Jump to content
Dogomania

Myszasty ma ds. HURAA!!!!


demi

Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i jak dobrze pójdzie Misiek w środe pojedzie do chorzowa do dt- tylko teraz transportu brak, nam sie auto rozkraczyło i nie ma go jak odebrać nawet z hotelu:shake: i jak sobie nie :flaming: :shake:

Najgorsze to to, że zajmie miejsce zagłodzonej Once, którą chciałam odebrać, a miejsca jednak brak... To jak przystało bede grzecznie nocami sunieczkę podkarmiać bo cóż zrobić:shake:

Link to comment
Share on other sites

...demi,sorry ja tez nie rozumiem.
Dzisiaj zrobie bazarek z fantami od Julie:loveu:
,michelle wyslała grosik
moze jeszcze kogos uprosze....
Padnę na kolana i poprosze ciotki z Uciechowa
wysle wiadomosc do ciotek z benków
5zł moze uratowac Mysiastego:shake:
prosze dokarmiaj i dziekuje za oneczke bidulke
moze Mysiasty znajdzie ten domek to i jej zycie sie polepszy
niech to sz......trafi:mad:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/psi-bazarek-czyli-piesaki-splacajace-dlug-mysiastego-od-12-01-do-pomoz-prosze-129116/#post11593777"][IMG]http://images33.fotosik.pl/440/fc5a1452ffc183dbm.jpg?[/IMG][/URL] - zapraszam na bazarek z piesakami! na hotelik dla Mysiastego.

Link to comment
Share on other sites

jejku dziewczyny DZIĘKI :loveu:

Kochane, czy ktos z Was może pomóc nam w transporcie?
Misiek ma możliwość jechać w środe na swietne DT do chorzowa! A my już auta mieć nie bedziemy i to bedzie koniec świata! Bo ani go z hotelu odebrać, ani nic:shake: błagam pomózcie!!!!!!!!

Do tego jestem najblizsze dni całe po za domem.... i nie mam zabardzo jak na kompa wejść:shake: odbieram ala owczarka z masakry :shake:
w razie czego mój tel 693-511-896:roll: Nie wyrobimy na ten hotelik, ja już wszystko czarno widzę, za dużo animalsów na głowie! stanowczo za dużo:roll:

postaram sie ogarnąć na forum jutro:roll:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa... Kolejny ONek... mało czasu...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/elwis-owczarek-niemiecki-za-2-tygodnie-musi-opuscic-dom-ulica-czy-uspienie-129167/#post11598079"][COLOR=#000000]Elwis-owczarek niemiecki-za 2 tygodnie musi opuścić dom!Ulica czy uśpienie?[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']
[SIZE=3]Kochane, czy ktos z Was może pomóc nam w transporcie?
Misiek ma możliwość jechać w środe na swietne DT do chorzowa! A my już auta mieć nie bedziemy i to bedzie koniec świata! Bo ani go z hotelu odebrać, ani nic:shake: błagam pomózcie!!!!!!!![/SIZE]
[/quote]

Co z tym DT??? znalazł się transport? Nie moje rejony:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']Co z tym DT??? znalazł się transport? Nie moje rejony:shake:[/quote]


spokojnie, jak się nie odzywam tzn. ze próbuje nóg i glowy po drodze nie zgubić- ostatnie dni to kosmos...

MISIEK pojechał wczoraj do dt :loveu: Do Basi- wcześniej miała ode mnie Sonie po umierającym właścicielu, jeśli ktoś kojarzy, zapewne się odezwie niebawem;)

To było coś szalonego...
Wczoraj odbierałam psa z policją, pogada wszystko opóźniła, musiałam dzwonić z trasy i przekładać- koszmar! a wiec jeden burek odebrany w dt- u osób, które zgłaszały. Ale co by się nie rozwodzić to ok 20 wyruszyliśmy z Wrocławia z Basią i naszym kierowcą Mateuszem.
Oczywiście moja orientacja w terenie nie pozwoliła nam szybko zajechać do hoteliku... Na miejscu byliśmy o 22.30 :oops: Myślałam, że po drodze mnie wysadzą i zostawią w polu:lol: Hotelik przy samym wro, a my tyle jechaliśmy :roll:

Misiek przytył :loveu: Zakochany w opiekunie, ale cóż było zrobić. Zapakowali my chłopaka do auta, troszku sedalinem odurzyli i w drogę ;)
Wszyscy ledwo żywi, łącznie z psem, od kilkunastu godzin na nogach, pracując na pełnych obrotach... Prawde mówiąc to byłam pewna, ze bez wypadku się nie obejdzie, bo zasypialiśmy na stojąco, a co dopiero na siedząco:lol: ale mus to mus i jechaliśmy popijając MCdonadlwską kawe :roll:
Misiaczek grzecznie spał przytulony do mnie:loveu: jaka to morda kochana:loveu:
Co nas spotkało w samym Chorzowie nawet nie bedę mówić :shake: ale dojechaliśmy w miarę szczęśliwie. Misiaczek poszedł do domku o własnych siłkach z Basią, a ja z kolegą z powrotem do wro... i o 5 byliśmy w domu:lol: już nie wspomnę, ze o 7 musieliśmy być na nogach:cool1: czuje się dzis przetragicznie, bo też miałam dzień w terenie przy zwierzętach:lol:

Ale to tam nie ważne... Zapłaciłam cześć pieniążków, bo bez niczego wstyd do hotelu było jechać, Pan oczywiście powiedział, że bez stresu, ze poczeka- wspaniały człowiek... :oops:

Dziś już Basiunia meldowała, że chłopak do załatwiania się upodobał sobie kuchnie :evil_lol: boi sie samochodów ludzi, ale przy takiej opiece jaką ma szybko wyjdzie na swoje :loveu: Merda ogonkiem strachliwie, ale merda:loveu: jeszcze troszke i bedzie jak ulał, przekochany chłopak:loveu:

Kochani, ja teraz lece do kotów, jutro bądz dziś wieczorem sie ogarne na wątku, bo padam już na dziuba, ledwo dycham po tej szalonej nocy:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...