Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kochani, moje psisko kilka dni temu stanowczo odmówiło dalszego jedzenia RC, no to dziś w desperacji kupiłam na próbę P ProPlan- nawet nie chciała wziąc do pyska tego! To już kolejna karma, której nie chce.
Przypomniałam sobie ze ma próbkę Josera festiwal , dałam jej a ona się rzuciła na nią poprostu. Nie widziałam żeby kiedykolwiek tak jadła.
No i mam teraz dwie wątpoliwości : czy mała może juz jeśc karmę dla dorosłych- ma skończone 7 m-cy?
czy zmiana z Royal Canin Vet na Josera to dobta decyzja w sensie jakości karmy?

Wszystkim doświadczonym z góry dziękuję za pomoc!!

Link to comment
Share on other sites

tia, ale jak ma się próbkę to można zobaczyc czy psu w ogóle karma posmakuje, czy powącha i sobie pójdzie czy zje. plusem jest również to, że josera jest w 2kg opakowaniach także można zamówic jak próbka posmakuje i wtedy oceniac jak wpływa na psa. nie trzeba od razu dużego wora kupowac.

Link to comment
Share on other sites

Kochani tak jak pisałam wczesniej sklep internetowy rusza juz za chwilke. Mam w sprzedaży karmy Josera. Jesli ktos jest z okolic Poznania transport gratis.
Próbki chetnym wysle (wysłalam już kilku osobom).
Prosze o kontakt.
Będę 18.09 we Wrocławiu to karme moge podrzucic :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariog']nie wiem po co Wam próbki, przecież żeby tylko wstępnie ocenić wpływ karmy na psa to trzeba go karmić minimum 10 dni.

gayka - 26-27.09 masz we Wrocławiu wystawę miedzynarodową, na 100% stoisko josera będzie[/quote]

mi próbki są niezbędne, bo mój pies potrafi tylko powąchać i już nie podejść do karmy!!
Wydałam mnóstwo kasy na małe opakowania róznych karm.
Josere na razie potraktowała entuzjastycznie. Na szczęście ja już mam dystybutora we Wrocławiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']Czy wiecie gdzie w Warszawie mozna kupić tą karmę? Najlepiej w mniejszych opakowaniach. :-) Ale interesuje mnie, czy w ogóle jest gdzieś dostępna. Bo umyśliłam sobie, że chcę dzisiaj. :evil_lol:[/quote]


rozumiem, bo tez sobie tak umyśliłam! i juz mam, pies wreszcie wciagfnął swoja porcję jedzenia jak nalezy! Mam nadzieję, że karma mu posłuży, bo juz nie mam siły na kolejne zmiany. To już trzecia próba porzucenia RC.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaak']Kochani tak jak pisałam wczesniej sklep internetowy rusza juz za chwilke. Mam w sprzedaży karmy Josera. Jesli ktos jest z okolic Poznania transport gratis.
Próbki chetnym wysle (wysłalam już kilku osobom).
Prosze o kontakt.
Będę 18.09 we Wrocławiu to karme moge podrzucic :)[/quote]
[B]aisaak[/B] dostarczyła mi dziś worek Josery - w dobrej cenie, błyskawiczna realizacja i 15 kg worek wtachany na 3 piętro
POLECAM zakupy u aisaak :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...