Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Klaudia.']Mógłby mi ktoś napisać, która karma z tych byłaby najlepsza dla mojej 2letniej suki? Nie jest ona żadną alergiczką, wcześniej jadła Brita, ale się jej przejadł.
- Fitness
- Master - chrupiący mix dla psów
- Pure Lamb Rice
Cena jest podobna, różnica kilku złotych.
Ni mam pojęcia co wybrać...[/QUOTE]

Kup Festival albo SensiPlus;)) Bardzo smakowite;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Mógłby mi ktoś napisać, która karma z tych byłaby najlepsza dla mojej 2letniej suki? Nie jest ona żadną alergiczką, wcześniej jadła Brita, ale się jej przejadł.
- Fitness
- Master - chrupiący mix dla psów
- Pure Lamb Rice
Cena jest podobna, różnica kilku złotych.
Ni mam pojęcia co wybrać...[/QUOTE]

[quote name='Kenzo']Kup Festival albo SensiPlus;)) Bardzo smakowite;)[/QUOTE]

potwierdzam, choć moje tylko festivala jadły - normalnie są na barfie a tylko czasami im coś kupię innego. za festivala dały by się pokroić.

Link to comment
Share on other sites

Dla 7 miesięcznego pieska bardziej od Family będzie nadawał się Kids [URL]http://www.pitbull-shop.pl/index.php?p153,josera-emotion-kids-15kg-dla-mlodych-psow[/URL]
Piszesz, wyżej , że piesek jest chudy. 7 miesięczny piesek jest w wieku dorastania i to tak trochę jak nasze nastolatki, mają trochę inne proporcje niż dorosły człowiek i z reguły są chude, więc chyba nie ma się czym martwić. Mój najmłodszy bokser w wieku takim był już wzrostu dorosłych ale w obwodzie to miał może połowę dorosłych :D

Link to comment
Share on other sites

podbijam,
co sądzicie o josera solido?
znalazłam na allegro 30kg za 160zł, bardzo atrakcyjna jak dla mnie cena. ale jak z jakością?


mój pies jest w tej chwili na "barfie" - wcina mięso, ale warzyw już nie tyka przez co jej dieta jest niekompletna i zastanawiam się nad suchą karmą.
miał ktoś z nią do czynienia?

Link to comment
Share on other sites

ja też mam psy na barfie - moje jedzą warzywa bez problemu - tylko nabiału jednen nie jada (import z kraju gdzie twarożek nie istnieje a kefir własciciwie też nie). Czasami kupuję swoim suchą - Joserę właśnie, ale festivala - jest droższy niż to co podałaś. Za festivala zrobią wszystko. Ona jest ok. Młody też jadł karmę dla szczeniąt (ta sama półka cenowa, ale zapominialam nazwy). tej karmy co napisalaś nie znam.

Link to comment
Share on other sites

no ja swojemu młodemu - mój eksperyment na barfie (rodzice na barfie są a mlode wychowałam od początku na surowym) - przy okazji RTG tez chcę zrobić badania krwi i chcę żeby tez był honorowym dawcą krwi. Nie mam samochodu, więc niestety nie mozemy tak często jeździć i oddawać krew a jedynie przy okazji. No i ciekawa jestem tych wyników.
No a właśnie skonczyły nas się worki josery festivala - te nasze smaczki spacerowe i chyba czas zamawiać następne. Ale ostatnio zapomnieli mi gratisy przysłać.... Nie żebym była łasa na gratisy, ale o zasadę mi chodzi, bo te ilości gratisów to są akurat do spróbowania przez kota, bo dla 3 psów to jak nic....

Link to comment
Share on other sites

Właśnie niektóre na allegro - 167 zł :o Ja zamawiam w alko-zoo.pl tam ceny nie wzrosły drastycznie a teraz będę zamawiac 3 rózne Josery a przy 3 psach to każda złotówka się liczy :lol:. A teraz patrzę i kosztuje w promocji 140 zł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']popatrzę. I tak szukam czegos optymalnego dla moich psów. nie wiem jeszcze co to ma być. Z barfa nie zrezygnuję ale czasem chcę coś dodać jako urozmaicenie. Może jakiś klub hodowcy gdzie dają dobre rabaty czy gadżety? Szukam na razie.[/QUOTE]

Polecam Klub Hodowców Happy Dog'a. Ostatnio sponsorowali wystawę w Nowej Rudzie. Mają hodowlane worki 20kg (specjalne ceny dla zarejestrowanych hodowli - od ok. 105zł/20kg), karma jest bardzo dobra i chętnie jedzona przez psiaki. Polecam Profi Balance z dodatkiem probiotycznych drożdży i twarożku - mój ON wcina tak, że iskry idą :) Dla hodowców mają miski, wiadra, saszetki treningowe i dużo innych gadżetów. [url]www.happydog.info.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evarystek']Polecam Klub Hodowców Happy Dog'a. Ostatnio sponsorowali wystawę w Nowej Rudzie. Mają hodowlane worki 20kg (specjalne ceny dla zarejestrowanych hodowli - od ok. 105zł/20kg), karma jest bardzo dobra i chętnie jedzona przez psiaki. Polecam Profi Balance z dodatkiem probiotycznych drożdży i twarożku - mój ON wcina tak, że iskry idą :) Dla hodowców mają miski, wiadra, saszetki treningowe i dużo innych gadżetów. [url]www.happydog.info.pl[/url][/QUOTE]
dzięki bardzo! Kupi nie kupi ale poszukiwać trzeba.
Festival najbardziej podrożał. inne trochę mniej. Ale przecież podwyżka vatu nie byla aż tak drastyczna.

Link to comment
Share on other sites

My się na jakiś czas żegnamy z Joserą, bo psy mi śmieciami na spacerach się zaczęły interesować a Hexolina tego już bardzo długo nie robiła. Dostają często jakieś gotowane czy surowe posiłki ale jednak czegoś im brakuje.. Nie będę pisać o obrzydlistwach które młoda wyprawiała po tygodniu na samej karmie :shake:

A gdzie można znaleźć skład tego happy doga z twarożkiem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...