Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='MakeBelieve']nie chce mi sie czytac calego watku wiec spytam od razu: moglby ktos podac dawkowanie festival? chodzi mi o dawke dla psa nieco ponad 2 kg ;P[/QUOTE]

Dawkowanie jest podane dla psów o wadze: 5,10,20,35,60 i 80 kg ;)
Dla psa o wadze 5kg jest to 75-100g :)

Link to comment
Share on other sites

ojej, kila dni poza zasięgiem a tu takie fajne rzeczy mnie ominęły....
wiecie co, jak ktoś nie ma co z kasą robić to bardzo zapraszam na topki o psach w potrzebie, one się bardzo ucieszą nawet ze zwykłej karmy, takiej najtanszej, bo czsto nawet takiej nie mają.... a jak nie z karmy to z cegiełki nawet 5 zł na hotel.
a royal, ja powiem tylko na przykładzie moich psów, jest to karma przereklamowana i stosunek ceny do jakości wychodzi dużo poniżej kreski. I u niektorych ras moze wystąpić zbyt szybki wzrost młodych psów karmionych royalem. Karmiłam i royalem i festivalem i wolę festivala jeśli miala bym wybierać z karm suchych. A i tak ostatecznie karmię psy surowym mięsem, bo mnie to najtaniej wychodzi i jest najbardziej optymalną dietą dla psów właśnie. :)

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam, to był post z 12.02.2010

Family - mączka z mięsa drobiowego (min. 40% w tym mączka z kaczki min. 5%)
Kids - mączka z mięsa drobiowego (min. 32% w tym mączka z kaczki min. 5%)
Festival - mączka z mięsa drobiowego (min. 27%), ryż (min. 15%), mączka z łososia (min. 6%)
Optiness - mączka z mięsa drobiowego (min. 24%), ziemniaki (min. 10%), mączka jagnięca (min. 4%)
SensiPlus - mączka z mięsa drobiowego (min. 31% w tym mączka z kaczki min. 15%), ryż (min. 15%)
Miniwell - mączka z mięsa drobiowego (min. 40%)
High Energy - mączka z mięsa drobiowego (min. 37%), mączka z łososia (min. 4%)
Balance - mączka z mięsa drobiowego (min. 24%)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek'][B],,papillonek[/B] i nie wiesz nawet ja jak Tobie zazdroszczę jedzącego psa... ''
Niejedzenie to problem???w takim razie chciałabym miec taki problem![/QUOTE]
nawet nie wiesz jaki to problem , pies niejadek :)
mam takie dwa na siedem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']Znalazłam, to był post z 12.02.2010

Family - mączka z mięsa drobiowego (min. 40% w tym mączka z kaczki min. 5%)
Kids - mączka z mięsa drobiowego (min. 32% w tym mączka z kaczki min. 5%)
Festival - mączka z mięsa drobiowego (min. 27%), ryż (min. 15%), mączka z łososia (min. 6%)
Optiness - mączka z mięsa drobiowego (min. 24%), ziemniaki (min. 10%), mączka jagnięca (min. 4%)
SensiPlus - mączka z mięsa drobiowego (min. 31% w tym mączka z kaczki min. 15%), ryż (min. 15%)
Miniwell - mączka z mięsa drobiowego (min. 40%)
High Energy - mączka z mięsa drobiowego (min. 37%), mączka z łososia (min. 4%)
Balance - mączka z mięsa drobiowego (min. 24%)[/QUOTE]

mozna by to do 1szego postu dać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']W ulotce jest taka informacja, przepisywałam w tym temacie kilka miesięcy temu. ;-)[/QUOTE]

Ano mozliwe ;) Teraz to i tak informacja nie jest mi potrzebna, bo u nas josera wstepnie nie wypalila, co prawda probowalam tylko jedna wersje, ale to mi narazie wystarczy. Szkoda

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

he he no nie wiem nie miałam nigdy psa niejadka...:cool1:Moja sucz to chodzący odkurzacz i wolę taka niż grymasa :razz: :eviltong: ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Poszukuję informacji o wilekości chrupek Optiness, będę wdzięczna !
Przy okazji ciekawa jestem czy toś odchudzał psisko na Josera Balance Light & Senior . Moje pytania biorą się stąd, że chce przestawić sukę na jakąś Joserę na czas cieczki i ciąży urojonej - chodzi mi przede wszystkim o niską zawartość białka.

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

dzięki za informacje :)mój pies ogólnie nie lubi karm dla wybrednych ,a chyba mają one zachęcic do jedzenia ,więc nie wiem jak to jest ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Grey*']witajcie.
czytam i czytam i sprawdzam i nigdzie nie moge doszukać się ile jest % mięsa :shake:????? czy ktoś już to rozpracował ???? i czy ta karma jest Super premium ???? ile średnio płacicie za worek 15 kg. ???

i jeszcze który rodzaj dla młodego (14 miesięcy ) psa - w wadze 30-40 kg. ???[/QUOTE]

Myśle, ze Kids lub Family;)

Family-maczka z miesa drobiowego i z kaczki-40%

Kids-32%maczka z miesa drobiowego i kaczki

ale mysle, ze lepsza bedzie Kids bo ma maczke z małzy dla dobra stawów a widze, ze psiak duzy;)

Ja kupuje te karme od niespełna roku u tego pana:
[B] [URL="http://allegro.pl/show_user.php?uid=13492037"]netfutter[/URL][/B]

Oczywiscie na Allegro.
zawsze dostaje miarke i gratisy...

karma jest naprawde fajna...Kupa elegancka, smakowitosc wielka (psy żra nie jedza)-zmieniam im jedynie smaki i skacze miedzy Optiness, Festival i Sensi Plus...
jestem bardzo zadowolona.
Wczesniej bylismy na Happy Dog Super premium (toscana itp)-rewelacja!!ale z kasa bylo ciezko i musialam zmienic...nie załuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_ann']Czy mozecie mi podpowiedziec, ktora Josera dla psow doroslych ma duze chrupki? /tak 1,5cm dlugosci najlepiej/ :cool1:[/QUOTE]

Najwieksze chrupki ma Optiness...conajmniej centymetr...my juz pzetestowalismy kazda opcje bo dostajemy gratisy przy zakupie karmy...

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka kończy 2 worek [B]fitness[/B], suczka rodziców została tą karmą poczęstowana, posmakowała teraz kończy pierwszy worek. Ogólnie jestem zadowolona z tej karmy.
Teraz zastanawiam się czy kupić jednej [B]Agilo[/B] a drugiej [B]Solido.[/B] Jest to niższa półka od emotion i tu mam do Was pytanie czy ktoś z Was stosował te karmy??? Zwłaszcza dłuższy czas? Będę wdzięczna za rady:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenzo']Najwieksze chrupki ma Optiness...conajmniej centymetr...my juz pzetestowalismy kazda opcje bo dostajemy gratisy przy zakupie karmy...[/QUOTE]

ups, dopiero teraz przeczytałam o wielkości tych chrupek, a juz zamówiłam dla mojej jamniczycy :) mam nadzieję, że suczydło da sobie radę !

Link to comment
Share on other sites

albo jak będziesz gdzieś na psich wystawach - oni często mają stoiska na wystawie to zamów na miejscu, a potem juz tylko telefon i karma pod drzwi przyjeżdża.

I mają coś dobrego, co mnie kiedyś skusiło zeby spróbować festiwala dla psów (bo moje psy są na surowym mięsie normalnie) - wyprawki dla szczeniaków. Bardzo estetycznie zapakowane w wiaderka żóltego koloru. Właścciele moich szczeniakow używają teraz tych wiaderek jak jeżdzą z psami na wystawy (na jedzenie czy picie dla psów).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...