Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

od 3 miesięcy zamawiamy Joserę, super psina się ma po tej karmie ; ) Kupki ok, raz dziennie, sierść ma piękny kolor, brak łupieżu. Psina to alergik więc zamawiamy SensiPlus.
Nie jest droga i są gratisy ; P
Odkąd zaczęłam zamawiać dostałam już kilka długopisów, miarki, koszulkę, smakołyki dla psa, dodatkową karmę i :

[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/158/1006822u.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='evelynka']A to ja poproszę fotkę[/QUOTE]

Trochę po czasie, ale mam:evil_lol:

[IMG]http://i44.tinypic.com/2l9zm1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/118j8ye.jpg[/IMG]

W każdym bądź razie tak to u nas mniej więcej wygląda.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zamierzam sprobowac kupic josere sensi plus z kaczka i ryzem , myslicie ze to dobra opcja dla psa uczulonego na kuraka i rybe?
do tej pory jadla karmy z jagniecina ale chcialabym sprobowac czegos innego
nie wiem na co jescze moze suke uczlac , kaczki nigdy nie probowala

Link to comment
Share on other sites

Sensi Plus "... jeśli pies jest uczulony na wieprzowinę, wołowinę, cielęcinę, soję i przenicę....to ta karma jest właśiwym rozwiązaniem" a w składzie pisze drobiowa mączka mięsna w tym min 15 % kaczki, więc kurak nie wykluczony....
Twój pies uczulony na rybę ???a jaką karmę próbowałaś?

Link to comment
Share on other sites

Witam
Moje uczulone sunie jedza ta karmae od 3 miesiecy, i jestem bardzo zadowolona, sierc piekna, kupki ok, i naprawde im smakuje.
Polcema karme Optiness ziemniaki plus jagniecian lub Sensi Plus z dodatkiem kaczki i ryzu.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evelynka']Sensi Plus "... jeśli pies jest uczulony na wieprzowinę, wołowinę, cielęcinę, soję i przenicę....to ta karma jest właśiwym rozwiązaniem" a w składzie pisze drobiowa mączka mięsna w tym min 15 % kaczki, więc kurak nie wykluczony....
Twój pies uczulony na rybę ???a jaką karmę próbowałaś?[/QUOTE]
z ryba probowalismy orienta i best choice i odrazu lupiez ,gryzienie lap i wylysiale kolo oczu
tak samo po animondzie z wegorzem puszce
nie wiem teraz sama chyba kupie z ta kaczka nrazie maly worek i sprobujemy
coraz ciezej znalezc jakas karme wlasciwa ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']z ryba probowalismy orienta i best choice i odrazu lupiez ,gryzienie lap i wylysiale kolo oczu
tak samo po animondzie z wegorzem puszce
nie wiem teraz sama chyba kupie z ta kaczka nrazie maly worek i sprobujemy
coraz ciezej znalezc jakas karme wlasciwa ;/[/QUOTE]

Jezeli jest uczulony na kurczaka to nie polecam sensiplus. Moj wrazliwiec ja dostawał to schudł, siersc matowa i do tego wypadała garsciami! Tez źle toleruje kurczaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andromeda']Jezeli jest uczulony na kurczaka to nie polecam sensiplus. Moj wrazliwiec ja dostawał to schudł, siersc matowa i do tego wypadała garsciami! Tez źle toleruje kurczaka[/QUOTE]
no trudno ;/
szukam dalej w takim razie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']no trudno ;/
szukam dalej w takim razie[/QUOTE]
spróbuj ... każdy pies reaguje inaczej ;) moja Ajda jest uczulona na kuraka , sensiplus jej służył świetnie ....
a wyłysienie doookoła oczu , gryzienie łap , to może być demodex a nie alergia ..... ja też długo myślałam że Marysia ma alergie na kuraka .... a to był demodex ... teraz żre karme z kurakiem i nie łysieje dookoła oczu ani nie gryzie łap.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']spróbuj ... każdy pies reaguje inaczej ;) moja Ajda jest uczulona na kuraka , sensiplus jej służył świetnie ....
a wyłysienie doookoła oczu , gryzienie łap , to może być demodex a nie alergia ..... ja też długo myślałam że Marysia ma alergie na kuraka .... a to był demodex ... teraz żre karme z kurakiem i nie łysieje dookoła oczu ani nie gryzie łap.[/QUOTE]
to napewno alergia poniewaz po karmie z jagniecina wszystko wraca do normy , lupiez znika ,dookola oczu ladnie odrasta
ale suka juz sie buntuje , ciagle je to samo tzn zmieniam jej karmy ale ciagle ta jagniecina i coraz mniej chetniej je
dobra sprobujemy ,narazie wezme maly worek dobrze by bylo jakby sie okazalo okey , mialabym z glowy na jakis czas kombinowanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amensalizm']Dostałam próbki z Josery- pies wypluł, kot próbuje się zabić za Festival.

Czy próbował ktoś Miniwell? Dla wybrednego (i to bardzo!) sznaucera miniaturowego.[/QUOTE]
Ja miałam próbki z Festival -pies dostał sraczki...
Miniwell zapach ehh nie wypowiem sie ale pies nie chciał tej karmy
lezała 3 dni.wiec dla niejadka/wybradnego nie polecam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']My musimy zamówić nowy worek Josery i tym razem weźniemy Energy :) Mam nadzieje, że tak samo dobrze się spisze jak Festival.
Czy ma ktoś z Was porównanie wielkości granulek Energy i Festival?[/QUOTE]
są innego kształtu , festiwal jest jak moneta powiedzmy , a energy jak sześcian , ale są nieduże

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Ja miałam próbki z Festival -pies dostał sraczki...
Miniwell zapach ehh nie wypowiem sie ale pies nie chciał tej karmy
lezała 3 dni.wiec dla niejadka/wybradnego nie polecam :)[/QUOTE]
[B]
ja mam psa wybrednego i alergika , a na dodatek jakiś czas musiał dostawać RC intestinal , po joserze nie ma żadnych przykrych historii gastrycznych , zjada bez skutków ubocznych [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][B]
ja mam psa wybrednego i alergika , a na dodatek jakiś czas musiał dostawać RC intestinal , po joserze nie ma żadnych przykrych historii gastrycznych , zjada bez skutków ubocznych [/B][/QUOTE]
Mój też po Joseże jadł RC intestinal a teraz jestem na Purina Pro Plan jagniecina i ryż i nie zamieniam zmienić bo je i wszystko jest ok :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Mój też po Joseże jadł RC intestinal a teraz jestem na Purina Pro Plan jagniecina i ryż i nie zamieniam zmienić bo je i wszystko jest ok :)[/QUOTE]
[FONT=Arial]
Ozzy jadł intestinala PRZED joserą , ze by nie było że musiał przez nią ... josera mu służy i chyba jest karmą którą je najdłużej , zazwyczaj zmiana karmy przychodziła po zjedzeniu 1,5 - 2,5 worka , josery chyba zjada już 5
ale PPP też chwalilismy [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...