Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Interesują mnie wyprawki dla szczeniat -czy jest ktoś ,kto mógłby udzielić odpowiednich informacji co,gdzie,komu i kiedy nalezy porzedłozyc aby takowe otrzymac? bo podobno jest taka mozliwośc.
Na maila do głównego importera Josery na Polske nikt mi nie odpowiedział :razz:
Jestem z województwa lubelskiego, prowadze zarejestrowaną w ZKwP hodowlę.

Link to comment
Share on other sites

Ja przestawiłam z acany na joserę dwa moje boksery już ponad pół roku temu. Wcinają festivala. Bardzo sobie chwalę. Psy chyba też. Jeden z nich to "wrażliwiec" i po niektórych karmach ma problemy z trawieniem, jednak przy joserze nic się złego nie dzieje.
Od niedawna prowadzimy ( z mężem :D ) dystrybucję karmy josera na terenie Wrocławia i okolic. Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o info na PW lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ggoska']Ja przestawiłam z acany na joserę dwa moje boksery już ponad pół roku temu. Wcinają festivala. Bardzo sobie chwalę. Psy chyba też. Jeden z nich to "wrażliwiec" i po niektórych karmach ma problemy z trawieniem, jednak przy joserze nic się złego nie dzieje.
Od niedawna prowadzimy ( z mężem :D ) dystrybucję karmy josera na terenie Wrocławia i okolic. Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o info na PW lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
Witam. Czy ktoś może mi powiedziec która josera była by najlepsza dla moich trzech pudelków miniaturowych:lol:Skończyły już 6 miesięcy i prowadzą dośc aktywny tryb życia;)Za odpowiedż dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie!! przegrzebałam się przez cały wątek i wszyscy bardzo chwalicie Karmę Josera... ja się pokusiłam o to Economy i... ale może zacznę od początku... 2,5 roku temu wzięłam psa ze schroniska (na dogo tez był jego watek) to był szczeniak jak go wzięłam.. najpierw dostawał gotowane ale pojawiały się problemy z ranami na palcach itp. więc poszłam do weta.. Objechał mnie wtedy równo, że pies ma alergię itp itd i że mam go przestawić na suchą.. . był problem na jaką... Naiwna myślałam, że te tescowe coś są warte.. niestety błąd (dodam, że nie miałam doświadczenia z suchymi karmami) stan psa się nie poprawiał, zaczęliśmy szukać innych karm i tak żonglujemy już półtora roku.. był [B]Brit [/B]( z jagnięciną i z kurczakiem), [B]Nutra nuggets[/B]... nabraliśmy na wadze ale bąki śmierdzące ło matko, był [B]Arion[/B] przemysłowy (w kolorowych opakowaniach) obie wersje dla dorosłych psów, potem znów[B] Nutra[/B]... dodam, że zawsze była ta niebieska, potem [B]Bosch[/B] lamb and rice.. qupy rzadkie śmierdzące i w zasadzie brak chęci do jedzenia i tu zaczęły się znów duże problemy z łapami i skórą w uszach drożdżyca do tego doszła...wet mówi zmieńcie karmę kupiłam [B]Astora[/B] (na licencji Brita, kolejny syf), poprawy brak.. wet mówi spróbujcie z [B]Pedigree[/B]... chętnie wcinana ale poprawy zero, potem był [B]Arion[/B] z jagnięciną ( w białych workach) i też nic.. teraz jest Josera Economy... psy chętnie jedzą ale poprawy nadal brak.. ręce mi powoli opadają... myślicie że powinnam spróbować tej dla wrażliwych (SensiPlus) czy tej dla wymagających (Festival)?
Błagam ratujcie!! Już nie wiem co robić by pies nie wyglądał jak szkielet i był zdrowy...
Jak ktoś woli może pisać na PRV lub na maila [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Ja mysle, że powinnaś wziaść karmę dla alergików. Osobiście bym wypróbowała Acany z serii professional np z rybą.
Ewentualnie tańsza wersja np. brit care.
Josere bardzo sobie chwalę, ale nie ma ona takiej typowej karmy dla alergików np z samą ryba lub jagnięciną.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim stanowczo za duzo eksperymentów! Wet polecający Pedeegre- wstrzymam się od komentarza!
Seria o której piszesz to najniższa półka Josery , jesli masz wrazliwego psa ( już sama ilośc ekseprymantów mogła go uwrazliwić) to zapomnij o karmie w cenie Josery Economy .To jest karma dla zdrowych psów , bo jest dość uboga. Psy chetnie ja jedzą , ale to nie oznacza, że jest to dorba karma. Moja suka ją uwielbia , ale dostaje maks 2 kg na kwartał.
Musisz zacząć od okreslenia na co uczulony jest pies! A potem dopiero ekserymantować, inaczej zrujnujesz psu przewód pokarmowy.

Link to comment
Share on other sites

tak tylko, że wszystko wiąże się z kasą... potrzebuje minimum 15 kg miesięcznie takiej karmy co wiąże się z wydatkiem... Badania zresztą też a ja od roku nie mogę znaleźć durnej pracy nawet jako ekspedientka.... więc muszę wziąć pod uwagę kwestie finansowe. liczę, że są to przejściowe kłopoty... problemy zaczeły się nie od eksperymentów bo były już wcześniej... ale dziękuję za wszelkie sugestie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...