Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzisiaj kupiłam josere festival, do tej pory psiaki były na acanie grassland, niestety zaczeło nam brakować funduszy zwłaszcza po ostatnim wzroście cen:-( Kupiłam josere z myślą o dużych psiakach ale widze, że maluchom też zasmakowała, z miski wyjadły chętniej niż acane. Poobserwuje pare dni jak na nią reagują i może zaczne kupować ją dla wszystkich psiaków:). Wcześniej miałam próbke sensiplus, stosowałam ją jako nagrode i też była chętnie zjadana.

Link to comment
Share on other sites

family są dla suk w ciąży, podczas karmienia i szczeniąt po odsadzeniu czy jakoś tak.
a kids to już dla młodych gówniarzy :eviltong:

swoją drogą mojej młodej bardzo posmakowała próbka josery więc zamówiłam większe opakowanie i zobaczymy czy tym razem też posmakuje bo jedzenia brita odmówiła, purine z łososiem też memła średnio.. co myślicie w ogóle o joserze?np porównując do brita dla juniorow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Ja bym poleciła Josera SensiPlus - z dodatkiem kaczki i ryżu dla wrażliwych psów. Jesli pies ma szczególnie wrażliwy układ pokarmowym, jest uczulony na wieprzowinę, wołowinę, cielęcinę, soję lub pszenicę - SensiPlus jest własciwym rozwiązaniem.
[/quote]
POLECAM :lol:
w posiadanie tej karmy weszłam przypadkiem, moje psy jedzą SensiPlus od tygodnia i jest wszystko w porządku
a przedtem rujnowałam się na RC Sensitivity, bo moja sunia do tej pory tolerowała tylko własnie RC Sensitivity, po wszystkim innym straszliwie wymiotowała, aż w tym wymiotach pokazywała się krew :roll:
trochę się bałam spróbować karmić Joserą, ale uległam zapewnieniom, że karma jest dobra na wrażliwców i alergików
zaryzykowałam, i jak na razie jest super
suczka je Joserę o wiele chętniej niż RC (tą jadła dopiero jak już widziała, że nie ma wyjścia)
sensacji żołądkowych nie ma, wymiotów brak, śmierdzących bąków brak, kup jest mniej niż po RC
jak na razie jestem bardzo zadowolona, jak tak dalej będzie, to bedę Joserę kupować, bo tańsza niż RC :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zamówiłam próbki karmy z linii Profi - Agilo i Solido. Zobaczę jak będzie smakować moim psom bo im smakuje tylko chappie :shake:... brita czy boscha jedzą tak jednym zębem, miska z karmą potrafi stać cały dzień nieruszona podczas gdy chappie (ojciec czasem kupi jak skończy się worek) znika szybko.

Czy ta linia Profi jest porównywalna z Boschem i Britem czy gorsza?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DorkaWD']Czy ktoś się orientuje ile w tej karmie jest mięsa? I ile białka w%?
Chodzi o tą wersję do zalewania.[/quote]

Bardzo prosze.Niestety nie widzę ile jet miesa %.Ale zapewniam że moim psiakom smakuje.Bulwa która jest nie jadkiem wcina aż uszy jej sie trzesą.Prosze kliknac na obrazek bedzie widac wyrazniej

[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=158919be71d6993d"][IMG]http://images46.fotosik.pl/183/158919be71d6993dm.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

witam serdecznie,
ciesze sie bardzo ze takie dobre opinie sa na temat karmy Josera. sama karmie moje psiaki od 2 miesiecy ta karmą i jestem bardzo zadowolona.
Dlatego tez zdecydowałam sie na dystrybucje tej karmy.
Sklep internetowy rusza od 1.09 :)
Ale juz teraz zapraszam serdecznie.
Ceny mam nadzieje bedą atrakcyjne, a na terenie Poznania dowóz gratis.
Jesli ktoś jest zainteresowany próbkami i cennikiem to zapraszam jak na razie na PW lub [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Moje psy jedzą joserę od kwietnia tego roku ... ja i psy jesteśmy zadowoleni :)
kupki ladne , sierść również , żadnych bąków , biegunek , nieprzyjemnych wyziewów z paszczy.Karma jest jedzona chętnie.
Franio i Klementyna dostają - high energy
Marysia - festival
Ajda - Sensiplus
Lalka - balance

to jest jedna z karm , którą jedzą tak długo , która nie zmieniła się na gorszę i oby tak zostało ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jami'][SIZE=3][B]Czy ktoś wie ile jest w karmie Josera Festival procent mięsa??[/B][/SIZE] Proszę o szybka odpowiedź ;)[/quote]

Na pewno jest 6 % łososia...ale ile drobiu to nie podają...
Jeszcze znalazłam coś na stronie....fińskiej (???)...
Wklejam oryginał:

"Protein: 26 % Fett: 16 %
Innhold: Fjørfekjøtt (min. 36% and), fullkornsmais, maismel, ris, fjørfefett, laks(min.4%), sikori, fiber av sukkerbete, mineraler, vitaminer, vegetabilsk olje, gjærsopp, stivelse, L-Lysin, og DL-Methionin"

Z tego wynika że drobiu 36% a łososia 4%.

Na stronie niemieckiej to samo:
"[B]Zusammensetzung:
[/B]Geflügelmehl (davon 36 % Ente), Mais, Maismehl, Reis, Geflügelfett, Lachsmehl (mind. 4 %), Rübenfaser, Mineralstoffe, Hefe, Zichorienpulver, L-Lysin, DL-Methionin."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mickey']Na pewno jest 6 % łososia...ale ile drobiu to nie podają...
Jeszcze znalazłam coś na stronie....fińskiej (???)...
Wklejam oryginał:

"Protein: 26 % Fett: 16 %
Innhold: Fjørfekjøtt (min. 36% and), fullkornsmais, maismel, ris, fjørfefett, laks(min.4%), sikori, fiber av sukkerbete, mineraler, vitaminer, vegetabilsk olje, gjærsopp, stivelse, L-Lysin, og DL-Methionin"

Z tego wynika że drobiu 36% a łososia 4%.

Na stronie niemieckiej to samo:
"[B]Zusammensetzung:[/B]
Geflügelmehl (davon 36 % Ente), Mais, Maismehl, Reis, Geflügelfett, Lachsmehl (mind. 4 %), Rübenfaser, Mineralstoffe, Hefe, Zichorienpulver, L-Lysin, DL-Methionin."[/quote]

Fajnie, ze znalazłas tą informacje:) Bardzo przydatna.
Ponawiam moją oferte-gdyby ktoś był zainteresowany cennikiem i karmą to zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

Mam w domu HIGH ENERGY i niestety w składzie nie podaja procentowej zawartości mięsa, czy też maczek mięsnych. Ale miecho jest podane w pierwszej kolejności więc musi go być w składzie najwięcej (wszyscy producenci karm stosują takie oznaczenie składowe). Trzebaby poszukać na stronach niemieckich. Strona Josery [URL="http://www.josera.de"]www.josera.de[/URL] ale na niej nie ma równiez procentowych zawartości mięsa w karmie :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jami']bardzo prosiłabym o składy karm:
- Josera SensiPlus
- Josera Family
- Josera High Energy
- Josera Culinesse (dla kotów)

Z góry dziękuję :razz:

Btw. Chodzi najbardziej o % mięsa.[/QUOTE]

Josera SensiPlus
Skład: mączka z mięsa drobiowego ( w tym kaczka min.15%), mączka mięsna, ryż( min. 15 %), kukurydza, tłuszcz drobiowy, włókno buraczane, drożdże, substancje mineralne, mączka z cykorii.

Josera Family
Skład: mączka z mięsa drobiowego, ryż, kukurydza, mączka z mięsa, tłuszcz drobiowy, włókno buraczane, drożdże, substancje mineralne, mączka z cykorii.

Josera HighEnergy
Skład: mączka z mięsa drobiowego, kukurydza, tłuszcz drobiowy, ryż, mączka z mięsa, mączka ze skwarków, włókno buraczane, mączka z łososia, drożdże, substancje mineralne, mączka z cykorii, mączka z małży.

Josera Culinesse (dla kotów)
Skład: drobiowa mączka mięsna ( min. 18 %), ryż, kukurydza, mączka mięsna, mączka ze skwarków, tłuszcz drobiowy, mączka z łososia ( min. 5 %), włókno buraczane, mączka z wątroby, drożdże, substancje mineralne.

Joserą Culinesse karmię od maja mojego kota, karma dobrze się sprawdza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...