Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam
Już od jakiegoś czasu testuję Joserę i muszę powiedzieć ze moje psy i koty jedzą ja chętnie .Karma z sosem dla niejadków jest super po zalaniu moje sunie wręcz ja pożerają.No i cena nie jest zawrotna.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']Dzięki Sotie!
Wstawianie zdjęć josery nie będzie konieczne.Orientacyjnie wiem,czego mogę się spodziewać.Boję się zamówić duży worek,ale jak bede miała możliwość kupienia małego worka lub pozyskania próbek to wtedy przetestuję.Mój piecho też jest małym wybredniakiem:evil_lol: "Skaczemy" po workach w poszukiwaniu tej najodpowiedniejszej...
Pozdrawiam!:)[/quote]


Josera Linia Emotion jest dostępna w workach 15 kg,4kg,2kg.Są chyba dwie karmy z tej serii gdzie niema worków 4kg,ale 2kg są na pewno dostępne.
Karma z serii Emotion jest z najwyższej półki w Joserze.Pózniej mamy niższą półke (czyli tańze karmy) linia Profi sa 4 odmiany karmy (tylko 15 kg).
I na koniec Linia Economy dostepna w workach 20kg.Sa jeszcze produkty Specjalistyczne 3 karmy.
Jest w czym wybierać.Pozdro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molli']Tydzień temu zamówiłam duży worek Josery dla moich kotów.
Kotom smakuje, ale na razie mają jeszcze karmę mieszaną z poprzednią.
Czy wie ktoś, czy firma Josera produkuje miarki do odmierzania karmy?
Jak tak, to gdzie można je otrzymać?
Mam miarkę od poprzedniej karmy,ale wiadomo, że każda karma ma inną wagę.
Pozdrawiam.[/quote]

Widzę że jesteś z Wielkopolski to tak jak ja .Miarkę do karmy Josera można nabyc u dystrybutora karmy na dany rejon.Przy zakupie krmy dostała miarki.Dla psów i dal kotów;)

Link to comment
Share on other sites

Tydzień temu zamówiłam duży worek Josery dla moich kotów.
Kotom smakuje, ale na razie mają jeszcze karmę mieszaną z poprzednią.
Czy wie ktoś, czy firma Josera produkuje miarki do odmierzania karmy?
Jak tak, to gdzie można je otrzymać?
Mam miarkę od poprzedniej karmy,ale wiadomo, że każda karma ma inną wagę.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.kuchniapupila.pl/pies/karmy_dla_psow/suche1/josera_adult_economy,p431372809]Josera Adult Economy - Suche - Karmy dla psów - Pies - KuchniaPupila dla psów - Warszawa[/url]

a to jakas inna odmiana?? bo inaczej wyglada worek jest 20kg, a na allegro widzialam tylko 15kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jenis']Widzę że jesteś z Wielkopolski to tak jak ja .Miarkę do karmy Josera można nabyc u dystrybutora karmy na dany rejon.Przy zakupie krmy dostała miarki.Dla psów i dal kotów;)[/quote]

Tak, jestem z Wielkopolski, a dokładnie z Kaźmierza.
Zamawiałam karmę w sklepie zoo-dragon, ale zapomniałam zapytać o miarkę.
Napisałaś, że miarkę można dostać u dystrybutora, to mam do niego napisać e-maila, czy co?
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='molli']tak, jestem z wielkopolski, a dokładnie z kaźmierza.
Zamawiałam karmę w sklepie zoo-dragon, ale zapomniałam zapytać o miarkę.
Napisałaś, że miarkę można dostać u dystrybutora, to mam do niego napisać e-maila, czy co?
Pozdrawiam.[/quote]


z kazmierza to niedaleko mnie a jakie psiórki masz .mozesz napisać na pw moze sie znamy.
A co do miarki to moge podac ci namiary na dystrybutora na pw

Link to comment
Share on other sites

mam od kilku dni High Energy.
Na razie jestem w fazie przechodzenia. Jeżeli chodzi o walory smakowe, kóre akurat sa najmniej wazne, to wczoraj mój pies wyżarł joserę a poprzednią karme zostawił sobie na później. Co mnie zdziwiło, bo on najpierw je a potem myśli co zjadł ;)

Nic na opakownaiu sie nie doczytałem o zalewaniu wodą - skąd to macie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jenis']Do zalewania jest tylko jedna karma Festival ale mozna ja tez na sucho podawać.Sosik jest fajny ,apetycznie wyglada i pachnie a jaki smak to nie wiem bo nie próbowałam:lol:;)[/quote]

I błąd! Tak psu dawać w ciemno, bez próbowania - wsyd normalnie! :evil_lol:
A tak na poważnie - jak sądzicie - który rodzaj byłby najbardziej wskazany dla psa ze skłonnością do alergii. Dodam że psidło po skrajnym zagłodzeniu, a następnie wielomiesięcznej antybiotykoterapii. Suczyna ma ok. 8 lat. Pani w naszej hurtowni poleciła nam na początek ten rodzaj z ziemniakami. Psica pochałnia wszystko - ma syndrom oświęcimski :shake: Będę wdzięczna za podpowiedź :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Patrycja Akira ogólnie jest na karmie gotowanej ale kiedyś na próbę kupiłam jej tą o to Josere
[url=http://www.zooplus.ie/shop/dogs/dry_dog_food/josera/128498]Josera Dog Food on Sale now at zooplus: Josera Emotion Optiness[/url]
i naprawdę byłam z niej zadowolona, Ruda jadła ją lepiej od Hillsa czy Royal-a, miała ładne kupki, nie było po niej bączków i ładnie wyglądała jej sierść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']dzieki Kasia- zastanawiam sie caly czas czy nie sprobowac kupic dla malej jak mi sie royal skonczy...
ale moze jeszcze ktos ma jakies opinie? :)[/QUOTE]

Moim zdaniem karma dobra. (Tylko ja Joserą karmię kota)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A tak na poważnie - jak sądzicie - który rodzaj byłby najbardziej wskazany dla psa ze skłonnością do alergii. Dodam że psidło po skrajnym zagłodzeniu, a następnie wielomiesięcznej antybiotykoterapii. Suczyna ma ok. 8 lat. Pani w naszej hurtowni poleciła nam na początek ten rodzaj z ziemniakami. Psica pochałnia wszystko - ma syndrom oświęcimski :shake: Będę wdzięczna za podpowiedź :loveu:[/quote]

Ja bym poleciła Josera SensiPlus - z dodatkiem kaczki i ryżu dla wrażliwych psów. Jesli pies ma szczególnie wrażliwy układ pokarmowym, jest uczulony na wieprzowinę, wołowinę, cielęcinę, soję lub pszenicę - SensiPlus jest własciwym rozwiązaniem.

Zalecana dawka:
5 kg - 80-100 g
10 kg - 125-165 g
20 kg - 200-260 g
35 kg - 290-390 g
60 kg - 420-560 g
80 kg - 510-670g

Ten rodzaj z ziemniakami, który poleciła Ci pani z hurtowni to Josera Optiness - pożywienie z niską zawartością białka, z ziemniakami dla delikatnych psów. nie zawiera kukurydzy, przenicy i soi, ma za to ryż i wypełniacz z jęcznienia oraz jagnięcinę. Zredukowan białak odciązają przemianę materii, wątrobę i nerki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...