Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Karmię Josera Emotion Festiwal od niedawna, chrupki sa dość duże okrągłe, o efektach niewiele mogę powiedzieć, zwłaszcza ze daję na przemian inne karmy, mój piesio jest wybredny jak mało kto :roll:

Skład (za [URL="http://www.zooplus.pl):"]www.zooplus.pl):[/URL]
mączka z mięsa drobiowego (w tym kaczka min. 36%), kukurydza, mączka z kukurydzy, ryż, tłuszcz drobiowy, mączka z łososia (min. 4%), włókno buraczane, kompozycja witamin, drożdże, inulina, L-lizyna, Dl-metionina

Link to comment
Share on other sites

to zdjęcie to akurat Acana Premium Adult:
[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8766/p1030041oj0.jpg[/IMG]
ale Josera Emotion Festiwal jest mniej więcej taka.
jeśli chcesz konkretne zdjęcie Josery wstawię wieczorem

mój pies wybredny i Joserą się nie zachwycił :shake:
ale jemu żadna sucha jak dotąd nie podeszła, Markus-Muhle najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Sotie!
Wstawianie zdjęć josery nie będzie konieczne.Orientacyjnie wiem,czego mogę się spodziewać.Boję się zamówić duży worek,ale jak bede miała możliwość kupienia małego worka lub pozyskania próbek to wtedy przetestuję.Mój piecho też jest małym wybredniakiem:evil_lol: "Skaczemy" po workach w poszukiwaniu tej najodpowiedniejszej...
Pozdrawiam!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A jak wyglada dawkowanie karmy Josera? Znalazlam tylko na stronie sklepu zooplus [SIZE=1][SIZE=2][B]Josera Emotion Optiness[/B][/SIZE] [SIZE=2]ale jest ono dosc dziwne:roll:

[/SIZE][/SIZE][B]Waga psa[/B] [B]Dzienna ilość w g[/B] 5 kg 80 - 100 10 kg 130 - 170 20 kg 210 - 270 35 kg 300 - 390 60 kg 430 - 570 80 kg 520 - 680
[SIZE=1]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witam!!!
Ja karmie Josera moje psiaki od kilku miesięcy i jestem zadowolona.Piekna lsniąca siersc swietna konsystencja kupek (a przekonałam się bardzo bezpośrednio bo na joserze wychowałam ostatni miot;)).Na każdej karmie jest przejrzysta tabelka z żywieniem.Osobiscie labom daje troche mniej a młodemu rhodkowi i mamuśce ciut więcej niz zalecana dawka.Jak jeszcze potrzeba moge przepisać tabelki karm Optiness, Balance i Kids....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KoLAnko']Na każdej karmie jest przejrzysta tabelka z żywieniem.[/quote]

w to nie watpie, ale ja musze wiedziec przed zakupem karmy jakie jest dawkowanie - mozesz podac jakies przykladowe? Choc najlepiej dla psa 35-40 kg, w necie nie znalazlam za wiele

Link to comment
Share on other sites

Dawkowanie Josera Emotion Festiwal z opakowania:
5kg - 70-100g
10kg - 120-160g
20kg - 200-260g
30kg - 290-330g
40kg - 350-420g
60kg - 410-550g

przy zalewaniu wodą: 2 miarki karmy, 1 miarka wody (30-35 stopni)

Skład z opakowania:
Skład surowcowy: mączka drobiowa, ryż (min. 15%), kukurydza, mączka kukurydziana, tłuszcz drobiowy, mączka z łososia (min. 6%), wysłodki suche, drożdże, substancje mineralne, mączka z cykorii, mączka z małży.
Zawartość składnikow: biako ogólne 26%, tłuszcz surowy 16%, włókno surowe 3%, popiół surowy 6,5%, wapń 1,2%, fosfor 0,9%
Zawartość witamin w 1kg: wit. A 17000 I.U. (jednostek miedzynarodowych), wit. D3 1700 I.U., wit. E 200mg (jako octan alfa-Tokoferolu), miedź 20mg (chelat miedziowy wodzianu glicyny).

Link to comment
Share on other sites

można, ale nie trzeba

bez zalewania to normalna karma, a po zalaniu ma się robić na wierzchu smakowity sos.
szczerze mówiąc nie zalewałam Josery, ale przupuszczam, ze ten "sos" to takie coś jak przy Belcando Finest Croc, przy którym zalewanie nie sprawdziło mi się, bo mój pies niejadek tego nie tknął, a zalana karma do wywalenia. suchą przynajmniej moge podawać do bólu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Właśnie dzisiaj zdecydowałam się wejść w dystrybucję tej karmy !! U nas jeszcze bardzo mało znana w Niemczech jest powszechnie stosowana i ma bardzo dobre opinie !!! Karma nie jest bardzo droga a ma bardzo fajny skład !!Tak że zobaczymy jak przyjmą ją moje psy i psy moich znajomych !!!jeżeli ktoś był by chętny do nabycia tej karmy to proszę o kontakt [email][email protected][/email]

Za nie długi czas wejdą również wyprawki dla szczeniaków to jest bardzo fajan oferta dla hodowców którzy będę odchowywać maluchy na tej karmie !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...