Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

[url]www.karmy-poznan.pl[/url] Zaopatruję się u nich w Joserę dla kotów od ponad roku i jestem mega zadowolona ze współpracy. Gorąco polecam tego dostawcę!
Karmię 8 swoich kotów Joserą już ponad rok i jest super.
Z kolei psu w ciągu jego 2,5 letniego życia kupiłam ponad 20 różnych karm z najwyższych półek, do analizy składu podchodziłam z takim zaangażowaniem, jak do kupna samochodu-i każda jedna karma kończyła się zazwyczaj tak samo-fochem. Kilka dni temu dostałam na próbę 4 kg Josery Festival-i totalny szok! Najwybredniejszy staffik świata je ją bez dosmaczania!!!!!!!!! Kupy OK, zero bąków, a zatem mój pies będzie kolejnym klientem Josery w naszym domu :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Co do psa się nie wypowiem, bo mały wcinał i było ok, natomiast mojemu kotu, po przejściu z RC na Joserę, zaczęło strasznie śmierdzieć z pyska. Jak miauknie to można zwymiotować. W jamie ustnej nic się nie dzieje, więc jedyna opcja to zmiana karmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastaffbull']A u mnie wszystkie osiem na Joserze i mają się świetnie. Nie wyrabiam już z nastarczaniem.[/QUOTE]

Witam, ja mojego psa karmię karmą suchą firmy Josera - festiwal, można ją stosować na dwa sposoby, na sucho a jak widze że mój piecho marudzi to zalewam mu ją wodą i powstaje sosik - zjada aż mu się uszy trzęsą ;-) doradzono mi taką, i znalazłam dystrybutora niedaleko mnie, można sprawdzić na imodog.pl jeżeli jest ktoś zainteresowany doradzą przez telefon też , mój znajomy ma owczarki niemieckie, psy stróżują i są na dworze, od początku karmi joserą - high energy i festival - psy maja piękną sierść, są wysportowane, wagę utrzymują, on poleca to wszystkim swoim znajomym, mi tez polecił i nie zawiodłam się, na joserę nie mogę na razie narzekać:multi:

Link to comment
Share on other sites

My robimy drugie podejście do josery przy białasie (poprzednia suczka zjadła kilka worków i było ok) , pierwsze podejście było ponad rok temu karmiłam go high energy ale ilość koop jaką robił mnie przerażała więc zrezygnowaliśmy .
Od wczoraj zaczełam podawać josere festival i zobaczymy czy będzie tak samo , psu bardzo smakuje .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']My robimy drugie podejście do josery przy białasie (poprzednia suczka zjadła kilka worków i było ok) , pierwsze podejście było ponad rok temu karmiłam go high energy ale ilość koop jaką robił mnie przerażała więc zrezygnowaliśmy .
Od wczoraj zaczełam podawać josere festival i zobaczymy czy będzie tak samo , psu bardzo smakuje .[/QUOTE]

a czy przechodząc z karmy na karmę mieszasz dotychczasową z joserą w stosunku 4/5 do 1/5josery i stopniowo zwiększasz udział josery w dawkowaniu, bo wtedy pies będzie łagodniej przechodził z innej karmy na joserę, i nie będzie "sensacji" ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutire']a czy przechodząc z karmy na karmę mieszasz dotychczasową z joserą w stosunku 4/5 do 1/5josery i stopniowo zwiększasz udział josery w dawkowaniu, bo wtedy pies będzie łagodniej przechodził z innej karmy na joserę, i nie będzie "sensacji" ?[/QUOTE]
Zawsze zmieniając karme daje pół na pół chociaż tydzień , mój pies ma żołądek ze stali , nie miał brzydkich kup na joserze tylko chyba słabo sie przyswajała bo kup w ciągu dnia potrafił zrobić 5 , gdzie nawet na zwykłym bricie robi max 2 .
I wtedy był szczylem więc to też mogło mieć znaczenie , zobaczymy jak teraz będzie . Jeśli wszystko będzie ok na pewno zostaniemy z joserą na dłużej .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Zawsze zmieniając karme daje pół na pół chociaż tydzień , mój pies ma żołądek ze stali , nie miał brzydkich kup na joserze tylko chyba słabo sie przyswajała bo kup w ciągu dnia potrafił zrobić 5 , gdzie nawet na zwykłym bricie robi max 2 .
I wtedy był szczylem więc to też mogło mieć znaczenie , zobaczymy jak teraz będzie . Jeśli wszystko będzie ok na pewno zostaniemy z joserą na dłużej .[/QUOTE]
to dobrze, ja mam swojego od początku na joserze, bo jak pisałam wczesniej mój znajomy prowadzi swoje psy na joserze, a dostałam piecha od znajomego, trzymam kciuki za udany "powrót do josery"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='agastaffbull'][URL="http://www.karmy-poznan.pl"]www.karmy-poznan.pl[/URL] Zaopatruję się u nich w Joserę dla kotów od ponad roku i jestem mega zadowolona ze współpracy. Gorąco polecam tego dostawcę!
Karmię 8 swoich kotów Joserą już ponad rok i jest super.
Z kolei psu w ciągu jego 2,5 letniego życia kupiłam ponad 20 różnych karm z najwyższych półek, do analizy składu podchodziłam z takim zaangażowaniem, jak do kupna samochodu-i każda jedna karma kończyła się zazwyczaj tak samo-fochem. Kilka dni temu dostałam na próbę 4 kg Josery Festival-i totalny szok! Najwybredniejszy staffik świata je ją bez dosmaczania!!!!!!!!! Kupy OK, zero bąków, a zatem mój pies będzie kolejnym klientem Josery w naszym domu :D[/QUOTE]

Po wielu przejściu przez wiele różnych karm wróciłam na nieśmiertelnej Josery. I po poście agastaffbull taże nawiązałam współpracę z dystrybutorem [url]www.karmy-poznan.pl[/url]
Jedno co mogę powiedzieć - rewelacyjne podejście do klienta, dla hodowców duuuże rabaty i wór sensownych gratisów. Gorąco polecam, wszystkim zdecydowanym na Joserę.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='asiak_kasia']Ja mam pytanie jak się sprawdza josera lamb&rice w przypadku alergika? Pies uczulony na drób, i tu niby super fajnie, ale tłuszcz drobiowy w karmie jest...

Ktoś karmił? :roll:[/QUOTE]

Z tym tłuszczem to jest różnie. Jednym przeszkadza innym nie. Mój jest z tych bardziej wrażliwych i musiałam sobie odpuścić Josere na dobre.

Nie ma innego sposobu jak przetestowanie na własnym psie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam wielką prośbe !
Czy jest ktoś kto karmi joserą festival i może mi jakoś zważyć ile mieści karmy pełna szklanka zwykła (250ml) ?
Rozwaliła mi się waga do karmy i daje psu na oko :/
Wolałabym wiedzieć ile pies dostaje .

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Hej,
 
Moja 2,5 letnia psina (mieszanka owczarka) ma od długiego czasu problem z łupieżem. Pojawia się on niezależnie od pory roku w formie białego nalotu przy dłuższym głaskaniu po bokach czy grzbiecie. Używam od zawsze kamy Brit Premium i zdecydowałem się zmienić ją na inną, aby zobaczyć czy przyczyną nie jest karma.
 
Wybór padł na Joserę (dzięki poradzie koleżance z forum). Mowa była o Lamb&Rice, ale chciałbym się spytać czy może polecicie inną, np Festival ? Nic mi nie wiadomo, aby sunia była uczulona na drób, ale też nie karmiłem jej nigdy karmą bez niego...
Link to comment
Share on other sites

Ja bym podarowała sobie karmy ze zbożami/kukurydzą. Nie tylko drób może uczulać. Jeżeli chcesz sprawdzić czy ten łupież nie jest efektem karmy- wybierz taką, która ma mało składników (tzw dwuskładnikowe ) i z czasem można psu podawać różne "alergeny" typu własnie kurczak, pozostałe mięsa i sprawdzić kiedy i po czym się pojawia "reakcja" 

Ja się nakombinowałam z karmami dość solidnie, u nas póki co najlepiej się sprawdza Brit Care wersja z dzikiem ( kliklik ). Pies ładnie trzyma wagę, najada się do syta, nie wybrzydza, no i mamy sierść/skórę w super stanie. Włosy z psa nie lecą (a to krótkowłose i podobno sypie się jak choinka- u nas tylko  okresie linienia jest taki tydzień- dwa kiedy psa trzeba "wyczesywać" ) nie ma baków, kupy ładne. Musisz wziąć poprawkę na to, że każdy pies inaczej reaguje na karmę, to co u jednego działa świetnie u innego jest do dupy. 

Poza tym warto do karmy dolewać oliwę z oliwek, albo olej z łososia, to tez wpływa nieźle na stan sierści. 
Taki długotrwale utrzymujący się łupież na pewno jest objawem tego, ze coś "nie ten tego" się dzieje. Pytanie czy to tylko kwestia karmy? 
Zrób tez psu badania krwi, niech wet pobierze zeskrobinę ze skóry itd. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...