Jump to content
Dogomania

Zawody w Lublińcu - "WILCZE ECHA"


Agnieszka_

Recommended Posts

a dzisiaj ''nie umialam'' isc do szkoly :P

Każdy czasem "nie umie" ;)

Tylko nie ściemniaj, że to przez te pięty "nie umiałaś" iść do szkoły :P

hehe.. poprostu mi sie nie chcialo, poza tym rozpakowalam wszystkie ciuchy (za paya tez :evil: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ELO!!!

a dzisiaj ''nie umialam'' isc do szkoly :P

Każdy czasem "nie umie" ;)

Tylko nie ściemniaj, że to przez te pięty "nie umiałaś" iść do szkoły :P

hehe.. poprostu mi sie nie chcialo, poza tym rozpakowalam wszystkie ciuchy (za paya tez :evil: )

w przeciwienstwie do Ciebie poszedlem do szkoly

Link to comment
Share on other sites

Manu, gdzie te Twoje 200 zdj????
Część juz była, ale moje starania ponoć były nieregulaminowe, wiec je skasowałam, bo nie mam ochoty na przepychanki. :-? Nie mam czasu na powtarzanie tej samej roboty ...zresztą przecież wyjasniałam wczesniej...

Zdjęcia powrzucam na serwer, jak sie wyrobię, trudno... I na pewno nie 200, część to były wózki, a część odrzuciłam jako nieudane...

Link to comment
Share on other sites

Manu, gdzie te Twoje 200 zdj????
Część juz była, ale moje starania ponoć były nieregulaminowe, wiec je skasowałam, bo nie mam ochoty na przepychanki. :-? Nie mam czasu na powtarzanie tej samej roboty ...zresztą przecież wyjasniałam wczesniej...

Zdjęcia powrzucam na serwer, jak sie wyrobię, trudno... I na pewno nie 200, część to były wózki, a część odrzuciłam jako nieudane...

Widzisz ZH coś zrobił. Każdy by sobie zdjęcia pooglądał, a tak doopa.

Link to comment
Share on other sites

Chryste !... :evil: Przecież, do jasnej anielki, skasowałam te zdjęcia ! Czego wiecej chcesz ?!?... Skoro "nieregulaminowe", to przeciez nie maja prawa istnieć !

Nie moge teraz podac zwykłego linka do galerii, bo jej nie mam ! Dopiero ją tworzę, dla twojej wiadomosci ! I dlatego nie mam czasu na powtarzanie poprzedniej roboty ! Bo powtórzyć bym musiała !

Dla przykładu link do tamtych ikon wyglądał tak:

[img=http://img113.exs.cx/img113/9933/PICT0068.th.jpg]

Tymczasem sam link do zdjęcia dla przykładu wygląda tak:

http://img66.exs.cx/img66/5525/PICT181.jpg

Musiałabym ręcznie wykasować te kawałki z czterech postów - i ty uważasz, ze ja mam na to czas w pracy ?! :evil: Więc nie wypisuj mi tu o obrażaniu ! :evil:

A kwestia, czy to jest regulaminowe, czy nie - jest nierozstrzygnięta, bo rzecz (pomysł) jest nowy i nie wiadomo, jak to traktować. Dla większości normalnych ludzi jest to świetny pomysł, ale dl;a ciebie oczywioscie nie, bo to ja go tu wykorzystałam, nie kto inny. Dla mnie nie ma tematu, nie upieram się przy tym sposobie ! Niech sobie to tez będzie zabronione... Wystarczy zapytać Admina o zdanie !

Zastosowałam go, bo te własnie ikonki sa mi potrzebne do galerii ! Sądziłam, ze tak będzie dobrze. Skoro się pomyliłam, to wykasowałam, ale oczywiście dalej nie jest dobrze ! Teraz to się nazywa obrażenie, ha, ha, ha ! Czego ty chcesz, człowieku ?!

Dla mnie EOT !

Link to comment
Share on other sites

Żeby nieco zmienić temat ...

moje psiaki są już na dobrej drodze do zupełnego ozdrowienia, byliśmy dzis u weta (bo jeszcze nad ranem wymiotowały), zbadał je bardzo dokładnie i wlasciwie stwierdził, że wszystko jest ok ale mają jeszcze dziś głodówkę i tylko smecte i jakies czopki wrazie dalszych wymiotów no i jeszcze siemie lniane. Ale zaczynają być już coraz żywsze nawet Runa błagalnym wzrokiem prosiła o kawałeczek pysznego pączka (oczywiście nie dostała).

Czy ktoś zauważył jakies niepokojące objawy u swoich psiakow po zawodach w Lublińcu bo wet stwierdził, że to mógł być jakiś delikatny wirus złapany od innych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Runa,

kurde u mnie jest to samo. Tyle, że zachorowały trzy psy Edek, Dusza i Anouk. Zastanawialsmy sie nad wirusem, ale z drugiej strony sa poszczepione na wszystko, co mozliwe ;-(

bardziej jednak skłaniam się po twoim poście, do przyczyny zwaną karmą.

Ja generalnie karmię jedna karmą, ale czasem się zdarza, że im zmieniam z przyczyn jak to się mówi - "niezależnych". W niedzielę dałam psom, po malutkiej garstce Puriny, żeby zobaczyć jak zareagują. Nigdy tak reagowały az tak drastycznie, więc nie spodziewałam się aż takiego napadu. Sraczka jak malowana. tragedia. :cry:

ps. co do Lublińca - to nam się po raz pierwszy w życiu poszczęściło w losowaniu - WYGRALISMY SUPER SZPADEL FISKARSA :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hmm...

Ewaka moje psy też były szczepione i też nigdy nie reagowały w ten sposób na zmiane karmy (tymbardziej, że kiedys Purina byla ich "stałą karmą"). Zatem albo ta partia karmy była nie taka jak powinna (pisała o tym Maja, że czasami się tak zdarza) albo rzeczywiście jakis wirusik delikatny :(

Ale pocieszyłas mnie (mimo że to kiepska wiadomość), ze nie tylko moje psiaki chorują :( bp już myślałam, ze cos okropnego zjadły kiedy tego nie widzieliśmy :evil:

Link to comment
Share on other sites

Żeby nieco zmienić temat ...

Czy ktoś zauważył jakies niepokojące objawy u swoich psiakow po zawodach w Lublińcu bo wet stwierdził, że to mógł być jakiś delikatny wirus złapany od innych psiaków.

Moi pieski czują się dobrze. Dobrze jedzą i szaleją jak zwykle. :lol:

Nagrodę zjadali od razu po zawodach.

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Ja już się wystraszyłam, ze nam w nocy z niedzieli na poniedziałek ktoś coś niedobrego przez płot do psów przerzucił, bo takiej epidemii sraczki nigdy jeeszcze nie miałam :roll: A u nas psy ujadały całą noc, bo mielismy gości, oczywiście z kilkoma psami i było nocne wycie do siebie, do ksiezyca i w powietrze... Ale to na szczęście też chyba nie to? Może coś z wodą nie tak?...

A tak poza tym ładnie zeszłysmy z tematu ;-) Od nagród do sraczki. Swoja drogą to też "nagroda" ;-)

Link to comment
Share on other sites

no i moje tez.. ;/

wczoraj Sven rzygal, w nocy nie wiem ktory, bo spalam.. i obydwa maja sraczke..

moze to ta grypa jelitowa, ktorej podobno jakas epidemia ostatnio jest.. ?

ide dzis do weta, to go zapytam..

(ja puriny nie dawalam, wody tamtejszej tez niewiele, bo zawsze bierzemy swoja, bo czasem przy zmianie wody cos jest nie tak. bralam tyle tylko zeby byla ciepla po biegu.. ) do jedzenia tez nic innego poza normalna karma.. ;/

Link to comment
Share on other sites

Chinook od drugiego dnia zawodów nie ma apetytu, jadł malusko. W domu w poniedziałek i wtorek zjadał tak troszke... Jest nieco niewyraźny, a wczoraj popołudniu zaczęło mu sie rozwolnienie (w stosunku do reszty opisywanych: dopiero....?), a wieczorem to już mu woda niemal leciała... :( Dziś to samo. Jest nieco soowiały, ale na spacerach wczoraj nadal skory do zabawy... Dzis Waldek jeszcze sprawdzi, jak się zachowuje puszczony luzem...

Manu jest OK, może nieco mniej tylko je, ale chyba wszystko w normie.

Dziś po pracy ide do weta. :-?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co piszecie wynika, że na zawodach nastąpiło rosianie choroby wirusowej o nazwie -> koronawiroza. Okres inkubacji wynosi 1-4 dni. Objawy są dokładnie takie jak opisywane przez was.

Sprawdźcie na wlepkach w książeczkach zdrowia waszych psiaków czy w kodzie literowym jest oznaczenie CCV - jeśli brak takiego kodu radzę udać się do weta. Utrzymująca się biegunka i wymioty mogą prowadzić do odwodnienia organizmu i z całą pewnością do jego osłabienia, czyniac zwierzę podatnym na inne zarazki i choroby.

Jeśli psiak był szczepiony można próbować leczenia dietą ścisłą a następnie lekkostrawną + węgiel lekarski a jeszcze lepiej Nifuroksazyd.

Link to comment
Share on other sites

Nasze psy były tam od piątku, startowały i spacerowały po całym stake-out'cie (?? :-? ). Narazie są zdrowe, a myśle, że jeśli by coś złapały powinno się to już ujawnić.

Dodam tylko, że piły wodę przywiezioną z domu, zarówno na zawodach jak i na kwaterze i nie jadły Puriny.

SH, gdzie ma być napisane to CCV?? W książeczkach moich piechów mam powklejane naklejki z szczepionek (np. Eurican DHPPI2) i na tych naklejkach nie mam takich oznaczeń. Czy to znaczy, że nie są na koronawirozę zaszczepione?

Link to comment
Share on other sites

Mój dziś w nocy miał rewolucje żołądkowe, ale nie wiażę tego z zawodami, po prostu po zawodach i dniach na suchej karmie, myślę, że bardzo mu dogodziliśmy w domu z jedzeniem i nastąpiło zawirowanie.

Szczepienia wszystkie ma.

Niedawno dzwoniłam do domu i podobno teraz odsypia tę straszliwą noc :wink:

Może po prostu powrót do domu psiaki tak odchorowały. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...