Jump to content
Dogomania

Spajky z Orzechowiec jest w DT i szuka domku stałego - prosimy o wsparcie ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spajek jest okropny... Daję mu przy garażu wycieraczkę,żeby nie leżał na betonie to położy się obok. Nawet jak mocno pada,to siedzi pod tym garażem a nie np.pod balkonem,no ale stamtąd nie widać ulicy...:razz: No i siedzi na tych 20 cm betonu,pod takim samym okapem i kurczy się,zeby na niego nie padało.Za chwilę sąsiedzi na mnie TOZ naślą,że pies schronienia nie ma... Wczoraj,jak tak mocno lało to go wygoniłam do piwnicy ale potem biegiem leciał znowu na pole.
Nic tylko muszę mu tam budę dać.Tylko czy on do niej wejdzie,czy dalej pod garażem będzie siedział?

Link to comment
Share on other sites

W ciągu dnia jest na podwórku i siedzi cały czas pog garażem i patrzy sobie na świat....:lol: Bo akurat z tej strony jest ulica,chodzą ludzie,psy i inne zwierzęta.
A na noc idzie spać do piwnicy,tam ma poduchę i sobie śpi.

Ale teraz jest ciepło,jak przyjdzie zima to on nie mam się gdzie schować,bo do kojca nie chce iść.Kojec jest z drugiej strony i nic z niego nie widać,więc mu się nie podoba.

Dlatego muszę mu skombinować budę,postawić obok garażu,może wlezie i nie będzie marznął.

Link to comment
Share on other sites

Spajuś dzisiaj będzie siedział większość czasu w domku,na klatce.
Bo wczoraj coś sobie zrobił w kręgosłup na pleckach.Prawie nie chodził,a jak już to skomląc okropnie.Dzisiaj jest lepiej,ale chodzi pomalutku,a że zimno to go gonię co chwilkę do domku i wypuszczam co godzinkę na chwilkę na polko.
Na szczęście już nie piszczy jak się go głaska.Wczoraj nie dawał sie dotknąć w grzbiet.

Jak mu do poniedziałku całkiem nie przejdzie to pojedziemy do weta.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Spajkulek źle się czuł....Całe przedpołudnie,aż chyba do godziny 4 po południu spał na klatce i nie chciał wyjść z domu.
I bardzo dobrze,bo cały czas lało a tak to przesiedział w cieple i suchości...:p
No i na szczęście wieczorem już było dobrze,bo nawet podskoczył do miski z jedzonkiem,jak mu wynosiłam.

Zobaczymy jak rano bedzie się czuł.

Spajky albo sam się gdzieś tak mocno uderzył albo ktoś mu to zrobił przez płot,jak szczekał.Ciężko mi to stwierdzić,bo stało się to już porą wieczorną i nie było widać ani słychać....

Oby było dobrze!!!


Co do budy to powiedzcie mi,jak się mierzy budę dla psa??? Nie mam pojęcia,nigdy psa w budzie nie miałam,więc nawet nie wiem jaka duża musiałaby być dla Spajka.
Ja z bazarku na Spajunia mam już 37 zł.

Link to comment
Share on other sites

od nosa do ogona sie mierzy no i od głowy do ziemi + z 15- 20 cm to bedzie podłoga, wejscie raczej mniejsze niz wieksze mniej wiatru bedzie sie dostawało ale na tyle duze zeby pies mogł swobodnie wejsc, najlepiej zeby była z przedsionkiem, dobrze by było miec zdejmowany albo otwierany dach- wygodniejsze przy sprzątaniu

Link to comment
Share on other sites

Spajky na szczęście już wczoraj poczuł się dobrze.Już normalnie biegał i szczekał.Ale i tak większość czasu trzymałam go w domu,bo brzydka pogoda.

Bardzo się cieszę,że nic mu nie jest.Musiał chyba uderzyć się o filar przy wbieganiu lub zbieganiu ze schodów - jak są mokre,to bardzo ślisko na nich a on biega jak wariat...:p

Sprawdzę budy,ale u mnie to tylko takie bez przedsionka są,niedaleko zresztą...

Link to comment
Share on other sites

Pewno,że pomoże.jak na razie Spajek przyzwyczail się do spania i przebywania na klatce tuż przy mioch drzwiach.Nie brudzi,wypuszczam go co jakiś czas na podwórko,żeby się załatwił i sobie poszczekał.

Jak tylko jest za długo na polku to jak tylko otworzą się drzwi to on już biegusiem na swoją poduchę...:loveu: Chyba ją polubił.

Link to comment
Share on other sites

Spajky bardzo szybko się uczy.Na początku bał się wejść na poduchę,a teraz to jego miejsce!!!
Mięciutkie i cieplutkie,rano nie zawsze ma ochotę wyjść na polko,muszę go wyganiać,żeby się załatwił.
No i jest czyściutki - na klatce - jak wlezie do domu to od razu znaczy teren.Chyba przez moją sunię...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...