Jump to content
Dogomania

Spajky z Orzechowiec jest w DT i szuka domku stałego - prosimy o wsparcie ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może i skomplikowany ale do mnie pasuje.Znaczy to tyle co księżycowa syrena.A ja lubię księżyc i wodę - mój znak zodiaku to rak - patronuje mu właśnie księżyc.

A Spajek jest super psiakiem,Jak on się przymila jak tylko mnie widzi...nie uwierzyłybyście znając go ze schroniska.Tak pięknie się otworzył na ludzi!!!

Link to comment
Share on other sites

Oj wierzę Ci....ja też mając Leopolda na tymczasie jestem świadkiem ogromnych, bardzo pozytywnych zmian w jego zachowaniu. Na początku zarówno ja jak i on przeżywaliśmy strasznie ciężkie dni, ale teraz ..... nie możemy bez siebie żyć już pewnie, tzn. on nie opuszcza mnie na krok i wciąż jego oczyska są we mnie wlepione a ja z kolei nie wyobrażam sobie, że mógłby znaleźć dom gdzie byłby szczęśliwszy i czy mam wogóle prawo zgotować mu taki stres w jego wieku....w związku z tym ....Poldziu u mnie zostanie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Rozszalało to mało powiedzieć...
Raz w tygodniu dostają psiaki resztki z rosołu,czyli mięsko z ryżem i warzywkami.
To dopiero trzeba widzieć,te podskoki,piszczenia,bieganie wokoło mnie zanim dojdę do kojca z michą!!!:loveu:
A najwięcej cierpi...micha,wylizywana nie wiadomo ile razy po zakończeniu jedzonka.:evil_lol:

Za to Spajek jest najedzony,wygłaskany i zadowolony jak chyba nigdy w życiu!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...