Jump to content
Dogomania

REKIŃĆZYK z Orzechowiec- w swoim nowym domu!!!!


albiemu

Recommended Posts

[quote name='Belula']Mam pewne "przecieki"
Dzisiaj to chyba modne :evil_lol:

Rekinek ok, w wakacje plażował z nimi :)

Odpisali na gg, że wszystko ok... (co ja, oczywiście, po swojemu sprawdziłam)

Uffff, to był wyjątkowo kochany i honorowy Pan Pies :)[/QUOTE]
czyli wszystko z nim oki:)
a co do tych łysych plackow na szyi - to sie nieraz robi chyba psom, ktore nosza caly czas obroze; i w sumie ze wzgledow bezpieczenstwa tak wlasnie powinno byc. wtedy jak przypadkowo ucieknie z domu przy wchodzeniu np gosci to ma adresowke ze soba.
Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Dzisiaj, nieoczekiwanie odezwała się Pani, Rekinka z Gdańska. Bardzo go chwaliła, bardzo się do niego przywiązali i kochają psinkę. Ma wielką prośbę, którą ja tu przekazuję. Wyjeżdżają na około 2 tygodnie, pod koniec lipca i nie mają co z Rekinkiem zrobić. Jest WIELKA prośba, o kogoś, kto jest z okolicy Trójmiasta i może się zaopiekować na ten krótki czas psiną. Odbiorą go natychmiast po powrocie. Pomóżcie, kto z Trójmiasta mógłby go przygarnąć? Boję się, że może trafić do schroniska, wprawdzie na krótko, ale tam może mu się stać krzywda, to mały piesek, a wielce charakterny!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sorki, że się nie odzywałam wcześniej, strasznie dużo się u mnie działo, jeszcze dodatkowo 2 pobyty w szpitalu, ale dała, radę.
Natomiast sprawa Rekinka się ładnie rozwiązała, odezwała się do mnie dziewczyna, która miała jontakt na jakąś hodowlę w 3mieście, i nasza Pani tam znalazła dla niego miejsce, była bardzo zadowolona z szybkiego odzewu dogo, bo sprawę załatwiłyśmy w 2 dni. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej Wam, pani nie jest komputerowa... Ale z rozmowy wynikało, że bardzo są wszyscy w nim zakochani. Swoją drogą to wkurzające, te ośrodki i hotele, które nie przyjmują psów. Może zrobić jakąś akcję, popierania i promowania miejsc dla ludzi z psami, tak, żeby miejsca "bez psów" zostały w tyle, jak się to nagłośni, to może więcej będzie przyjaznych psom miejsc, a mniej psów wyrzucanych na wakacje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...