Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='eveandAxel']O.k. To czekam jo jo na namiary, napewno się przydają . Rzeczywiście można załatwić i wystawę i krótki urlopik za jednym razem. :multi: Kurcze! a wy nieźle się wczasujecie, tyle tygodni!!! :evil_lol: ja po takim czasie chyba pogryzłabym swoją rodzinkę!:diabloti:[/quote]

wiesz patrzyłam wczoraj na kalendarz i jeszcze w Gdynii krajówka jest to hcyba też zachaczymy 8)

a myajkoś te 6 tygodni razem wytrzymaliśmy :lol: mój tata zazwyczaj na weekendy do wawki wracał do roboty ale jak nasz znajomy przyjechał niby na weekend (skończylo się na 2 tygodniach) to moj tatya siedział ;-)) ogólnie super było...nawet pogoda dopisała 8)

Link to comment
Share on other sites

Krynica Morska zdecydowanie anty psia...
Mielismy problem ze znalezieniem hotelu w ktorym pozwolili by na burka (a jest malutki!)....pelno ludzi na ulicach...i wiekszosc nieprzyjaznie nastawiona da psa..
Poza tym KM kojarzy mi sie z nieprzyjemna sytuacja...babka potracila mojego psa wozkiem od dzieciaka, i zamiast przepraszam...uslyszalam ze "mogla bym tego kundla blizej prowadzic"...(pies szed jakies 10 cm od mojej nogi;/)..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Krynica Morska zdecydowanie anty psia...
Mielismy problem ze znalezieniem hotelu w ktorym pozwolili by na burka (a jest malutki!)....pelno ludzi na ulicach...i wiekszosc nieprzyjaznie nastawiona da psa..
Poza tym KM kojarzy mi sie z nieprzyjemna sytuacja...babka potracila mojego psa wozkiem od dzieciaka, i zamiast przepraszam...uslyszalam ze "mogla bym tego kundla blizej prowadzic"...(pies szed jakies 10 cm od mojej nogi;/)..[/quote]


hmmm no my znaleźliśmy jakś hotel i mielismy tam jechać...ale...mój tata musiał pojechać do Gdańska do drukarni wiec przed wakacjami i przed naszym przyjazdem tam pojechał zobaczyć co to jest i całe szczęście!!!

Rozpadająca się rudera...ale z psiem nie było problemu...nawet nic nie musieliśmy płacić za niego (znaczy się nie mieliśmy)...ale po tym trafilismy na hel gdzie na sto procent wracamy i zachaczamy o dwie wysatwki bardzo polecane czyli Sopocik i krajóweczke w Gdyni bodajże 8)

Link to comment
Share on other sites

Ja natomiast w Krynicy Morskiej znalazłam uroczy pensjonat w którym włascicielka jest psiarą i nie robiła trudności - przyjęła nas z dużym piechem - doroslym 50 kg Cane Corso i z kotką perską. Fakt - sporo żeśmy się naszukali, ale w części pensjonatów nawet chętnie godzili się na psa, no, ale problem był z jego gabarytami - wszędzie tam można, ale jedynie z małymi tzw ,,fotelowymi,,. Bywamy też bez problemu z psem w Chałupach nad morzem. Pozdrowienia - Ela, Szon i Amanda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rider-2005']JA oczywiście polecam Jastrzebia Góre gdzie mieszkam. Nie ma tam zakazów chodzenia z psami właściwie gdzie kolwiek. Kagańce muszą nosić tylko psy ras uznawanych za agresywne. Psy są mile widzane u większości gospodarzy. Więc zapraszam;)[/quote]

Oooo jak Ci zazdroszcze :) Masz wakacje 365 dni w roku :]
JG to super miejsce, nawet wczasy zagraniczne nie daja mi tyle "frajdy" co JG....i wracam tam kazdego lata...zakochalam sie:loveu::cool3:
ps. zakazy niby są...ale ratownicy sami wolaja...zeby psa wygłaskac:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weihaiwej']Ja też polecam Jastrzębią Górę, ale byłam tam zimą, na Sylwestra. Rzeczywiście, z psem byliśmy mile widziani wszędzie :)
A czy ktoś może polecić jakieś noclegi w Karwii, Białogórze i Dębkach? Byłabym wdzięczna
Pozdrawiam[/quote]
A jak wygląda jastrzębia zimą ??:loveu:...mi sie udalo tylko (oprocz lata)na jesieni pojechac...bylo cuuudnie;]

Link to comment
Share on other sites

Jest tak...
[IMG]http://img418.imageshack.us/img418/659/tnimg14613vs.jpg[/IMG]

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7302/tnimg14831dp.jpg[/IMG]
I tak...
[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8946/tnimg15098dg.jpg[/IMG]

A tu można by się pomylić co do pory roku :)
[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3978/tnimg15155in.jpg[/IMG]
Ja byłam zauroczona :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Oooo jak Ci zazdroszcze :) Masz wakacje 365 dni w roku :]
JG to super miejsce, nawet wczasy zagraniczne nie daja mi tyle "frajdy" co JG....i wracam tam kazdego lata...zakochalam sie:loveu::cool3:
ps. zakazy niby są...ale ratownicy sami wolaja...zeby psa wygłaskac:lol:[/quote]
Żeczywiscie Była tabliczka że niewolno wchodzć na plaże z psem ale po tygodniu znikła a i tak niema kto tego przestrzegać, straży miejskiej niema, policja nigdy nie zchodzi na plaże (niechce im sie) a ratownicy to już wyżej widac jak reaguja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...