Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

stereo rozumiem kwater jest dosć :) wszędzie niemal przyjmują z psami do wyboru do koloru miejsc :) Lilith chodzi z nami wszędzie o ile chce, a najczęsciej chce mimo wieku nad morzem zachowuje sie bardzo aktywnie :cool3:
Ja wolę ja brac pod parasol nad morze niz zostawiac w gorącym pokoju ...

Link to comment
Share on other sites

Niestety Negra nie położy się pod parasolem :shake:.
Poza tym ma czarną grubą sierść i jak tylko wyjdzie na słońce to zdycha, więc nawet nie ma jak jej na tą plażę doprowadzić. Minusy czarnych labów :cool1:...
Ale będzie dobrze, jakoś sobie poradzimy :evil_lol:. My jedziemy dopiero ok. 7. sierpnia.

Link to comment
Share on other sites

My tez mamy prosbe.
Z wczesniejszych wypowiedzi rozumiem ze [B]Jastrzebia Gora [/B]czy tez[B] Stegna[/B], miejscowosci ktore mnie bardzo interesuje, sa przyjazne dla psow. Czy ma ktos moze namiary na jakies czyste, fajne domki, z lazienka i kuchnia, daleko od ulicy, najlepiej w lesie, blisko plazy, ale takiej, zeby mozna bylo wejsc z psem. To tyle zyczen na raz. Z gory bardzo dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

dzięki Patka ślicznie,posypało nam się zaplanowane miejsce i chcieliśmy pojechać nad morze,więc wczoraj zaczeliśmy szukać jakiś wolnych kwater..no i własnie dzwoniła do mnie siora i już mamy dograne (tam gdzie chcieliśmy tylko nocleg w innym miejscu),jedziemy w sobotę rano i tylko 50km od domu :evil_lol: :evil_lol: ale tak kocham to miejsce,że szok...od kilkunastu lat tam jeżdże,jak byłam mlodsza to z rodzicami co weekend i obowiązkowo wakacje (oprócz koloni),a teraz jak mam urlop to tylko tam...nie ma to jak sentyment :loveu: :loveu: tylko niewiem od kiedy ja taka uczuciowa jestem :mad: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']stereo rozumiem kwater jest dosć :) wszędzie niemal przyjmują z psami do wyboru do koloru miejsc :) Lilith chodzi z nami wszędzie o ile chce, a najczęsciej chce mimo wieku nad morzem zachowuje sie bardzo aktywnie :cool3:
Ja wolę ja brac pod parasol nad morze niz zostawiac w gorącym pokoju ...[/quote]

Nasz Charger (staffik) też chodzi nad morze i wykopujemy razem z nim co jakis czas wielką dziurę, w której kładzie się i korzysta z zimnego piasku. Nad ta dziurą rozstawiamy parasol, a w zeszłym roku kupiliśmy nad morzem taki jakby namiocik, ale bez boków, który stawia się na piasku i w kieszenie po bokach wsypuje się piasek, aby nie odfrunął. I Charger jest szczęśliwy, bo jest z nami!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]I Charger jest szczęśliwy, bo jest z nami![/QUOTE] dokladnie :cool3:
[QUOTE]w zeszłym roku kupiliśmy nad morzem taki jakby namiocik, ale bez boków, który stawia się na piasku i w kieszenie po bokach wsypuje się piasek, aby nie odfrunął.[/QUOTE] wlasnie coś takiego chce kupić Lilith ale że moja mama ma uczulenie na slońce razem sie pod parasolem chronią :cool3:
już tylko kilka dni do wyjazdu :multi:

Link to comment
Share on other sites

czy ktos ma naiary na jakas dzika plaze w okolicy Miedzywodzia? od 2 dni chodzimy na plaze i jest ok, sporo psiarzy i ,ludzie wporzo, ale wychodzac jakis ratownik cos marudzil, ze moze jak zaczna wzywac policje i wlepia nam mandaty to zaczniemy psy w domu zostawiac a nie na plaze z nimi przychodzic. zakazu niby nie ma, ale zawsze mogl ktos go wyrwac

Link to comment
Share on other sites

My dzis wrócilismy z Rowów :loveu:
Pogoda fantastyczna!
Miejsce świetne dla psiarzy, jesli sie lubi/akceptuje nudystów :eviltong:
Za plażą dla naturalnych jest ponad 35km dzikiej plazy!! Raj dla psa! Czata szalała! :lol:
Przed słońcem chowałam psa pod taka folie ratunkową -taka z jednej strony srebrna, z drugiej złotą. Robiło sie z niej niby namiocik i psu było chłodno, choc i tak wolał siedzieć w wodzie non stop! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ludziska!!! [/B]
[B]BARDZO PILNE PILNE PILNE I JESZCZE RAZ PILNE[/B]

poszukuje miejsca nad morzem z psami, najlepiej pole namiotowe ale pokoje tez wchodza w gre.Dla mnie wazna jest cena i połozenie.
Chodzi o to ze jade z moim chłopakiem i jego młodszym bratem nad morze oraz z moimi 2-ma duzymi psami.Sek w tym ze miałam jechac samochodem i z przyczepą ale samochód sie rozwalił i mam lipe.Potrzebuje teraz na biegu jakiejś miejscówki zdala od ludzi ze wzgledu na psy, ale blisko pociagu, bo nie wyobrazam sobie jechania pociagiem a potem jeszcze zapakowanym na ful PKS kilkanascie kilometrów z psami i bagazami i cała reszta.Nie szukam jakiś luksusów tylko normalnego pokoju albo pola z najpotrzebniejszymi rzeczami.Błagam pomózcie bo wyjazd mam za tydzien a teraz pracuje po 12 h i nie bede miała na to czasu.
Z góry dzieki i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

powiem tak polecam rewal niechorze i trzesacz
w trzesaczu pomimo ze jest zakaz wejscia z psami na plaze to i tak wchodza bo wczoraj bylam to widzialam pelno psow i pelno ludzi a wieczorem juz tak kolo 20 mozna spokojnie puscic psa na plazy bo ludu nie ma no tylko pojedyncze sztuki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

my w piątek jedziemy do Kołobrzegu a raczej nieco oddalonej od centrum (na szczescie) dzielmnicy Podczele... czy wiecie moze jak jest tam z psami na plaży? chociaż rok temu w Darłówku były zakazy ale psiaków na plazy mnóstwo wiec my tez Denisa braliśmy bo przecież to głupota jechać nad morze i trzymać psiaka w pokoju....mam nadzieje ze teraz też bez wiekszych prblemów Denis będzie mógł z nami plazowac:)

Link to comment
Share on other sites

o no to super;)( a napisz mi cos wiecej o tym Podczelu:) tzn jakie jest jesli chodzi o turystow raczej umiarkowanie ich jest czy jednak sporo? plaze bardzo zatloczone? pytam z ciekawosci pewnie sie zmienilo w kilka lat ale tak plus minus chce miec jakies wyobrazenie bo zawsze jezdzilidmy do mniejszych, bardziej pustych od turystow miejscowosci, a kolobrzeg to jednak przeciwienstwo...

Link to comment
Share on other sites

[B]madzior ka,
[/B]Wtedy, gdy ja byłam, akurat było bardzo wietrznie i dlatego ludzi dość mało, ale generalnie to jednak jest spory kawałek od zatłoczonego Kołobrzegu i klimat jest raczej małej miejscowości. Sam Kołobrzeg raczej kiepski jest dla psa. Byłam tam z psem, ale plaże zatłoczone strasznie. Psa chowaliśmy za parawanem, żeby nikomu nie przeszkadzał. W Podczelu było spokojniej.
Własnie sobie usiłuje cos przypomnieć - Chyba byłam jeszcze raz w Podczelu, bez psa - Byłyśmy z koleżankami w Kołobrzegu i doszłyśmy plażą do Podczela (trochę się naszłyśmy z tego co pamietam) - po drodze było pustawo i bardzo sympatycznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...