Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='nelson']Z twoim pieskiem nie będziesz miała problemu z wejściem na plażę nawet strzeżoną:;) : schowasz go do torby, ślicznota:lol:[/quote]


Dzięki:lol: ale jak długo on wytrzyma w tej torbie:p jak zobaczy tyle piachu do kopania dołków ,tego napewno nie zmarnuje:razz:

Link to comment
Share on other sites

zna może ktoś jakieś domki, ośrodki nad morzem w okolicach Sobotu..
najlepiej żeby nie było tam zatłoczonych ulic bo jedziemy w ok. 25 osób niektórzy biorą psy i żeby miały sie gdzie wybiegać..
Czyli najlepiej w jakimś zaciszu z laskiem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Patka [/B]dzięki serdeczne za taką konkretna odpowiedź. :lol: Fajne te miejsca, zastanawiam się nad tymi holenderskimi domkami na campingu. Właśnie domek by mnie najbardziej interesował. Obejrzyj tez ten osrodek [URL="http://www.owwiktoria.pl/zdj.html"]http://www.owwiktoria.pl/zdj.html[/URL] wydaje mi się bardzo fajny ( za wyjatkiem braku pryszniców w domkach), no i zupełnie odludne miejsce....mnie to akurat bardzo odpowiada, a zawsze mozna wyskoczyć do pobliskich letnisk na wycieczkę. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenmanka']zna może ktoś jakieś domki, ośrodki nad morzem w okolicach Sobotu..
najlepiej żeby nie było tam zatłoczonych ulic bo jedziemy w ok. 25 osób niektórzy biorą psy i żeby miały sie gdzie wybiegać..
Czyli najlepiej w jakimś zaciszu z laskiem :cool3:[/quote]
to co poradzi mi ktoś ??
może być pomorze najlepiej żeby była jeszcze plaża gdzie można puszczać psy. żeby było jeszcze mało ludzi i wmiarę tanio :p
i dobry dojazd do Sopotu na wystawę :P

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=6786"][/URL]aeniolek [/B]- jeśli zdecydujecie się na Orłowo, to mała 2 rady: 1 - nie wpuszczajcie psa do rzeczki (Kacza), bo co prawda jej stan sanitarny jest nie najgorszy, ale wrażliwsze psy czasem łapią uczulenia po wyjściu z niej, 2 - nie zapominajcie, żeby z psem nie iść na Klif Orłowski, bo to rezerwat z zakazem wstępu z psami - SM kasuje jak kogoś dorwie.

[quote name='Goldenmanka']to co poradzi mi ktoś ??
może być pomorze najlepiej żeby była jeszcze plaża gdzie można puszczać psy. żeby było jeszcze mało ludzi i wmiarę tanio :p
i dobry dojazd do Sopotu na wystawę :P[/quote]
[B]Goldenmanka [/B]- jako dawna mieszkanka Sopotu sugerowałabym albo Gdynię albo Gdańsk, choć jeśli macie w planach wystawę, to sugeruję Gdańsk Jelitkowo - blisko plaża i nadmorski park. Jest tam pole namiotowe z domkami campingowymi i sporo prywatnych kwater - zawsze warto podpytać jak daleko jest do hipodromu - spokojnie na piechotkę można dojść. Niestety nie mam namiarów.
W Sopocie od tego roku od 1 marca jest zakaz wstępu na plażę z psami - niektórzy nie przestrzegają tego przepisu, ale można zapłacić słono. Kiedyś była prowadzona walka z urzędnikami o wydzielenie części plaży dla psiarzy, powieszenie pojemników itp. - niestety bezskutecznie ... Sopot posiada rygorystyczne przepisy - psy tylko na smyczy i w kagańcu. Co prawda jak pies jest na smyczy to nie zdarzyło mi się, bym miała problemy, ale nigdy nie wiadomo na jakiego służbistę trafisz. Acha - są też duże kary za niesprzątnięcie po pupilu.
Oczywiście mało kto przestrzega przepisów, ale znajoma już płaciła 200 zł za ON-kę, gdy wracała z wieczornego spaceru i na ostatnim odcinku puściła ją do domu luzem. Na niewiele się zdało tłumaczenie, że pies posłuszny, po szkoleniu itp. Nawet się odwoływała od mandatu - bez szans ... Ja też już byłam parę razy pouczona przez SM, że pies nie ma prawa być luzem ...

Link to comment
Share on other sites

Monika!!
dzieki za radę..ja sobie nie przypominam nawet tej rzeczki z zeszłego roku.ale do żadnych rzeczech nie bede go wpuszczać!!
a co do klifu..to chyba ta plaża z cyplem tak?i takim ziemistym urwiskiem...szkoda!!bo ja wlasnie sobie myślałam,żeby tam z psiakiem przemknąć..bo przecież plaża to plaża, nie rezerwat.ale jak radzisz tak to cóż zrobić..płacić nie chce.mam jeszcze pytanie!!czy pies musi chodzić wszędzie po miescie - Gdynia, Gdańsk, Sopot w kagańcu??bo ja kagańcom jestem przeciwna, a poza tym to szczeniak jest.
my mamy w planie jeżdzenie na plażę do rewy. podobno przejazd bezpośredni i na plaże z psiakiem można wejść..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenmanka']to co poradzi mi ktoś ??
może być pomorze najlepiej żeby była jeszcze plaża gdzie można puszczać psy. żeby było jeszcze mało ludzi i wmiarę tanio :p
i dobry dojazd do Sopotu na wystawę :P[/quote]

Maaagda!! Ty w wakacje jedziesz do trójmiasta?! :lol:
To jesteś też obowiążkowo w malborku...Albo ja w trójmieście jak kto woli! :lol: I skąd taką wielką grupę masz, co? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Milkat pbejrzałam fenomenalny dliski dostęp do morza ale czy na plażę mozna wprowadzac psy?? nie piszą tez czy przyjmują psy a poza tym przy tak duzej liczbie domków jest dużo dzieciaków .... dla mnie stanowi to problem...
dośc drogo jak na domek bez łazienki... jak dla mnie ... ale moze wszyscy kąpią sie w morzu, bo tak blisko :evil_lol:
Milkat nie ma sprawy z czystym sercem polecam a odiwedziąłś temat Białogóry na rozbudzenie apetytu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Patka [/B]pewnie, że odwiedziłam. Najpierw szukałam jakiegos domku właśnie w Białogórze, Lubiatowie, trafiłam nawet na Kopalino ( fajne ale drogie). Będę jeszcze się rozglądać. [B]eveanAxe[/B]l Cena za domek ze sniadaniem dla 3 osób...wychodzi ok po 50 na osobę, fakt że nie mało, Nic więcej nie wiem bo się nie dodzwoniłam na miejsce. Pzdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenmanka']Gazuś nom :evil_lol:
my sie i tak spotkamy na światówce w poznaniu :evil_lol:

[SIZE=1]ps. a jak tam miałyśmy kiedyś plany wybrać sie razem gdzieś na wakaje, dalej aktualne ?? [/SIZE][/quote]

Pewnie, że aktualne!
A światówka dopiero w listopadzie, wakacje o ile szybciej! :lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja ponawiam jednak pytanie i wielką prośbę!! otóż jestem w stanie zdecydować się na rewe, bądź inne miejsce niedalko lotniska babie doły. orłowo jest totalnie nieprzyjazne dla psiaków, podobnie jak cale trójmiasto. niestety, rozejrzałam się co do kwater w rewie i jak do tej pory odnosze same porażki. ludzie tam chyba jednak psów nie lubią bo ciągle odmawiają zakwaterowania mnie na tydzień z psem...:-( . w związku z tym mam WIELKĄ PROŚBĘ!!jeśli ktoś już był w rewie bądź okolicy i ma jakikolwiek namiar na ludzi, ktorzy psy akceptują to bardzo proszę o kontakt na forum bądź info na priva!! mam nadzieje,że zaglądają tu ludzie z całej Polski, również z północy i ktoś mi pomoże!!z góry wielkie dzieki!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam w końcu kontakt na hel więc bardzo prosze ::

tel. 0503/495007
058/6750432

e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ceny to za ten pokój co byliśmy czyli salon jedna sypialnia łazienka i kuchnia 250 zł + 20 zł na garaż jeżeli ktoś ma ochote + 200 zł za psia

stronka na której można zobaczyć to tu :

[URL="http://hel.com.pl/iza.htm"]http://hel.com.pl/iza.htm[/URL] (to jest większy apartament 2 czy 3 sypialnie, kuchnia, saloon, łazienka)

we wszystkich pokojach TV/DVD/KOMPUTER Z INTERNETEM/
w budynku znajduje się sala bilardowa dla wszystkich gości, bilard,telewizor i komputer... Ogólnie wszystko super sprawdzone i polecam ;-))

Jakby ktoś chciał się z nami tam spotkać to już mówie że od 9 lipca do 27 sierpnia będziemy przebywać tam ;-)) tylko nie w tych pokojach co wam dałam tylko w innych ;-))

Link to comment
Share on other sites

Bylam z psem w Trzesaczu, mila miejscowosc, z psami na plaze mozna wchodzic, nie ma za duzo ludzi (chyba ze przyjda z Rewala) ale jedny wielki minus dla mnie (i dlatego juz sie tam nie wybiore) brak lasow :(

W Ustce tez jest milo, jednak duzo ludzi i nie mozna wejsc z psem na plaze... tzn trzeba kawalek przejsc na niestrzezona i tam sa sami psiarze :) Polecam! :D

Wszyscy zachwalaja Białogórę :)
duzo tam jest lasow? i czy daleko do morza?

A kto orientuje sie jak jest w Łazach? Duzo ludzi i czy mozna z psem na plaze?
Ponoc czysta woda i w jeziozre i czysta woda morska :D (tak tylko slyszalam)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Narvana']
A kto orientuje sie jak jest w Łazach? Duzo ludzi i czy mozna z psem na plaze?
Ponoc czysta woda i w jeziozre i czysta woda morska :D (tak tylko slyszalam)[/quote]

Ja wprawdzie byłam w Łazach jakieś 3 lata temu i na dodatek bez piesa ale tyle co Ci mogę powiedzieć to to, że:
- ludzi jest mało (oczywiście w porównaniu do dużych kurortów), nie trza się przebijać przez tłumy aby dotrzeć na plażę :multi:

- plaża czysta i tu też nie musisz wykonwywać wśródręcznikowych slalomów coby znaleźć wolne miejsce:multi:

- miejscowość mała, przyjemna. Dużo tam ośrodków, kilka klubów i barów (młodzieży tam nie za dużo, a nawet szczerze mówiąc mało)

- aby dojść do plaży musisz przejść przez mały "lasek/zagajnik":lol: . Ale w okolicy znajdziesz też jakiś lasek.

Ogółem bardzo mi się podobało i moge polecić dla osób, które nie lubią zgiełku i nadmorskiego klimatu przepełnienia, tylko spokój.
Ale podkreślam, że tak było 3 lata temu, mogło się duuużo zmienić, niekoniecznie na dobre:roll: .
A co najważniejsze nie wiem jak z wejściem na plaże z psiakami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Znalazłam w końcu kontakt na hel więc bardzo prosze ::

tel. 0503/495007
058/6750432

e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ceny to za ten pokój co byliśmy czyli salon jedna sypialnia łazienka i kuchnia 250 zł + 20 zł na garaż jeżeli ktoś ma ochote + 200 zł za psia

[/quote]

Obejrzałam stronkę. Świetnie to wszystko wyglada.
Jojo - czy ja dobrze rozumiem? Za dobę z psem płaci się 450zł?

No to ja chyba zostanę przy Krynicy Morskiej... Ok. 1600zł za dwutygodniowy podbyt w sezonie w 2 osobowym ślicznym drewnianym domku z kuchnią i łazienką w ośrodku położonym 150 metrów od plaży. Ceny z zeszłego roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Obejrzałam stronkę. Świetnie to wszystko wyglada.
Jojo - czy ja dobrze rozumiem? Za dobę z psem płaci się 450zł?

No to ja chyba zostanę przy Krynicy Morskiej... Ok. 1600zł za dwutygodniowy podbyt w sezonie w 2 osobowym ślicznym drewnianym domku z kuchnią i łazienką w ośrodku położonym 150 metrów od plaży. Ceny z zeszłego roku.[/quote]

250 za dobe a za psa 200 za cały pobyt ;-))

Link to comment
Share on other sites

My już dwa razy byliśmy w Gąskach, chyba 8 km od Milna, w Pałacu Morskim., można przebywać z pieskiem, jest duży ogrodzony park wokoło budynku. Ceny przystępne, dobre jedzenie. Plaża w Gąska przecudna, nie ma dużo ludzi.

Poniżej link, polecam
[URL="http://www.palacmorski.ta.pl/"]http://www.palacmorski.ta.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...