Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='darunia-puma']myszko ja chce nad morze a poza tym interesowałby mnie tylko ja bym musiala miec sama z markiem pokoj albo domek bo seth nie jest az tak milym psem i mialabym klopot bo by sie stawial do psow[/quote]
Ok, sama wiesz najlepiej czy Twoje psiaki nadają się na taki zlot, ale jakby co, to zapraszam :cool3:, są 2 domki 3-osobowe, możecie wziąć jeden nawet na dwie osoby, bo i tak większość woli być w domkach 5-osobowych. ;)


A jeśli chodzi o morze, to kilka postów wyżej jest link na domki nad morzem, gdzie przyjmują z psami. ;)

Link to comment
Share on other sites

mam 3 nowe adresy do dodania tutaj sprawdzałam i wszystko oki jeśli mnie chcieli wziąć z dwoma smokami to nie będzie problemu dla innych a więc"
1 - domki letniskowe SOLARIS Białogóra
2- Ośrodek wypoczynkowy "W lesie" Pobierowo
3 - (gdzie jedziemy już mamy zarezerwowane - "U Tomasza" Niechorze
Jak będzie ktos szukał to można sprawdzić te 2 pierwsze bo zdjęcia są śliczne a 3 pozycja sprawdzona przez nas 2 lata temu a cenowo to tak"
1 - 170zł doba za domek + liczniki za prąd i wodę ????? + 10zł za psa doba
2 - 240zł doba za mieszkanie (na dole kuchnia,stołowy i łazienka na górze sypialnia)
3 - 120zł pokój doba/dwuosobowy
Ja już mam i życzę owocnych poszukiwań dla wszystkich psiarzy!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bura']A czy macie jakies namiary na pokoje w Mielnie tak do 40 zl?? Niekoniecznie z psem, choć byłoby miło... Szukałam w necie ale ceny jak z kosmosu.... od 50 zł:crazyeye:[/quote]

A w sezonie czy przed lub po?
bo jak w sezonie szukasz to nie znajdziesz chyba nic tańszgo niż 50 zł;/ tak mi sie przynajmniej wydaje....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxSweetGirl93xx']A w sezonie czy przed lub po?
bo jak w sezonie szukasz to nie znajdziesz chyba nic tańszgo niż 50 zł;/ tak mi sie przynajmniej wydaje....[/quote]

Nieaktualne juz wlasnie znalazlam!! Niestety bez piesa, ale coz, na te 10dni bede miec sittera...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']A czy macie jakies namiary na pokoje w Mielnie tak do 40 zl?? Niekoniecznie z psem, choć byłoby miło... Szukałam w necie ale ceny jak z kosmosu.... od 50 zł:crazyeye:[/quote]

Nie pamiętam dokładnie adresu , ale był to dom wczasowy (chyba FWP) o nazwie Albatros, teoretycznie z psem nie wolno było, ale zgodzili sie żebym przyjechała z goldenem. Cen dokładnie nie pamietam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A ja się zastanawiam gdzie nad morze będę mogła pojechać z moją sucz (5kg)... I żeby to było na północy PL, bo w stronę Szczecina to trochę za daleko... Jadę z rodzinką - 4 os + pies. Fajnie by było gdyby było tanio, blisko do morza i do restauracji, sklepów itp. Może ktoś coś poleci?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam w Świnoujściu miastem nad morzem. Z psem tam nie wolno , ale jak nikt nie patrzy ( w lato to nie ale kilka razy się zdarzyło :eviltong::eviltong: ) :eviltong: . Mój pies jak się cieszy jak go spuszczam z smyczy , niestety nie moge często , bo on jest taki zwariowany , że musi wszędzie pójść. Ale wraca zawsze kiedy pobiegnie daleko na plaży to zawsze się rozejrzy za mną .

Pozdrawiam
Patryk Banaś

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze bywam nad morze, ale bez psa. W tym roku planuję jechać z psem i kompletnie nie mam pomysłu gdzie :shake: Tzn wiem, że muszę być w okolicach Darłowa. Jak znajdę jakieś ośrodki, które są przychylnie nastawione do psiarzy, to dam znać ;) A jeśli ktoś zna w okolicy takie, to też proszę o informacje.

PS : Przyznam szczerze, że dużo razy spotkałam się z psami w Wiciach ( plaża jest pusta, ośrodek w lesie ) tylko nie wiem jak w tym roku :roll:

Link to comment
Share on other sites

A ja wlaśnie zadzwoniłam do Aury w Łebie. Pani jak usłyszała, że huski, to bardzo niechetnie mi dalej odpowiadała. Powiedziała że ma psa w domu i nie chce awantur. :razz: A na stronie wyraźnie napisane ma, że z psami można.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...