Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

Dzięki bardzo, za konkretną i szybką odpowiedz :) Co roku bywałam (bez psa), w Kołobrzegu, więc stąd te pytania o deptak itp :P Po waszych mapkach i wyjaśnieniach nie ma opcji, żebym nie trafiła, teraz tylko liczyć, żeby pogoda dopisała :)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/147953-isabelle301"]isabelle301[/URL] to musiałaś fajnie trafić, zależy też jakiego masz psa :P Na goldena koleżanki, zawsze ludzie patrzą łaskawszym spojrzeniem, niż na moją sukę AST :P

Link to comment
Share on other sites

Wie ktoś coś o plaży dla psów w Rowach?
Byłam tam jeszcze bez psa dwa lata temu i przy wejściu na plażę "ludzką" widziałam małą piaskową ścieżkę z napisem "<- plaża dla psów", ale mnie nigdy nie pokusiło, żeby tam pójść i teraz strasznie żałuję... :placz:
W tym roku znowu tam jedziemy, tyle, że z psem i chciałabym się dowiedzieć ogólnie coś o tej plaży (może jakieś zdjęcia - w Google'ach nic nie ma).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misha23']W jakich miejscach można puszczać psy luzem? (chodzi mi o nazwy miejscowości, w których są takie plaże nadmorskie)

Szukam w necie, ale wiadomości najczęściej są sprzed paru lat.[/QUOTE]

Ja właśnie też szukam, coś bardziej na wschodzie, okolice Władysławowa, Jastrzębiej Góry itp..

Link to comment
Share on other sites

Polecamy Kąty Rybackie !
Byliśmy tylko jeden dzień ale za to z psem "mordercą" i suką owczarkowatą .
Sporo miejsca , zero krzywych spojrzeń czy komentarzy , psy bez problemu biegały luzem .
Miejscowość bardzo mała , jak się pójdzie ciut dalszymi zejściami to jest praktycznie pusto .


[IMG]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/151/594808_DSC_3815.jpg[/IMG]

[IMG]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/151/594820_DSC_3850.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

My w zeszłym roku ze swoimi ogonami byliśmy w Darłowie. 4 domki bardzo fajnie urządzone i dziewczyny prowadzące [URL="https://www.facebook.com/LWIECHATY?fref=ts"]Lwie Chaty[/URL] są nastawione wyłącznie na psiarzy. Cały teren 8 tys. m2 ogrodzony do dyspozycji naszych psów. Do plaży jest kawałek - ok 4 m przez pola i łąki między wiatrakami, ale dla nas to nie był jakiś problem ;)
Polecam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byliśmy, wróciliśmy, było super :)
Z całego serca polecam Grzybowo i pensjonat Kotki2, nasz szczeniak przeszedł taką socjalizację, że ho ho :) Jest to miejsce do którego będziemy chętnie wracać.
Plaża dla psów - bomba - mało ludzi, czysto, fajne wejście do morza, można podjechać samochodem bardzo blisko.
Jedliśmy przeważnie w Katarzynce, czasem braliśmy na wynos bo ciężko było upolować miejsce w ogródku.
Wakacje udane :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adgamma']Byliśmy, wróciliśmy, było super :)
Z całego serca polecam Grzybowo i pensjonat Kotki2, nasz szczeniak przeszedł taką socjalizację, że ho ho :) Jest to miejsce do którego będziemy chętnie wracać.
Plaża dla psów - bomba - mało ludzi, czysto, fajne wejście do morza, można podjechać samochodem bardzo blisko.
Jedliśmy przeważnie w Katarzynce, czasem braliśmy na wynos bo ciężko było upolować miejsce w ogródku.
Wakacje udane :multi:[/QUOTE]


oo super :) też się tam wybieramy od 16 sierpnia. I szczerze po cichu liczyłam, że mój szczeniak też przejdzie małą przemianę, hehe :) Teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać.
Powiedz mi jeszcze chodziliście z psiakiem tylko na tą psią plażę? Czy na tą zwykłą też?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luppoinka']
Powiedz mi jeszcze chodziliście z psiakiem tylko na tą psią plażę? Czy na tą zwykłą też?[/QUOTE]

W ciągu dnia jeździliśmy na psią bo tam było mniej ludzi zdecydowanie (przynajmniej po zachodniej stronie) ale wieczorem na spacery chodziliśmy na tą najbliżej Kotków ale na lewo od wejścia. Ta psia to taka jak zwykła tylko są kosze na psie kupki :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adgamma']Byliśmy, wróciliśmy, było super :)
Z całego serca polecam Grzybowo i pensjonat Kotki2, nasz szczeniak przeszedł taką socjalizację, że ho ho :) Jest to miejsce do którego będziemy chętnie wracać.
Plaża dla psów - bomba - mało ludzi, czysto, fajne wejście do morza, można podjechać samochodem bardzo blisko.
Jedliśmy przeważnie w Katarzynce, czasem braliśmy na wynos bo ciężko było upolować miejsce w ogródku.
Wakacje udane :multi:[/QUOTE]

przeżyliście Sunrise? :evil_lol: ja na ten czas uciekłam na drugi koniec Polski

Link to comment
Share on other sites

Witam się serdecznie - to mój pierwszy post :)
W niedzielę wróciliśmy z pierwszych nadmorskich wakacji z naszym Nelsonem :) Byliśmy w Pobierowie - miejscowość położona w lesie, w knajpach nie mieliśmy problemów, aby wejść z psem (choć zaznaczam, że jadaliśmy wyłącznie w ogródkach), ale co najważniejsze - są tam 2 plaże dla czworonogów :) My korzystaliśmy z plaży w zachodniej części, z ośrodka szliśmy jakieś 10min. Sama plaża piękna, czysta, szeroka. Ludzi sporo, psów raczej mało ;) Każdego dnia widywaliśmy tam maksymalnie kilka innych zwierzaków. Nelson przemógł się i zaczął korzystać z morskich kąpieli ;) Nikt nie patrzył na nas krzywo, niektórzy wręcz dopingowali go, inni robili zdjęcia gdy w końcu odważył się wypłynąć w morze :D Na plaży jak i poza nią - sporo koszy na śmieci, nie trzeba więc maszerować przez całą drogę z pakunkiem w ręku ;) Szczerze polecam Pobierowo, my już marzymy o kolejnym wypadzie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nie polecam Ustki jeśli o psy chodzi. Nas wyprosili po chwili, a pies jest mały (5kg) i sytuacja ta powtórzyła się zarówno tam, gdzie było więcej ludźi jak i mniej . Nieprzyjaźnie nastawieni nic a nic. W łebie to samo. W kołobrzegu nie robili problemu ,jak oddaliliśmy się od plaży gdzie byli plażowicze i spacerowaliśmy sobie tam dalej, wzdłuż plaży i nawet się tam chlapałyśmy razem:D

Link to comment
Share on other sites

Ja zauważyłam, że z roku na rok ludzie są coraz mniej tolerancyjni dla psów na plaży. Jeszcze za dzieciaka jak mieszkałam pod Kołobrzegiem bez problemu w sezonie wieczorami zabieraliśmy na plażę naszą (dużą) suczkę, nieraz widziałam biegające luzem czy na linkach psy większych rozmiarów i ludzie się zbytnio nie bulwersowali, pod warunkiem że były łagodne i nie zaczepiały plażowiczów. Od pewnego czasu pojawia się na plaży coraz więcej wariatów wrzeszczących na sam widok psa (i to nawet poza sezonem).

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, klaki91 napisał:

Ja zauważyłam, że z roku na rok ludzie są coraz mniej tolerancyjni dla psów na plaży. Jeszcze za dzieciaka jak mieszkałam pod Kołobrzegiem bez problemu w sezonie wieczorami zabieraliśmy na plażę naszą (dużą) suczkę, nieraz widziałam biegające luzem czy na linkach psy większych rozmiarów i ludzie się zbytnio nie bulwersowali, pod warunkiem że były łagodne i nie zaczepiały plażowiczów. Od pewnego czasu pojawia się na plaży coraz więcej wariatów wrzeszczących na sam widok psa (i to nawet poza sezonem).

Niestety też to zauważyłam, z 10 lat temu jechałam z Kaną do Ustronia Morskiego (nawet nie sprawdzając czy z psem można na plażę), teraz z Shadowem wybieram miejscowość, gdzie są psie plaże stworzone przez gminę (po prostu widzę co się dzieje na tym świecie)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...