Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='Kama83']ja finalnie - zdecydowalam sie na Rowy, Kwatery prze Rzezbie Rybaka (musze zaplacic za pok. 2 os - 70 zl + 10 zl za psa), a do Leby albo podjade autem, albo jesli nikt sie przyczepi przespaceruje plaza, o ile nie bedzie upalow.
Czekunia, o Lebskiej Hacie myslalam jakis czas temu, jak jeszcze nie mialam psiaka, ale w tym roku juz plan jest.

Dzieki wszystkim.

Silky13, z tego, co wyczytalam - w Sianożetach jest plaza dla zwierzat - jak myslalam o nich, zainteresowal mnie osrodek Zedan, w Pobierowie tez - U Bartka.[/QUOTE]

Bylam, wrocilam. Okazalo sie, ze na plaze dla psow mialam kilka ladnnych km... ale ludzie pomimo zakazu wchodzili kazdym wejsciem, wiec tyle, ile ja potrzebowalam po tej plazy pospacerowac (nie lezakuje) tez wchodzilam gdzie chcialam. Noclegi ok, ogrodek maly, ale tam nie siedzialysmy. Blisko 3 wejsc na plaze, tak ok 200 m. Tak wiec, jak cos, mozna smialo jechac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Cody']Wie ktoś coś na temat Ustronia Morskiego? Co roku jak tu jestem widzę dużo turystów z psiakiami. Głównie z pieskami mniejszych rozmiarów. Bardzo lubię tu przyjeżdżać i chciałabym kiedyś odwiedzić Ustronie z pupilem :)[/QUOTE]
moja przyszywana ciocia ma osrodek tam, jak cos, to podam namiary na priv

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Jest teraz taka akcja jeśli chodzi o wypoczywanie nad morzem w Trójmieście:


[B]Corocznie wiele osób rezygnuje z urlopu lub oddaje psa do hotelu, rodziny znajomych, tak naprawdę nie mając ochoty się z nim rozstawać!

NIE RÓB TEGO!

U nas ZATRZYMASZ SIĘ Z PSEM ZA DARMO korzystając z „OFERTY ROTTKA!
Próbowaliście kiedyś wyjechać z psem?
Pierwsze pytanie: jaki to pies? Rottweiler? W życiu, za duży, za groźny! Terrier? Będzie szczekał, sąsiedzi tego nie lubią! Dwa psy? Po 20 zł za dobę za każdego poproszę! Przy duzych psach ceny sięgają nawet do 40 zł za dobę pobytu! Słyszeliście to? Na pewno nie u nas! Sopotia.pl chętnie gości właścicieli ze wszystkimi psami.
W OFERCIE ROTTKA pobyt twojego psa GRATIS! Dodatkowo 5 zł za każdą 1 dobę urlopu z psem przekazujemy Pomorskiej Fundacji Rottka, która ma pod stałą opieką od kilkunastu do kilkudziesięciu rottweilerów, leczy je, karmi, utrzymuje w hotelach i szuka nowych domów.

Naszą akcję obrazują zdjęcia aktorów z Teatru Miejskiego w Gdyni wykonane na plaży w Gdyni Orłowie dla Pomorskiej Fundacji Rottka - dziękujemy![/B]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/484565_612190242127237_1442377190_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bejasty']Właśne wróciłam z Chalup /połwysep helski/ pusto,czysto swobodnie.4 km dalej w Kuźnicy dla zmotoryzowanych -parking z widokiem na zatokę.

[IMG]http://imageshack.us/a/img198/8343/chaupy037.jpg[/IMG][/QUOTE]
około 20 września? nic dziwnego że pusto i swobodnie
jedź tam w lipcu w upalne dni... pewnie też będzie pusto

Link to comment
Share on other sites

w takim razie twoja wypowiedz byla nieprecyzyjna i wprowadzajaca w blad
powinnas napisac pusto i swobodnie na koncu Chalup, a nie ogolnie Chalup skoro sama piszesz ze w innym miejscu byl tlok


[quote name='bejasty']Mylisz sie byłam też w początku sierpnia,pogoda super a tłok był nad zatoką i na plazach ale "na początku "Chałup.Ja jezdże na kwaterę na końcu Chalup i nie ma problemu.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Odświeżam wątek :)

Szukam zakwaterowania (najchętniej domki/pokoje z osobnym wyjściem na ogród, ale niekoniecznie) jak najbliżej morza - w pierwszej linii przy lesie lub w samym lesie, w jak największym ZADUPIU :evil_lol: Im mniejsza wioska tym lepiej - z niestrzeżoną plażą, na którą spokojnie moglibyśmy wejść z psem.

Nie zależy mi na towarzystwie sfory psów - wolałabym go wręcz uniknąć bo Lilo towarzyszy (zwłaszcza większych od siebie) nie lubi więc okolice specjalnych "psich" plaż dla mnie odpadają.
Do tej pory mieszkając w różnych miejscach dojeżdżaliśmy do ostatniej plaży w Karwi (w stronę Dębek) ale teraz szukamy czegoś nowego żeby nie trzeba było codziennie jeździć samochodem.

Pomocy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Odświeżam wątek :)

Szukam zakwaterowania (najchętniej domki/pokoje z osobnym wyjściem na ogród, ale niekoniecznie) jak najbliżej morza - w pierwszej linii przy lesie lub w samym lesie, w jak największym ZADUPIU :evil_lol: Im mniejsza wioska tym lepiej - z niestrzeżoną plażą, na którą spokojnie moglibyśmy wejść z psem.

Nie zależy mi na towarzystwie sfory psów - wolałabym go wręcz uniknąć bo Lilo towarzyszy (zwłaszcza większych od siebie) nie lubi więc okolice specjalnych "psich" plaż dla mnie odpadają.
Do tej pory mieszkając w różnych miejscach dojeżdżaliśmy do ostatniej plaży w Karwi (w stronę Dębek) ale teraz szukamy czegoś nowego żeby nie trzeba było codziennie jeździć samochodem.

Pomocy![/QUOTE]

Z "moich rejonów" polecam Radawkę :D Wiocha totalna nad morzem i lasem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Z "moich rejonów" polecam Radawkę :D Wiocha totalna nad morzem i lasem[/QUOTE]

Dzięki! Zaraz popatrzę jak tam z zakwaterowaniem :D

[quote name='MakeBelieve']Czy ktos wie jak aktualnie ma sie sprawa z psami na plazy w Jastrzebiej Gorze?[/QUOTE]

W zeszłym roku był absolutny zakaz - myślę, że nic się w tej sprawie nie zmieniło :roll: Z resztą liczba ludzi na metr kwadratowy, zwłaszcza tam gdzie wąska plaża, przekracza chyba wszelkie normy :roll: Ja mieszkając właśnie w JG jeździłam codziennie na koniec Karwi (mimo, że to jeszcze nie był sezon a majówka).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

na będę dopiero od 10sierpnia... :oops: Zresztą i tak wiekowo nie przystaje, chociaż ciekawe, jak mój pies by potraktował psa poza domem... ;) Wiesz może jak jest z wejściem z psem na plażę w Łebie? Będziesz wchodzić? :D Wiem, że z psem do Słowińskiego Parku Narodowego można wejść. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejkowa']Jak wrócę , to napisze Ci czy można wchodzić :eviltong: Szkoda że dopiero od sierpnia będziesz[/QUOTE]

Jadę 9 sierpnia. :D Ale dzisiaj już muszę wiedzieć, czy można z psem na plażę... dobra,wezmę go, najwyżej pójdę z nim tylko do Słowińskiego Parku Narodowego. I chyba można z psem wejść na jezioro Łebsko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejkowa']Bierz , bierz.Mi i tak wydaje sie że nawet gdyby psy nie miały wstępu na plażę , to o takie małe jak nasze nie powinni sie czepiać[/QUOTE]

Nie boję się o to, że ludziom będzie przeszkadzać, a boję się, że będzie strzegącym plaże przeszkadzać... a mandaciki to są niezłe. :evil_lol: Czyli na niestrzeżoną idę z Fridą, chyba nie powinno być problemów. Oraz nad jeziorko Łebsko, bo wygląda świetnie... :) Muszę się wyposażyć w woreczki na odchody... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...