Jump to content
Dogomania

Kupozbieracz


Bonsai

Recommended Posts

Do osób sprzątających po swoim psie: używacie kupozbieracza czy po prostu - torebkę foliową? Jeśli używacie kupozbieracza - to jaki polecacie?
Zastanawiam się czy inwestować w ten sprzęt, czy pozostać przy foliówkach. Podobno dość niewygodne jest używanie kupozbieracza - czy zgadzacie się z tą opinią?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bonsai'] Podobno dość niewygodne jest używanie kupozbieracza - czy zgadzacie się z tą opinią?[/quote]

Ja sie zgadzam!

To sie sprawdza jedynie gdy pies karmiony koscmi robi twarde, podskakujace jak kamyczki koopki! Ale takie to i palcami przez chusteczke mozna :evil_lol:

Jesli pies robi koopy normalnej konsystencji to taki kupozbieracz jedynie je rozmaze po trawie :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, kupozbieracz ma po prostu same wady!
1- jest spory i niepotrzebnie zajmuje miejsce w kieszeni czy w ręce
2- rozmazuje tylko kupala po trawie przez co...
3- doprowadza użytkownika do furii (chyba, że to ja jestem dziwna, ale nie lubię jak coś co ma mi w życiu pomagać mi przeszkadza :evil_lol:)

A mam taki oto sprzęt - [URL="http://animalia.pl/produkt,2354,,Ferplast_Nippy_wybieracz_psich_odchod%C3%B3w_+_24_torby__.html"]Ferplast Nippy wybieracz psich odchodów + 24 torby - akcesoria - czystość - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']A próbował ktoś tego patentu: [URL="http://www.rogestercollection.pl/"]Rogester collection[/URL] ? Warto? :p[/quote]
Próbowałam, mam i używam - polecam. Woreczki są mocne i jest to poręczne. Pojemnik przyczepiam sobie do smyczy lub spodni.
I błyskawicznie wysyłają, kontakt bez problemu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

też używa kupozbieracza ferplastu, mam już drugi bo pierwszy popękał i groził złamaniem w krytycznym momencie :diabloti:
i mi pasuje - wygodnie czysto bez macania ciepłego psiego wytworu ;) wygodny, bo "daje radę" też trochę rzadsze dzieła zgarnąć do worka. teraz zimą to tak gorzej, bo zgarnia też sporo śniegu, ale trudno :)
mi rozmiar nie przeszkadza, i tak zawsze mam torbę [bo psie ciastka, bo klucze, bo telefon, bo worku, bo to bo tamto ;)]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Hej. A ja wszystkim polecam tak zwane qpaczki;) Śmieszna nazwa i bardzo pożyteczna rzecz. Zrobiona jest z dość twardego kartonu i ma kształt, no trudno powiedzieć, zobaczcie na stronie www.qpaczka.pl albo na stronie karusek.pl wpiszcie qpaczka i powinno wam foto owej wyskoczyć. Zachęcam do kupienia paru (cena za jedną 1zł) a gdy już je otrzymacie to rozłóżcie jedną odrysujcie kształt na kartonie, (np tył bloku technicznego albo rysunkowego) wytnijcie i złóżcie tak jak oryginał jest złożony i do dzieła! Ja robię je też z opakowań po jakiś bombonierkach albo opakowaniach na buty. OdKUP swoje miasto! ;) Jak chcesz więcej info to daj znać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[url=http://www.allegro.pl/item678699593_woreczki_na_psie_odchody_dozownik_mitexkoszalin.html]Woreczki na psie odchody + dozownik -MitexKoszalin (678699593) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
A my używamy takich woreczków.
Sprawdzają się świetnie, ale ja ich używam do sprzątnia po małych psiakach i nie wiem jakby się sprawdziły przy większych kupach. Są bardzo poręczne, nie ma problemu z ich noszeniem, można je przyczepić do smyczy, plusem jest też to, że są zapachowe i niwelują nieprzyjemne aromaty:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam również używam kupozbieracza.Udałam się do sklepu zoologicznego w celu kupienia czegoś małego, poręcznego i trafiłam rewelacyjnie.
Wychodze z psiakiem na spacer wykładam sprzęciaka , zbieram kupala do worka mina mojego psa lekko zdziwiona,dumnym krokiem podprowadził mnie pod sam smietnik:).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Kika9004']No dobra ale te pomysły są dobre dla psów małych/średnich, a moja Sara (mix bernardyna) jak narobi to pół chodnika, a po za tym często robi bardziej rzadkie niż twarde, czasami to w ogóle rzadkie ... Co w tedy?[/quote]
To wtedy zmienić żarcie jak ma problemy z żołądkiem.

Link to comment
Share on other sites

[B]An1a[/B], zgadzam się.
Ja mam prawie 5 miesięczną goldenkę, qpki robi spore, ale dość twarde i zbieram w woreczki na psie odchody. Problem jest tylko z wyrzuceniem-brak koszy :angryy::mad::angryy::mad::angryy::mad::angryy:, ale teraz schodzę na inny temat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...