Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

[quote name='Maks i Spark']jest stoikiem poprostu ;)[/quote]

Trzeba by go zobaczyć na polu na spacerku...... Nie ten pies :evil_lol:

[quote name='J.G']proponuje jedno auto do lansowania,a drugie do wożenia psów:evil_lol:.[/quote]

I to jest bardzo sensowny pomysł pomysł :cool3: ale kto by to utrzymał? :evil_lol:


Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Ecchhhh.... to w takim razie nie moja liga :roll:
Ale kto wie..... jeszcze wiele lat przede mną :evil_lol:


Pozdrawiam
Iwa[/quote]
Dokładnie,Iwa w najgorszym wypadu lub przypadku kupimy sobie takie auta w sklepie z zabawkami hehehe:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Dokładnie,Iwa w najgorszym wypadu lub przypadku kupimy sobie takie auta w sklepie z zabawkami hehehe:multi:[/quote]

A ja już kupować nie muszę. Mój brat swego czasu maniakalnie kupował sobie miniaturki samochodów do samodzielnego składania. Myślę, ze można by było coś z tego wybrać :evil_lol:

Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']A ja już kupować nie muszę. Mój brat swego czasu maniakalnie kupował sobie miniaturki samochodów do samodzielnego składania. Myślę, ze można by było coś z tego wybrać :evil_lol:

Pozdrawiam
Iwa[/quote]
hehehe............... zazdroszczę tobie bo ja będę musiał zrobić sobie spacer po sklepach aby sobie wybrać zabawkę.:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Sadzonka to zdecydowanie lepszy pomysł,całe drzewo może się nie :shake:przyjąć i wtedy :placz:rozpacz gwarantowana.[/quote]


...ale są fachowcy od przesadzania "dorosłych" drzew :p ( a ja nawet wiem kto...:evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja jestem caarodziej-mag i u mnie będzie musiało się przyjąć... Nie będzie wyjścia...:mad:

Pzdr.[/quote]

znam taka metodę...jak pada roślinka, to ja ją w inne miejsce i mówię: "albo rośniesz, albo.....ad kosz" :diabloti:
Jak mądra to zrozumie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...