Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

[quote name='M&S']Bardzo Ci współczuję, biedna jesteś z tymi przypadłościami....[/QUOTE]

cała jestem jedna wielka przypadłością , alergie , choroba lokomocyjna itd

byc moze to wina tego ze jestem wczesniakiem , urodziłam sie w 8 miesiacu , niby w najgorszym i teraz mam ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

[quote name='dOgLoV']cała jestem jedna wielka przypadłością , alergie , choroba lokomocyjna itd

byc moze to wina tego ze jestem wczesniakiem , urodziłam sie w 8 miesiacu , niby w najgorszym i teraz mam ....[/QUOTE]

Może coś w tym jest.....ale trzeba sobie z tym radzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Za dużo z tym roboty ;)

Dzisiaj sobie pospacerowaliśmy prawie przy lesie ;). Od razu inne powietrze ale z grzybków to tylko muchomory :lol:[/QUOTE]

Oj tam, oj tam....;)

Ja odróżniam tylko muchomory, reszta to czarna magia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']To tak samo jak ja :D No jeszcze papierzaki :diabloti:[/QUOTE]

Od razu mi lepiej;):)

[quote name='kalyna'][URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02891.jpg[/URL] kopiuj-wklej :)

aż ciężko odróżnić, który to który :lol:

A ja uwielbiam zbierać i jeść grzywki :loveu:[/QUOTE]

Łatwo rozpoznać, z prawej z podniesioną głową to Slash, jest większy od Aika i ma więcej futra, bo go nikt nie trymuje:evil_lol:

Zbierać jest co, ale nie z moją znajomoscią tematu.

Chodzą grzybiarze i całe kosze mają grzybów.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Łatwo rozpoznać, z prawej z podniesioną głową to Slash, jest większy od Aika i ma więcej futra, bo go nikt nie trymuje:evil_lol:

Zbierać jest co, ale nie z moją znajomoscią tematu.

Chodzą grzybiarze i całe kosze mają grzybów.....[/QUOTE]

ja Ty je ogarniasz :mdleje:
pewnie na żywo jest o wiele łatwiej niż na zdjęciach..

ja ogólnie zbieram takie, które mama mi karze :D no i nawet sporo uzbierałyśmy w tym roku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']ja Ty je ogarniasz :mdleje:
pewnie na żywo jest o wiele łatwiej niż na zdjęciach..

ja ogólnie zbieram takie, które mama mi karze :D no i nawet sporo uzbierałyśmy w tym roku :loveu:[/QUOTE]

Naprawdę się różnią:)

Dobre grzybki nie są złe;)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia - świetne, 2 szpicole, jesienny las i grzyby. Zaczęłam ich już odróżniać - Slash ma ciemniejszą głowę i faktycznie jest bardziej ofutrzony. Aniu wieść niesie że Aiko uczęszcza do fryzjera a Ty piszesz coś o trymowaniu !! A po co to ???
U nas tez jest pełno opieniek,.Jak Rysiek wraca z psami z lasu to ciagle przynosi mi całe torby opieniek,Juz mam zamrożone, w occie i zaczynam mieć ich dosyć. Nawet na pieńku po sośnie przed domem wyrosły mi opieńki
Basia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...