Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

Kiedys toczyła się tutaj dyskusja nt. pieczywa orkiszowego. Wtedy stwierdziłam, że jadłam jakis rogalik orkiszowy i zupełnie mi nie smakował.

Teraz zmieniam zdanie: pieczywo orkiszowe jest[I] the best[/I], pod jednym wszakże warunkiem: musi byc świeże!:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

Witam poniedziałkowo:)

Dzięki w imieniu Slasha;)
Kurdupel waży 13,600......

A poza tym jest beznadziejnie....ja walczę z wirusem, rozkładam się cudnie.
Aiko uraził się w łapę, kuleje. W związku z ty czeka nas wizyta u weta.
Coś mi się widzi, że jeżeli pojedziemy do Austrii, to będzie to wyjazd towarzyski.

Link to comment
Share on other sites

Oooo to nie dźwigać już tego klocka proszę bo to "niebezpieczne"...
Wirusowi mówimy stanowcze NIE... rozkładaniu się, mówimy zdecydowane TAK...znaczy można się rozłożyć, wygodnie i owszem, ale nie od wirusa, więc zaraz zbieraj się do "kupy" i zacznij "walkę" a nie biernie poddawaj takim tam świństwom...
Aiko niech odpocznie i łapy nie nadwyręża może przejdzie... bo jeśli nie to chyba i wet nie pomoże...kontuzje czasami bywają może nie bolesne ale widoczne i długotrwałe...nie żebym chciała Cię Aniu zdołować , ale sama pewnie wiesz. A co do Austrii...to zawsze warto, nawet towarzysko...no chyba że Slash zawojuje wystawą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Łeeeee, no nic, jeszcze te kilka dni na gojenie sie łapy jest:)

Pzdr.[/QUOTE]

Zobaczymy, co powie lekarz....

[quote name='dOgLoV']Poniedziałkowe dzień dobry :multi:[/QUOTE]

Dzień dobry:lol:

[quote name='Buszki']To nie ciekawie tydzień się zaczął...Zdrówka życzymy :).[/QUOTE]

Niestety niezbyt dobrze....Dzięki:)

[quote name='Atrisko']Oooo to nie dźwigać już tego klocka proszę bo to "niebezpieczne"...
Wirusowi mówimy stanowcze NIE... rozkładaniu się, mówimy zdecydowane TAK...znaczy można się rozłożyć, wygodnie i owszem, ale nie od wirusa, więc zaraz zbieraj się do "kupy" i zacznij "walkę" a nie biernie poddawaj takim tam świństwom...
Aiko niech odpocznie i łapy nie nadwyręża może przejdzie... bo jeśli nie to chyba i wet nie pomoże...kontuzje czasami bywają może nie bolesne ale widoczne i długotrwałe...nie żebym chciała Cię Aniu zdołować , ale sama pewnie wiesz. A co do Austrii...to zawsze warto, nawet towarzysko...no chyba że Slash zawojuje wystawą.[/QUOTE]

Nie ma tak dobrze, do samochodu nie wskoczy sam i nie wyskoczy, a zatem mam małe podnoszenie ciężarka:evil_lol:

Zbieram się, zbieram, ale to nie bardzo pomaga....


Wiem doskonale jak dokucza boląca kończyna....

Warto, warto, będzie duuużo wwilczych, zgłoszonych jest 70 sztuk. Miłe spotkanie ze znajomymi, bedą dzieci Sparka. bardzo chciałabym pojechać.
[quote name='unikatowydiament']dużo zdrowia życzymy:)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oooo, to Was szpicowych będzie więcej niz basków:) Bo basków zgłoszono 61 (na WDS) i 19 (na Klub)...

Pzdr.[/QUOTE]

Też jestem zdziwiona;)

[quote name='stokrotka.af']no co to za wieści w ogóle :(
zdrówka dla Ciebie i Aiko, aby łapka doszła do siebie[/QUOTE]

Ano taki wieści.....
Dzięki.

Aiko miał robione RTG. Na szczęście łapa nie jest złamana. Nie ma też pęknięcia kości. Dostał zastrzyk, drugi jutro.
Zero szaleństw, spacery krótkie na smyczy....Super:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Aniu kuruj sie szybko bo czasu nie ma. Aiko dojdzie do siebie tylko go troche hamuj w szaleństwie - niech noga odpocznie, a na wystawe coś przeciw-bólowego i będzie OK
Trzymam za Was kciuki
Ściskam i wygłaskuje futra
Basia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Widzę sezon na kulawe łapki... Shirka sobie rozcieła poduche w przedniej łapce i też kuśtyka, chociaż jest już lepiej... chciała by już szaleć, ciężko jej odmówić;)[/QUOTE]

No tak, jak nie urok, to coś innego....

[quote name='Asiaczek']Czy to rozcięta łapa czy jakies skręcenie...?

pzdr.[/QUOTE]

Zbita i skręcona, mnie przy tym nie było.

[quote name='tulasy']Aniu kuruj sie szybko bo czasu nie ma. Aiko dojdzie do siebie tylko go troche hamuj w szaleństwie - niech noga odpocznie, a na wystawe coś przeciw-bólowego i będzie OK
Trzymam za Was kciuki
Ściskam i wygłaskuje futra
Basia[/QUOTE]

Robię, co w mojej mocy.
Nie mam innego wyjścia, chodzi z łapą w górze.


[quote name='unikatowydiament']witanko:) :)[/QUOTE]

Hello.

[quote name='Asiaczek']Pogadaj z wetem, może jakąs blokada, jak to tylko zbicie...

Pzdr.[/QUOTE]

Asiu, dostał zastrzyk przeciwzapalny, przeciwbólowy.
Dziś idziemy na drugi.

I oczywiście wylizuje swoją kudłatą dłoń, mam nadzieję, że nie rozliże do krwi....

Mam doła, czuję się kiepsko i jeszcze ta pogoda....załamka:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...