Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

no koty lubią się wygrzewać w ciepełku :cool3:, kocurek moje kumpeli sypia na klawiaturze lapka :evil_lol:

noooo ja póki co mam za małe mieszkanko na więcej zwierza :-(

sobota w pracy to pikuś....Pan Pikus :evil_lol: ja zasuwam również w niedzielę :razz:
hoteli nie zamykają na weekendy :shake:

mizianka wieczorne a w zasadzie to już nocne bardziej :evil_lol:

P/s jak wstawiać cytat z wcześniejszych postów? bo ten guziczek działa tylko na ostatni post :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Tego co ja najbardziej nie lubie to jak sie topi a potem zamarza na noc :mad: i nie posypia sola :mad:[/QUOTE]

Teżtego nie lubię.....

[quote name='stokrotka.af']no koty lubią się wygrzewać w ciepełku :cool3:, kocurek moje kumpeli sypia na klawiaturze lapka :evil_lol:

noooo ja póki co mam za małe mieszkanko na więcej zwierza :-(

sobota w pracy to pikuś....Pan Pikus :evil_lol: ja zasuwam również w niedzielę :razz:
hoteli nie zamykają na weekendy :shake:

mizianka wieczorne a w zasadzie to już nocne bardziej :evil_lol:

P/s jak wstawiać cytat z wcześniejszych postów? bo ten guziczek działa tylko na ostatni post :oops:[/QUOTE]

No tak, nie zamykają;)

Multicytat...przy każdym poście, ktory chcesz zacytować musisz nacisnąć, a potem "cytuje odpowiedź"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Witamy bardzo deszczowo ;)

ale ta pogoda jest dziwna , wczoraj wieczorem było sniegu do kostek a dzisiaj rano juz po sniegu nie było sladu i deszcz jest straszny :roll:[/QUOTE]

Witanko:)

U nas też pogoda masakryczna:diabloti:.....czuję się jakbym dostała cymś w głowę.....

[quote name='Buszki']Witam się niedzielnie :).
U nas to co wieczorem spadło,to już stopniało i deszcz pada.A do tego + 5 st. mamy ...[/QUOTE]

Cześć Buszki:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S'](...)
Cały czas na drugie futro namawiam.....to jest dopiero pełnia szczęścia!!!! Miałam dwa w sumie przez 6 lat.....i bardzo mi drugiego brakuje:-(, a jeszcze bardziej brakuje Aikowi...

Zgadzam się:lol:

(...)[/QUOTE]
Hmmm... jak tak wykasować cytaty to Ania nam na każde pytanie odpowie bez "przymusu"...pytanie tylko KIEDY to drugie futro dla Aika się pojawi, bo że zgoda już jest :mamy to na piśmie...hihihi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Czesc wieczornie dogo dziala to mozna szalec :D[/QUOTE]

Cześć, u mnie jakoś działa.....

[quote name='Buszki']U mnie cały dzień działało :eviltong:.[/QUOTE]

U nas też:shake:

[quote name='stokrotka.af']witanko wieczorne :lol:

jeśli Was to jakos cioteczki pocieszy to od przyszłego tygodnia idą mrozy :evil_lol:[/QUOTE]

Ja nie chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! może się prognoza nie sprawdzi:eviltong:

[quote name='Atrisko']Hmmm... jak tak wykasować cytaty to Ania nam na każde pytanie odpowie bez "przymusu"...pytanie tylko KIEDY to drugie futro dla Aika się pojawi, bo że zgoda już jest :mamy to na piśmie...hihihi:diabloti:[/QUOTE]

Ha, ha, ha ja nie mówiłam, że nie będzie...a kiedy, to się okaże:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']hej.:hand: mijamy się w paru galeriach, więc postanowiłam wstąpić. ;)

kiedyś poczytam, bo teraz idę spać.:lol:[/QUOTE]

Witam, tak zauważyłam;)
Zapraszm częściej:lol:

[quote name='deer_1987']u nas mrozy jutro maja byc po -7 w dzien.... Dzisiaj czekam na slonko to jakies zdjecia bym mogla porobic na dworzu :)[/QUOTE]

U nas też coś mrozami straszą....:shake:
Dziś słońca nie ma i pada jakieś paskudztwo:diabloti:

[quote name='Tekla64']u nas juz slonko z lekkim mrozem i w koncu choc troche zmrozone to bloto
zapowiada sie fajny dzionek
czego i wam zycze[/QUOTE]

Dzięki, mam nadzieję, że będzie:p

[quote name='Chiquita&DeeDee']Witamy i miłego dnia życzymy:loveu:

Może jakieś foto?;)[/QUOTE]

Hello:multi: muszę pomyśleć....:razz:

[quote name='dOgLoV']Hejka ;)

Milego dnia ;)[/QUOTE]

Doberek:multi::multi:
Dzięki!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...