Jump to content
Dogomania

Mała Bera wreszcie ma swój własny dom i kochających opiekunów


betel

Recommended Posts

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']ano czeka...tylko nikt jakoś nie kwapi się do dania jej tego domku:-( bo starsza i nierasowa....[/quote]
E tam... tartaku nikt nie otwiera:evil_lol: (musimy poczekać, aż kryzys w Polsce minie - nie tylko gospodarczy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab'] (musimy poczekać, aż kryzys w Polsce minie - nie tylko gospodarczy)[/quote]
Obyśmy dożyli końca tego kryzysu szacunku dla zwierząt ....... :crazyeye:

Na jutro planuję "akcję szaleńca"! 6 zakagańcowanych mordek tylko płci żeńskiej ma iść na spacer razem (moje tymczasy i moje dwie kerakowe wariatki) i tylko ze mną

To może brzmieć dziwnie, że to "akcja szaleńca", ale jak ktoś zna moje kochane wariatki terierkowe, jeszcze do tego w komplecie z ogromną Sarą - moim stałym tymczasem, to wie o czym mówię........

Mam tylko jeden problem Berci nie mam w co zagańcować, ale jutro coś wymyślimy. W razie czego są bandaże na tym świecie, które świetnie się wiąże w całkiem przyzwoite kagańce :evil_lol:

Jak przeżyję to wstawię jutro foty :cool3:

Pozdrowionka dla wszystkich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']

Mam tylko jeden problem Berci nie mam w co zagańcować, ale jutro coś wymyślimy. W razie czego są bandaże na tym świecie, które świetnie się wiąże w całkiem przyzwoite kagańce :evil_lol:

Jak przeżyję to wstawię jutro foty :cool3:

Pozdrowionka dla wszystkich[/quote]

Przeżyjesz:p a Berze zapodaj - tylko nie wiem po co:razz: - kaganiec z tasmy klejącej:evil_lol:

Majaa - myślałam, ze zawału dostanę...i miałam opory przed otwarciem zdjęcia:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Przeżyjesz:p a Berze zapodaj - tylko nie wiem po co:razz: [/quote]
Sprawiedliwość musi być :cool3:
A poważnie uważasz, że rezta zakagańcowanych - szczególnie kerraczki zniosą fakt, że Bera kagańca nie ma ?:crazyeye:
Pierwsze co sprawdzą to będzie stan uzębienia :cool3:

Później oczywiście będziemy się stopiowo rozkagańcowywać ;)

[quote name='andzia69']Majaa - myślałam, ze zawału dostanę...i miałam opory przed otwarciem zdjęcia:diabloti:[/quote]

Rozumiem, że piszesz o mailu, który Ci wysłałam :cool3:

Podzielmy się nim choć to niekoniecznie ten temat ;)
I żeby nie było na mnie - nie ja jestem jego autorem
Gameta - z Twoich stron pochodzi ;)

Mail jest następującej treści:

[quote] Najpierw przeczytaj tekst


Jesli macie w domu psa, ktory podpada pod kategorie tzw. rasy
'bojowej' i do tego male dziecko, pod zadnym pozorem nie zostawiajcie
ich samych! Do tego, co zobaczycie na zdjeciu, wystarczyla chwila
nieuwagi...... [/quote]

A potem następuje ;) zdjęcie

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/93/e9140f5bc58e2373.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Majaa genialne :evil_lol: faktycznie trochę strach było zejść niżej :roll:
Wiesz, bo w moich stronach wszystko jest odwrotnie :diabloti: Zdjęcie od Was pokazywałoby bula z markerem w łapach :evil_lol:
Czy mogę je znajomej, która ma bula, przesłać ?

Link to comment
Share on other sites

Co do fotki - nie pytajcie - to forum publiczne A kto chce to proszę o adres mailowy - wyślę w oryginale - lepiej brzmi ;)

Co do spacerku - nie było:shake:, bo lało cały dzień i nikt nosa z domu, ani z bud nie wytykał oprócz Diny, bo ona taka ............. plucholubna jest :cool3:
Próbowałam wyciągnąć towarzystwo, ale pomysł spotkał się z ogólną dezaprobatą :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']Ależ się wychyliłaś z propozycją wobec arystokratycznego psiostanu. Futro brudzić i moczyć - nie wypada!! :diabloti::diabloti:[/quote]

Ehhhhh ......... faktycznie :placz:
Ale to dlatego, że ja taka nieobeznana w arystokratycznych zwyczajach jestem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Bera chyba nie narzeka .............. bo zaczęła się od kilku dni zachowywać jak moje keraczki . To w sumie niesprawiedliwa ocena, bo Bercia nawyki "terierodziwne" łapie tylko od mojej Diny, a tak naprawdę po prostu tylko jej wtóruje i nie jest ważne, że Dińcia zjada wąż a la strażacki od pompy, walcząc z nim zaciekle (a mówili na wsi, że sobie fontanny zafundowaliśmy ;) ), czy ktoś się jej nie spodobał ewidentnie, do tego stopnia, że Dina chce go zjeść razem z dzielącym płotem - Bera z kojca dokładnie ją naśladuje i maleństwo, które razem z Berą jest w kojcu, zaczyna takie zachowanie też podłapywać ! :placz:
I to kompletnie nie ma się jakkolwiek do rzeczywistości na naszym podwórku, bo np. zdecydowanie bardziej czujne i w tej czujności rozsądniejsze są Aisa i Sara, które Bercia ignoruje kompletnie Jestem w stanie jej ignorancję zrozumieć, jeśli chodzi o Aisę - teraz wygolona lata po podworku i nikt nie wierzy, że i tak waży kilkanaście kilo, ale Sara ....... :-o Dobrze ponad 45 kilo umięśnionego psa :-o:-o:-o Umówmy się przecież to sąsiadka najbliższa Beruni ........... Ehhhh ..........e układy między psie ................ pewnie i tak dużo zdrowsze niżmiędzyludzkie, ale w tej sytuacji mnie bawią, bo o ile pamiętam pierwszy raz mam taką sytuację ..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...