Jump to content
Dogomania

KWPR - Dobre Miasto 1.05.2009


Konrado

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Dorota_Fiszer']Jest juz plan sedziowania i wykaz wystawcow :-)[/quote]


Gdzie? Szukałam i nie znalazłam.


EDIT: Znalazłam :) Konkurencję mamy szałową. W dziewczętach dwie suczki, a mój chłopiec będzie sam paradował na ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']a może mi ktoś powiedzieć czy jest szansa że wpuszczą na teren wystawy osobę ze zgłoszonym psem i z niezgłoszonym, towarzyszącym? Bo znajoma ma nowego pupila i chciałaby go zaznajomić z wystawą, ringami itd :p[/quote]


różnie to bywa, raz może się udać, raz nie...

ale jeśli weźmiesz szczepienia i książeczkę zdrowia to raczej nie powinno być większych problemów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']a może mi ktoś powiedzieć czy jest szansa że wpuszczą na teren wystawy osobę ze zgłoszonym psem i z niezgłoszonym, towarzyszącym? Bo znajoma ma nowego pupila i chciałaby go zaznajomić z wystawą, ringami itd :p[/quote]

[B]Judit, da sie :)[/B]
[B]Ja w tamtym roku z malutkim Porciakiem wchodziłam, w tym tez kolejne malenstwo bede wprowadzac. [/B]
[SIZE=1]MAti, sorry, ze ja z takim poslizgiem odpisuje lub nie odpisuje wcale, mam nadzieje, ze mi wybaczysz.[/SIZE]
[SIZE=1]W Dobrym bede albo koło wyzłów albo gonczaków. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutA']Dostaliście może zgłoszenia i numery pocztą?. Bo do nas do dzisiaj nic nie przyszło a jesteśmy w wykazie wystawców.[/quote]

Do nas doszło potwierdzenie zgłoszenia, ale już numery nie, bo nie odnotowano wpłaty (wpłata była).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka'][B]Judit, da sie :)[/B]
[B]Ja w tamtym roku z malutkim Porciakiem wchodziłam, w tym tez kolejne malenstwo bede wprowadzac. [/B]
[SIZE=1][/SIZE][/quote]

super! dzięki, przekazałam to od razu znajomej to pewnie skorzysta i weźmie młodą :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']BIS - sznaucer miniaturowy czarno-srebrny[/QUOTE]

Widze, ze zostaliscie na finaly :)

Matusz - bylam w Twojej galerii, ale przynajmniej z pol roku bym potrzebowala, zeby ja dokladnie przestudiowac :evil_lol:
A, przy okazji - spoznione, ale serdeczne ! :BIG: Zazdroszcze Ci tej dwudziestki... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']Widze, ze zostaliście na finały :)

Matusz - byłam w Twojej galerii, ale przynajmniej z pół roku bym potrzebowała, żeby ja dokładnie przestudiować :evil_lol:
A, przy okazji - spóźnione, ale serdeczne ! :BIG: Zazdroszczę Ci tej dwudziestki... :lol:[/quote]

[COLOR=Navy][B]a no zostaliśmy... ;)

teraz tam się już nic nie dzieję, więc nic nowego nie przybędzie, na razie raczej brak czasu na prowadzenie galerii:diabloti:
dzięki:loveu:

miło było poznać i porozmawiać na różne tematy:diabloti::multi::loveu:[/B][/COLOR]

[COLOR=Navy][B]jak tam się wyrobię fotki to podaj mi maila na PW to Ci podeślę co tam mam ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, ze bylo milo :lol:
Maila wysylam na pw, jak cos bedziesz mial to podeslij, z gory dzieki!

[SIZE="1"]Zal Ci troche bylo, ze Bella ma nowego wlasciciela, ale zamiast niej z innym calusnym potworkiem jeszcze nie raz bedziesz mial okazje sie spotkac. Oto ona:[/SIZE] :evil_lol

[IMG]http://img2.imageshack.us/img2/1198/m77k.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']no właśnie, konkretnie to nie wiem ile mam:eviltong::eviltong:?[/QUOTE]

A jakies 60 km :razz:

A tu Baronek w Dobrym Miescie
[IMG]http://img2.imageshack.us/img2/5841/barondobremiasto5.jpg[/IMG]
i Brigandzik
[IMG]http://img2.imageshack.us/img2/1142/briganddobremiasto2.jpg[/IMG]
i mloda kadra :loveu: Archie Keiviento
[IMG]http://img2.imageshack.us/img2/1613/archie.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Proszę nie robić OFF'a.



Macie fotki jakieś? Bostony, bernardyny? :cool3:[/QUOTE]

TAK JEST ! Koniec offa !! :evil_lol:

Matusz z pewnoscia jakies fotki wklei, pewnie cos z finalow tez ma...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...