Jump to content
Dogomania

BŁAGAM Was o dobre szkolenie PT dla doga w rejonach centrum


Insomnia

Recommended Posts

witam,prosze Was o adresy lub jakies namiary na dobre szkoly w rejonach pragi lub centrum.Niestety zachwalane cave canem odpada,bo dojazd tam zajmuje mi 1,5 godziny co jest utrapieniem kiedy sie jedzie z 50 kilowym dogusiowym szczeniakiem ktory nagle przestal sluchac swojej Pani :-)

bardzo Wam z gory dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Nio szkoda ze nie chcesz wybrac cave canem bo to najlepsza szkola. Ja jezdze tam 4 razy w tyg z bemowa a to prawie na drugim koncu wawki jest. I naprawde jestem zadowolona jak zreszta wiekszosc (ze nie powiem ze wszyscy) uczeszczajjacy do tej szkoly.

Nio ale wybor nalezy do Ciebie, niestety nie moge Ci nic innego polecic :( .

Link to comment
Share on other sites

p. Janusz Słoniewicz szkola Beta na Polach Mokotowskich 605282995 Chodzilam tu przez ten wrzesien z suka i wg mnie, naprawde jest super:) Teraz widze, jakie Aza zrobila postepy :o niestety dluzej chodzic nie mozemy, ale gdyby bylo inaczej nadal bysmy tam chodzily:)

Link to comment
Share on other sites

juz raz bylysmy w tej szkole Graf,co prawda nie na tyowym szkoleniu tylko w przedszkolu i jakos tak dziwnie mi z tym klikierem.Nie mowie bron boze ze to nie dziala,ale mnie to jakos nie przekonuje za bardzo.Chociaz jak nie bedzie innego wyjscia to pojdziemy wlasnie tam.Dzieki :-)

Link to comment
Share on other sites

koniecznie napisz, jak poszlo na pierwszych zajeciach:) czasem (chyba w niedziele) przychodzi tam czarny dog - ktory strasznie dziwnie wyglada, nie proporconajlnie (chyba, ze to mlode, ale jakos wyglada na starszego) i ma dziwne przednie lapy :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tak to ten sam Lord :wink: , na patrz Kasiu jakie mile spotkanie :D .

Agnes, mnie to wcale nie dziwi, tylko sie pytam, bo zwykle chodze z olbrzymka na szkolenie, a ostatnio bylam z 3,5 miesieczna miniaturka i kilka psow sie razem bawilo w tym wlasnie moja mini i dozyca i ciekawi mnie czy to byla suczka Insomnii :wink: :D.

Link to comment
Share on other sites

rozumiem;) jak ja bylam - we wrzesniu - chodzil tez dog (czarny z bialym krawatem) - moze o tego Ci chodzi? Ma strasznie dziwne lapy i do tej pory nie wiem o co chodzi...

Zaluje strasznie, ze nie mozemy kontynuowac szkolenia :cry: Aza sie super uczyla, lapala bardzo szybko, a teraz? zapomina:( ja tak nie cwicze jak podczas szkolenia i gucio:( Zreszta samemu ciezko mi cwiczyc, przydalaby sie wieksza grupka psow...

Link to comment
Share on other sites

Ka-Vanga czy ta sznaucerka byla na lancuszku?? Tylko ta suczke sznaucera pamietam i Top Gana oczywiscie:) Ja przychodzilam na 8, cyzli o 9 jeszcze bylysmy;)

A ten dog dziwny to myslisz, ze zmieszany? dlatego tak wyglada? bo sie dlguo zastanawialam ile on moze miec, bo taki duzy jak na szczeniaka, a za maly jak na doga...

Link to comment
Share on other sites

A bardzo mozliwe, ze byla na lancuszku, bo ja z nia albo na lancuszku albo na zwyklej obrozy chodze :D , a Top Gun to synek mojej suczki :D .

Ten dziwny dog to podobno mieszanka akity z dogiem de bordaeux (czy jak go sie tam pisze :wink: ), jakos nie jestem do tego przekonana ale tak mowil wlasciciel :roll: .

Link to comment
Share on other sites

a nas kojarzysz? :lol: chociaz niekoniecznie, bo chyba rzadko sie spotkalysmy :( Gdybym teraz chodzila, to bysmy porozmawialy w realu, a nie przez komp :wink:

a jeszcze co do tego doga smisznego - czy wiesz czemu ma takie przednie lapy? jakby z gulami...bo to chyba nie jest wynik takiej krzyzowki?

Insomnia chodzisz do p. Janusza?? Jak Wam idzie? napisz cos :wink:

Link to comment
Share on other sites

hm...chlopca z nim nie widzialam, ale moze teraz on chodzi? jak bylam to z dogiem byla blondynka - raczej dziewczyna niz kobita;) moze jednak mowimy o innych psach? bo ten "moj" mimo wszystko byl dosc mocno podobny do doga, tylko wielkosciowo dziwny i lapy przednie jakby z takimi gulami...aaa i oni nie przychodzili codziennie, raczej w niedziele na troszke - wiec juz pewnie wczesniej chodzili na kurs.

Ja niestety napewno nie przyjade teraz do Bety - chyba, ze sie urwe z zajec :wink:

Link to comment
Share on other sites

To juz chyba wiem o kogo Ci chodzi, ta dziewczyna przychodzila razem z taka Jesika od boksera. Jesli chodzi Ci o ta dozyce to jest to jeszcze mlode zwierze, ktore albo zostalo wziete ze schroniska, albo znalezione, juz nie pamietam i niestety ma krzywice (wiadomo, byla strasznie zaniedbana, zanim trafila do tej dziewczyny :cry: ).

A co tam zajecia, lepiej isc z czworonogiem na szkolenie (wykladowcy powinni zrozumiec) :wink: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...