Jump to content
Dogomania

UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy


panienkabubu

Recommended Posts

CAC liczy się tak samo czy jest on z klasy pośrednej, otwartej czy championów ;)

Jeśli masz dyplom championa i chcesz za 1 CAC zrobić swojemu psiakowi championat Ukrainy to wszystko jedno w jakiej klasie go wystawisz ;)
Musisz tylko wziąć ze sobą ksero dyplomu jakiegoś championatu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

takie sa przepisy - w oryginalnym tekscie
это выписка из устава Ukrainian Kennel Union:

- [B]Собаки принадлежащие иностранным гражданам[/B], имеющие титул "Чемпион" и "Юный Чемпион" становятся "Чемпионом Украины" и "Юным Чемпионом Украины" по одному САС на сертификатных выставках КСУ.

the dogs of foreghn citizen, which have titles Champion or Junior Champion became the the Champion of Ukraine with one CAC at the certifyed dogs shows of UKU.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]titles Champion or Junior Champion became the the Champion of Ukraine with one CAC[/QUOTE]

:???::???: No wiec o co chodzi? Bo ja z tego rozumiem, ze majac tytul Championa LUB mlodziezowego championa to staje sie Championem Ukrainy przez zdobycie jednego CACa ?

Wiem, wiem, ze to malo prawdopodobne ale warto sie dowiedzieć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Nowe zasady przyznawania tytułów Ch.UKR i Mł Ch.UKR[/B] obow. od 01.03.2009 r.
- 6 х САС на национальных выставках КСУ ранга САС за период не менее, чем за 1 год и 1 день ( под судейством не менее 5 - ти разных экспертов ).
- 4 х САС - три САС с национальных выставок ранга САС, плюс один с выставки ранга CACIB, за период не менее, чем за 6 месяцев (под судейством разных экспертов).
- 3 х САС - два САС с двойных выставок, ранга САСІВ в любых городах Украины, плюс один САС с выставки САСІВ в г. Киеве.
- 2 х САС - на двойных выставках ранга CACIB в г. Киеве.
- 2 х САС - на выставках ранга CACIB (только для собак рабочих пород с приложением рабочего сертификата)
- На Национальных Чемпионатах - лучший кобель и лучшая сука в породе получают титул "Чемпион Украины"

[CENTER][B]Присуждение титула "Юный Чемпион Украины"[/B][/CENTER]
- 3 х ЮСАС - полученных на всех сертификатных выставках КСУ.
- 2 х ЮСАС - на двойных выставках ранга CACIB в г. Киеве.
- На Национальных Чемпионатах - лучший кобель и лучшая сука юниоры получают титул "Юный Чемпион Украины

Link to comment
Share on other sites

czyli

6 x cac - na krajówkach od 5 sędziów - odstęp rok i 1 dzień

4 x cac - 3 na krajówkach + 1 na CACIB od różnych sędziów odstęp czasu 6 miesięcy

3 x cac - 2 cac na podwójnych międzynarodówkach + 1 cac z międzynarod. w Kijowie

2 x cac - na podwójnej międzynarodowej w Kijowie

na krajowych championatach NDS/PwR

[B]Mł. Ch. UKR[/B].

3 x JCAC - ????
2 x JCAC - na podwójnej międzynarodówce w Kijowie
Na krajowych championatch - Zw. Mł. pies i suka

Link to comment
Share on other sites

Tydzien temu napisałam maila do Lwowa do psiego związku z zapytaniem jak to z tymi championatami jest. Napisałam tego maila po ukraińsku, zeby nie mieli problemu ze zrozumieniem moich pytań. I co???? :crazyeye:
I nico.... Czekam nadal na odpowiedź....
Pewnie poczekam jeszcze trochę...
W razie jak ją dostanę to się podzielę nowościami...
na razie czekaju ta budu czekaty dołho...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a ja bojkotuję wystawy ukraińskie!!!! I polecam innym! Bo jeśli zmieniono zasady dla nas Polaków, a dla innych nacji z byłego sssr i kilku innych krajów nie, to ja mam to w :mad:. W końcu mieli dużo kasy za nasze zgłoszenia! Pomimo tego, że kawał czasu spędziłam na Ukrainie i nawet tam trochę studiowałam to w pełni świadomie bojkotuję! Moje pieniądze wolę zapłacić innym co mają równe prawa dla wszystkich krajów!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...