Jump to content
Dogomania

UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy


panienkabubu

Recommended Posts

No to ja już widzę moją długowłosą księżniczkę ( shih tzu) na tym ringu z kolcami,igłami etc. Ale i tak sie nie zraziłem. Chyba poczekam aż skończy młodzież bo pozdzdrosiłem tego Championatu. Przedewszystkim gratulacje i to podwójne bo widze że to nie lada wyczyn był i psa i właściciela. Dworzec piękny mają. Zaraz mi sie moj Mysłowicki przypomniał -Katowickie nie lepszy-tego chyba można im pozazdrościć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Polecam goraco Wilno ! Co do Lwowa to wybralismy bardzo dobry hotel 300 metrów od wystawy wiec na warunki absolutnie nie narzekam - wystawa była w hali - organizacja wystawy super , były piekne rozety ( dostalismy za 1 miejsce i za BOBa drugą ) Nawet przerwa obiadowa na wystawie obfitowała w atrakcje bo tańczyły zespoły dzieciece - przez godzinę .Nie załapałam się na championat bo miałam euro a akurat przyjmowali w hrywnach a ja tyle przy sobie nie miałam - albo odwrotnie , w kazdym razie mialam jedną walutę a oni chcieli akurat drugą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']czy ktos wie jak jest z przyznawaniem GRAND CHAMPIONA UA??[/quote]
do tej pory bylo to tak, ze musisz mieć Ch. Ua i + jeszcze 1 CAC. No i zaplacić za usługę wypisania:evil_lol:. Chyba nic się nie zmieniło.

Daj znać czy mam dobre info. Na pewno jest tak z Grand Champion Bułgaria

Link to comment
Share on other sites

usilowałam wczoraj przeslać pieniądze za championat , niestety okazało sie ze nie mam prawidlowego numeru konta ( dostałam je w mailu z Ukrainy ) , teraz na moje pytania nie ma od[powiedzi . znacie moze prawidlowy numer konta , ktoś moze kiedyś w ten sposób zalatwiał championat ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']usilowałam wczoraj przeslać pieniądze za championat , niestety okazało sie ze nie mam prawidlowego numeru konta ( dostałam je w mailu z Ukrainy ) , teraz na moje pytania nie ma od[powiedzi . znacie moze prawidlowy numer konta , ktoś moze kiedyś w ten sposób zalatwiał championat ?[/quote]
Na dole [URL="http://www.uku.com.ua/oficial_inform/contact.html"]stronki[/URL] w tabliczce. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorwin']Na dole [URL="http://www.uku.com.ua/oficial_inform/contact.html"]stronki[/URL] w tabliczce. ;)[/quote]

Tak mam dokładnie to samo , tyle ze w banku powiadają ze jest za mało cyfr w numerze i niestety wpłacić pieniążków nie mogę :angryy:
Sprawdzali kilka razy i ich system cofa operację .
Czy komuś udało się cokolwiek wpłacić na ten numer ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Słuchaj oni tam chyba wystawią championat na miejscu prawda ?[/quote]
Na miejscu to tylko na niektórych wystawach międzynarodowych, a normalnie to miesiąc-dwa trzeba czekać. :shake:

Co do innego napisałam na e-mail... :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...