Jump to content
Dogomania

Emiko Tanabata


bubcia

Recommended Posts

Nie rozumiem, co za uparty kretyn tatuuje shiby w uszach.
Tzn. znam tę kretynkę i tłumaczyłam jej, ale widzę, że nie pomogło.
Tatuujcie shiby w pachwinach i to najlepiej długopisem- trwa to dłużej, psa bardziej boli, ale tatuaż rośnie z psem i nawet po wielu latach jest czytelny.
A suczydło fajne- będzie miała super charakter.

Link to comment
Share on other sites

Gosieńko ja niestety nie znam się na tatuowaniu piesków:) dla mnie najważniejsze by mała rosła zdrowo i miała spokojną przyszłość:) mogłaby nawet nie mieć tatuażu. Powiem Ci że kupiłam pieska z metryczką głównie po to by mieć pewność że jest z "dobrych" rąk. Mam nadzieję że ludzie wezmą twe słowa do serca bo jako doświadczony hodowca napewno wiesz o czym mówisz:)
Za to wstawiam kolejne zdjecie mojej ukochanej Shibki ;-)
[IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8541/dsc0024kt8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ewson może kolej na kolejnego szybowca:)

eee no myślałam o tym, ale... dwie Shiby w mieszkaniu...?
nie wiem czy jest to wykonalne :) wychowywanie jednej sztuki zajmuje mi mase czasu, poza tym reszta rodziny utrudnia zadanie( rozpuszczaja ja do granic mozliwosci) takze musialabym najpierw wychowac cala rodzine :)ja mowie jedno, a wszyscy robia dokladnie odwrotnie, takze sprytna Yoko nie widzi konsekwencji i wykorzystuje to ile sie tylko da :) ale to wlasnie urok rasy Dla przykladu : kanapa jest ulubionym miejscem bytowania, zdarza sie, ze kiedy pojawia sie goscie, ktorzy nie zycza sobie siersci psiaka na odziezy. wtedy powinna zejsc z kanapy na komende. niestety wystarczylo jedna wpadka :) zorientowala sie ze kiedy zaczela dla "sciemy" obcalowywac goscia.a ja glupia zareagowalam smiechem, nie bylam konsekwentna. dlatego teraz na komende "na dol"szybko znajduje osobe na kanapie ktorej moze dac buziaka, biegnie do niej i lize po calej twarzy :)byle tylko nie wykonac komendy. sytuacja przesmieszna, ale mala shiba okazala sie sprytniejsza ode mnie :) wstyd!
a Emiko jest wspaniała, chodzace cudo!:loveu: zycze samych sukcesow w wychowywaniu, cierpliwosci i jak najwiekszej pociechy z charakteruu!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...