Jump to content
Dogomania

Wyścigi chartów


Aleksander

Recommended Posts

Muszą być minimum trzy psy w stawce żeby było punktowane .

Trzy psy, które sie znają bo w innym wypadku może być dym.

Charty polskie raczej nie sprawdzają się na torze ze względu na zapędy do dominacji. Nie bardzo chcą biec ślepo za wabikiem.

Na torze nie mogą wykazać się największymi swoimi atutami: inteligencją, zwrotnością i wytrzymałością. Szybkością utępują Grejom.

Mimo to ja swoje cp chcę wypróbować na torze. Tylko ten Bytom !!!! trochę daleko jak na eksperymenty.

A i jeszcze jedno wyscigi na torze to kupa hałasu szczególnie w boksie startowym, trzeba psa do tego przyzwyczaić.

Link to comment
Share on other sites

na slasku.

To znane juz charciarzom od kilku lat miejsce gdzie odbywaja sie wystawy , coursingi no i Hubertus.

to tam gdzie byla zeszlo i tegoroczna " klubowka" stary park z pieknym palacykiem.

warto przyjechac nawet na 2 dni

w razie czego gdzies przy okazji bytomskiej klubowki podawalam namiar na noclegi w osrodku nad zalewem. Byc moze wolne beda pokoje w " domku ogrodnika"

Link to comment
Share on other sites

A teraz z innej paczki ! przejzałem wyniki wyścigów i okazuje sie że polskie psy w tym roku wspaniale wypadły na mistrzostwach świata!!!!!!!!!!!!szczególnie greye . Mistrzostwo świata polskiego psa oraz trzecie suki albo odwrotnie , a takz e finałowe miejsce awgana zarówno w coursingu jak i w wyścigu torowym .Czy ktos wie cos wiecej na ten temat .TAka wspaniala sprawa a tu taka cisza , chyba że przegapilem ten post?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Alek

Wszystko ci juz powiedzieli i nagadali :D

Ale ja nie ryzykuje! Moge sobie popatrzec. To co sie stalo Zapi (whippetce Lazarus (Kaski) doprowadzilo mnie do lez i uwazam, ze nie przezyje, jesli cos takiego sie Arice zdazy. Dla nas coursing i wystawy to bombowa zabawa i frajda i nie zamierzamy wyruszac dalej skoro wiemy jakie konsekfencje moze to przyniesc, niestety.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...