Jump to content
Dogomania

YAMAMOTO


lagonka

Recommended Posts

[quote name='Agappe']ja to musze ogłoszenie zweryfikować teraz hehe..

masz jakiś kontakt z nowym domem białego?? tzn konkretnie o zdjęcia mi chodzi i czy będą go wystawiać? :)[/quote]

Jezeli uda im sie go na tyle ucywilizowac to beda. Prosilam ich o to. :-)
To fajni ludzie i fajny psiaczek - w koncu rodzina mojej Hevi :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']mi sie "maluch" baaardzo podobał.. a jeszcze patrząc na ogólny poziom białych psów w Polsce to jest piękny :)[/quote]

Jaki poziom. Ja w Polsce nie widzialam zadnego samca godnego uwagi jesi chodzi o kolor bialy... :-( A szkoda, bo to piekny kolor :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Agappe']tak mieli na poprzedniej stronie.. a ja tą nową robiłam praktycznie bez konsultacji z nimi jak bedą chcieli coś zmienić to zmienią.. ja swoje zrobiłam.. na wiecej nie mam nawet czasu :/ <matura>[/quote]

To jak znajdziesz czas dodaj tam jedno zdjęcie BUNKI.

Link to comment
Share on other sites

hahah czas??? a co to???

a tak poważnie to ja nie mam teraz netu w domu.. przeprowadziłam się i pewnie za kilka miesiecy dopiero będe miała takie dziwne rzeczy jak telewizja kablowa, stacjonarny czy internet.. chwilowo nawet nie wiem na jakiej ulicy mieszkam nie mówiąc już o numeru domu :p

swojej strony nie moge aktualniać.. a Jahnsów strona jest już w ich rękach, więc to oni teraz moogą jakieś aktualizacje przeprowadzać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']hahah czas??? a co to???
a tak poważnie to ja nie mam teraz netu w domu..
[/quote]

hmm nie trzeba miec w domu. Skoro jestes w stanie pisac na forum znaczy to, ze masz dojscie do netu. A w domu czy nie to juz nie dociekam ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ofcca']Witam
czy moge prosić o link do stronki tej hodowli.
ich psy kojarze z ringów,Anate i Darie miałam przyjemność poznać, no wiec skoro o nich piszecie to chetnie sobie poogladam.

pozdrawiam iwona[/quote]
[b]Ofcca[/b] :P Link do Yamamotoznajdziesz u Darii na stronie w linkach :P Z Darii strony uda Ci sie wejść na pewno,kiedyś chciałam zajrzeć na Yamamoto i guuuuuuuzik :( a wpisałam adres na pewno dobrze :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pisać na forum moge.. ale nie jest to mój komputer.. nie mam tu plików, które sa na moim komputerze.. nie mam jak uaktualnić zadnej ze stron... :( a do matury coraz bliżej.. a ja nawet adresu nie mam w nowym mieszkaniu.. jestem bezdomna z Anatka :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']pisać na forum moge.. ale nie jest to mój komputer.. nie mam tu plików, które sa na moim komputerze.. nie mam jak uaktualnić zadnej ze stron... :( a do matury coraz bliżej.. a ja nawet adresu nie mam w nowym mieszkaniu.. jestem bezdomna z Anatka :p[/quote]

E tam od razu bezdomna ;-) Dach nad głową przecież masz. Możesz być najwyżej bezmeldunkowa ;-)

Moje pierwsze maluszki wczoraj skonczyly roczek a trzecie dzis koncza siedem tygodni :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']gratulacje.. kiedy pojawisz się z maluszkami na jakiś wystawach??[/quote]
Pewnie jak odchowam te mioty...
bo wlasnie wczoraj urodził się czwarty miot Akita u Izis :-)
Wiec pewnie nie tak predko jak planowalam.
A chcialam byc w Warszawie :-(
[img]http://www.akita.pl/szczeniaki/miot-y/miot-y.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis'][quote name='Agappe']gratulacje.. kiedy pojawisz się z maluszkami na jakiś wystawach??[/quote]
Pewnie jak odchowam te mioty...
bo wlasnie wczoraj urodził się czwarty miot Akita u Izis :-)
Wiec pewnie nie tak predko jak planowalam.
A chcialam byc w Warszawie :-(
[img]http://www.akita.pl/szczeniaki/miot-y/miot-y.jpg[/img][/quote]

czekamy,bedziemy kibicowac:)
dzieki jzu znalazlam ich stronke teraz ide sobie poogladac

pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

  • 15 years later...

To co się dzieje w hodowlach to przechodzi po prostu ludzkie pojęcie. Tak jak wiele osób myślałam że jak pies jest z ZKwP to cud, miód i orzeszki. Jak się skonczylo można się domyślić... Wzięliśmy psa rasy Akita Japońska z hodowli Yamamoto. Pies trafił do nas niedożywiony :( wręcz ledwo biedak trzymał się na nogach. Był zlękniony a potem przyszły kolejne problemy- zaczął być agresywny. Nie można go była wziąć nawet na ręce bo warczał. Mało przybierał na wadze. W wieku 10 tygodni ważył 5 kg a powinien ważyć co najmniej 10. Co na to wlascicielka i właściciel Anna i Piotr Jahns? Pani Anna twierdziła że to dlatego że nie bije psa po pysku, że jak dostanie do się nauczy... No ręce opadają. Psa musieliśmy oddać bo nie dało się z nim funkcjonować. Pani wysłała po niego...kuriera :) Jak po buty do zwrotu... Przykre ale tacy właśnie są hodowcy, teraz będziemy uważać a ja wszystkich przestrzegam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...