Jump to content
Dogomania

17-18.01.09 2 x CACIB, 3 x CAC Ljubljana/Tromostovje - Słowenia


maga18

Recommended Posts

17-18.01.2009 na Słoweni odbywają się trzy wystawy - dwie międzynarodowe i jedna klubowa (dla ras brystyjskich, molosów, berneńczyków, grupy IX bez tybetanów, gr. X)

W sumie można zdobyć 2 CACIB`y i 3 CAC`e

Zgłoszenia do 15.12.2008

Sędziowie są podani, ale nie mam zeskanowej ulotki, więc póki co prosze pytać ja będę odpisywać :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maga18']17-18.01.2009 na Słoweni odbywają się trzy wystawy - dwie międzynarodowe i jedna klubowa (dla ras brystyjskich, molosów, berneńczyków, grupy IX bez tybetanów, gr. X)

W sumie można zdobyć 2 CACIB`y i 3 CAC`e

Zgłoszenia do 15.12.2008

Sędziowie są podani, ale nie mam zeskanowej ulotki, więc póki co prosze pytać ja będę odpisywać :)[/quote]

Kto Sedziuje Szpice miniaturowe/ Pomeraniany ?

dzieki-Magi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figazmakiem']Informacje w pdf [URL]http://kinoloska-zveza.si/dokumenti/prijavnice/85_Prijavnica_KZS_LJTRM09_Ver2_Web_LQ.pdf[/URL][/quote]

Widziałam tę strone,ale ja nie moge otwierac plików PDF jak bym mogła to bym tu nie pisała, prawda?

Link to comment
Share on other sites

My byśmy bardzo chcieli pojechac. :-(
Moze ma ktoś miejsce dla 1 osoby z malutkim budozkiem francuskim i młodziutką bokserką? Oba moje malce moga jechac w klatce, są pogodne do innych zwierzat, bardzo grzeczne i świetnie podróżują.
Oczywiscie dorzucam się do kosztów.
Chyba ze jakiegos busika zorganizujemy ??? :) :razz:

Link to comment
Share on other sites

patrzcie co znalazłam [url]http://www.eurodogshows.com/ANDERE/ljubljana/ch-eng.doc[/url] - jak zrobic Ch.Slo

i ciekawostka (dla mnie bynajmniej ;) )

[QUOTE]For the dogs who are already Champion of its own country – valid for dog-owners from (Norway, Sweden, Finland, Denmark, Estonia, Latvia, Lithuania, Russia, Ukraine, Romania, Greece, Israel, Cyprus, Malta, Ireland, United Kingdom, Portugal and Spain):
a) 1 CAC from International show or
b) 2 CAC SLO from National shows
The dog who is not Champion of his own country can use CAC SLO at the moment when the dog will be nominated for Champion of his own country
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Widziałam tę strone,ale ja nie moge otwierac plików PDF jak bym mogła to bym tu nie pisała, prawda?[/quote]
Ale nie wszyscy widzieli tę stronę i może jednak komuś się przyda.

My też chętnie zabralibyśmy się z kimś. 1 osoba + średniej wielkości pies, dokładamy się do kosztów. Busik to super pomysł. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figazmakiem']Ale nie wszyscy widzieli tę stronę i może jednak komuś się przyda.

My też chętnie zabralibyśmy się z kimś. 1 osoba + średniej wielkości pies, dokładamy się do kosztów. Busik to super pomysł. :)[/quote]

O witam, dopiero po stronce zobaczyłam ,ze to rodzinka Laryksa i Blue, Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']No i jak? Jedzie ktos? ;)
Ma ktos namiary na jakies noclegi znosne cenowo?[/QUOTE]

tu masz liste hoteli [url=http://www.ljubljana.si/en/accommodation/hotels]Ljubljana - Hotels[/url] - może to logiczne, ale napiszę dla pewności - najlepiej jest klikac na "more" i wejsc na stronę www danego hotelu, mozna tam zobaczyc ceny itp i piszac na meila/dzwoniac mozna rezerwowac

ja ze znajomym śpię tu: [url=http://www.hotel-emonec.com/]Hotel EMONEC - Ljubljana, Slovenia[/url] - maja jeszcze duzo wolnych miejsc na wystawowy weekend :) Ceny w miarę przystępne i za psa liczą sobie 5 euro.

Musiałek pocztą dostałaś potwierdzenie? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...