Jump to content
Dogomania

CAC-Panevezys/LT, 22-02-2009 r.


Asiaczek

Recommended Posts

Irina Azen (Baltarusija) 5gr., 8gr.
Ramūnė Kazlauskaitė (Lietuva)6gr., 9gr.
Galina Zhuk (Baltarusija) 6gr., 7gr., 10 gr.
Elena Borisova (Baltarusija)1gr., 2gr., 3gr.
Zhanna Bondar (Baltarusija) 2gr., 3gr., 8gr.
Julija Aidietienė (Lietuva)2 gr.Juodieji Rusų terjerai,4 gr.,9 gr.(Prancūzų buldogai, Ši cu, Mopsai, Kinų kuoduotieji šunys)
Milda Banevičiūtė (Lietuva) 2gr. (Ryzenšnauceriai, Mitelšnauceriai, Cvergšnauceriai, Nykštukiniai pinčeriai)
Vytautas Baranauskas (Lietuva)1 gr.(Ilgaplaukiai koliai,trumpaplaukiai koliai, Šelčiai, Borderkoliai, Barzdotieji koliai, Valų korgiai pembrukai, Valų korgiai kardiganai, Bobteilai),
5 gr. (Akitos,Amerikiečių Akitos,Aliaskos malamutai,Basendžiai,Čiau čiau,Samojedai,Sibiro haskiai,Šibos,Vokiečių špicai)
Nijolė Zienienė (Lietuva) 0 gr., 2 gr.(Berno zenenhundai,Vidurinės Azijos aviganiai,Kaukazo aviganiai, Leonbergeriai, Niūfaundlendai,Landsyrai,Šarpejai,Rotveileriai,Anglų buldogai,Dobermanai,Vokiečių bokseriai), Jaunieji vedliai.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazynasedda']Witaj Asiaczku
czy Ty się tam wybierasz??? Myślę ewentualnie o tej wystawie i samej to mi się nie chce. Czekam na informację w tym temacie. Pozdrawiam
Grażynasedda[/quote]
Tak, mam zamiar tam dotrzeć.
Ale, jeżeli chodzi o bus, to niestety, mam juz komplet osób chętnych.

Jeżeli ktoś zrezygnuje, to na pewno dam znac w tym temacie.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Mnie się wydaje, że baski będzie sędziowała sędzina z Litwy; chyba mnie nigdy nie sędziowała...

Pzdr.[/quote]

A mnie się Asiu:lol: wydaje,że nie..

Vytautas Baranauskas (Lietuva)1 gr.(Ilgaplaukiai koliai,trumpaplaukiai koliai, Šelčiai, Borderkoliai, Barzdotieji koliai, Valų korgiai pembrukai, Valų korgiai kardiganai, Bobteilai),
5 gr. (Akitos,Amerikiečių Akitos,Aliaskos malamutai,Basendžiai,Čiau čiau,Samojedai,Sibiro haskiai,Šibos,Vokiečių špicai)

... mam wrażenie,że i baski i shiby będzie sędziował "mój" Wicia...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abjana']A czy za wystawę można płacić na miejscu, tak jak na innych krajówkach?[/quote]

Można płacić na miejscu, tylko trzeba im wysłać faxem razem ze zgłoszeniem pisemne zapewnienie że się zapłaci za wystawę. Prosili również o przefaksowanie rodowodu. Dziwne, bo byłam tam w listopadzie i niczego nie żadali, wystarczyło tylko zgłoszenie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nieeee, najpierw czekamy/czekacie na wyniki...

Pochwalimy się choć troszkę:

[COLOR=Red][B]MODEST AS HELL Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - klasa szczeniąt - w.o., Najlepsze Szczenię (pierwsza wystawa Modesta!)

[COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - kl. otwarta - dosk.1, CAC

[COLOR=Red][B]Abotere's ADUNBI[/B][/COLOR] - kl. championów - dosk.1, CAC, NDPwR (skończony Championat Litwy!)
[COLOR=Red][B]
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - kl. mł. - dosk.2

Muszę jeszcze dodać, że JAZZY BOY Asiaczek FCI był po raz pierwszy prezentowany w konkursie Młody Prezenter przez[COLOR=Red][B] Jolantę Verreva (Łotwa) [/B][/COLOR]i....... zajęli [COLOR=Red][B]II miejsce w gr. starszej!!!!![/B][/COLOR] Zuchy!!!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...