Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='m@dzi@']Mi plakaty też się już nie mieszczą, więc stosuję zasadę: najstarszy zastępuję najnowszym :)

Zasada nie obejmuje plakatów przedstawiających psa/inne zwierzę szczególnej urody :)[/quote]

A które to są szczególnej urody? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Niekoniecznie moje ulubione rasy :)

Do tych plakatów zaliczają się też nietypowe, np. pionowy plakat z pp szpica wilczego. Łączy w sobie wszystko: i piękny, i niespotykana forma (pionowa) w PP, i jedna z ulubionych ras :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Widzę, że plaża na wątku.... więc podnoszę wraz z nowym, majowym numerem :-).

Dla tych, co kochają małe i długie pieski PP ma w tym miesiącu długą charakterystykę JAMNIKA :-).
Do tego w wywiadzie jest WELSH CORGI
Rasa rzadka: ALANO ESPANOL

Temat miesiąca o WZORCACH (bardzo ciekawy!)
Relacja z CRUFTSA (taka prawdziwa, oczami wystawców)
Reportaż ze SKIERNIEWIC z marszu milczenia (wątek jest też na Dogomanii)

Ciekawe zdrowie (rehabilitacja i stomatologia) i wychowanie (pies w nowym domu).

Ogólnie numer fajny, wiosenny, dużo ciekawych tematów i śliczne plakaty :-)

Link to comment
Share on other sites

A ja miałam właśnie zapytać o to samo co [B]rockstrawberry[/B]:razz: Zamówiłam pierwszy raz prenumeratę PP, półroczną od maja, i zastanawiałam się, dlaczego tak długo nie przychodzi, skoro w sklepach już jest.. Możliwe, że to faktycznie wina poczty, a może ja za późno wpłaciłam...? Zrobiłam to w piatek 17, dzien wczesniej napisałam maila z zamówieniem... Oby mnie nikt nie wykiwał:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Everybody_Lies']A ja miałam właśnie zapytać o to samo co [B]rockstrawberry[/B]:razz: Zamówiłam pierwszy raz prenumeratę PP, półroczną od maja, i zastanawiałam się, dlaczego tak długo nie przychodzi, skoro w sklepach już jest.. Możliwe, że to faktycznie wina poczty, a może ja za późno wpłaciłam...? Zrobiłam to w piatek 17, dzien wczesniej napisałam maila z zamówieniem... Oby mnie nikt nie wykiwał:angryy:[/quote]
Na pewno Cię nikt nie wykiwa. A jak do poniedziałku prenumerata nie przyjdzie, to napisz maila do redakcji. Jak wpłacałaś 17, to jest szansa, ze prenumerata nie wyszła do Ciebie w tym samym czasie co do innych, bo przecież twoja wpłata musi dotrzeć na konto PP, a to pewnie nastapiło w połowie tego tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym tyg. napisalam do nich maila i napisali mi, że w czwartek wysyłają mi gazetkę priorytetem. Poniewaz jednak w pt było święto, dostałam ją dopiero dzisiaj. Właściwie zdążyłam już przeczytać wszystko co mnie interesowało:diabloti:, całkiem ciekawy numer. Z niecierpliwością czekam na nastepny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Everybody_Lies'] Właściwie zdążyłam już przeczytać wszystko co mnie interesowało:diabloti:, całkiem ciekawy numer. Z niecierpliwością czekam na nastepny.[/quote]

A co cię interesowało? :diabloti: Ja gdy kupuje jakieś babskie miesięczniki, które są grube jak książka telefoniczna, to też zazwyczaj czytam je w ciagu jednego popołudnia, czasem dwóch. Wiadomo, że wszystkiego nie czytam, bo wszystko mnie nie interesuje, ale to nie jest powód do niekupowania :evil_lol: Mi w majowym PP oczywiscie najbardziej podoba się reportaż z marszu w Skierniewicach :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']A co cię interesowało? :diabloti: [...] Mi w majowym PP oczywiscie najbardziej podoba się reportaż z marszu w Skierniewicach :cool1:[/quote]
Mnie to samo co Tobie:razz: Poza tym artykuł o szczenięciu w nowym domu (chociaż w sumie wiele się nowego nie dowiedziałam), newsy (ta Cyrus mnie dobiła:roll: kolejna Hilton nam rośnie?), listy do redakcji i różnice między psem faraona i podenco (zawsze mi się mylą:mad:). Właściwie jeszcze mi został artykuł o wzorcach ras - i muszę czekać do czerwca:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ONki były jakoś na jesieni, chyba numer listopadowy 08. Ale nie było opisu rasy tylko opis światowej wystawy ONków i owczarek był na okładce i megaplakacie. Ja jestem fanką buldożków, dlatego baaardzo się cieszę, że w kolejnym numerze będą buldożki właśnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']ONki były jakoś na jesieni, chyba numer listopadowy 08. Ale nie było opisu rasy tylko opis światowej wystawy ONków i owczarek był na okładce i megaplakacie.[/QUOTE]
Wiem, ale mam nadzieję, że nie opóźni to opisu rasy... Chociaż ten plakat...:placz:
[QUOTE]Ja jestem fanką buldożków, dlatego baaardzo się cieszę, że w kolejnym numerze będą buldożki właśnie :cool3:[/quote]
Łee, a buldożka chyba kilka miechów temu opisywali:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...