Jump to content
Dogomania
dbsst

Przyjaciel Pies jakby lepszy

Recommended Posts

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f938/oddam-kupon-promocyjny-profilum-124858/[/url] nie pamiętam już czy ten kupon był w PP czy w MP ale jeśli jeszcze ktoś ma niewykorzystany i nie skorzysta może warto by było wysłać jak nie samemu zakupioną karmę to może chociaż sam kupon.

A mi brat przypadkowo usunął nie tylko swoje wiadomości z tel, ale też moje :mad: Mam nadzieję, że to były tylko reklamy, albo życzenia. Jedno jest pewne, nigdy więcej nie pożycze mu tel, nic mnie nie obchodzi, że mu się rozładowała, pff...:cool3:

mam gorącą prośbę do zbierających PP... czy ktoś mógłby mi zrobić albo zdjęcie, albo skan artykułu o witaminach (II część) z numeru bodajże 10/2007 [108]? (tak wnioskuję, bo pierwsza część była numer wcześniej). Bardzo proszę, bo nie mogę za Chiny swojego egzemplarza znaleźć....

mail: [email][email protected][/email]

[quote name='grrrond']mam gorącą prośbę do zbierających PP... czy ktoś mógłby mi zrobić albo zdjęcie, albo skan artykułu o witaminach (II część) z numeru bodajże 10/2007 [108]? (tak wnioskuję, bo pierwsza część była numer wcześniej). Bardzo proszę, bo nie mogę za Chiny swojego egzemplarza znaleźć....

mail: [email][email protected][/email][/QUOTE]

Ja mogę ;) Postaram się dziś podesłać.

Witajcie!
Czy już macie najnowszego PP?
Dla tych, którzy się jeszcze zastanawiają kilka informacji ;-)
[B]Rasy:[/B] dalmatyńczyk, westie, chart afrykański azawakh
[B]Zapamiętaj różnice:[/B] pon i schapendoes (swoją drogą nie wiedziałam nawet że są tak podobne do siebie)
[B]Temat miesiąca:[/B] dogoterapia
[B]Reportaż:[/B] Śnieżni ratownicy (czyli o psach lawinowych)
[B]Zdrowie:[/B] Herpes - cichy zabójca szczeniąt (bardzo ciekawy artykuł!)
[B]Nowoczesna weterynaria: [/B]Okulistyka - rozmowa z Garncarzem

Megaplakaty z westie i dalmatyńczykiem.
Bardzo fajny i ciekawy numer. Polecam :-)

A ja jestem strasznie zła
Bo w sierpniu tamtego roku zamówiłam roczną prenumeratę PP, gdzie prezentem był KONG. I na stronie było widocznie napisane, że czasem prezent nie przychodzi z pierwszym egzemplarzem. No ok, ale ja tą prenumeratę mam już pół roku i nadal nie mam zabawki! Pisałam do nich, ale nic W tym tygodniu bede dzwonic

ja zamawiałam prenumeratę ze względu na dołączanego konga.Przysłali mi breloczki z poprzedniego numeru.Napisałam do nich może z 2 razy.Odpisali że nie ma problemu :p i otrzymałam freesbie konga o wartości ok 40 zł.Wyszło ze otrzymałam 2 prezenty .

[B]Czy macie już najnowszego PP??

W tym miesiącu ciekawe rasy :-)[/B]
[B][COLOR=Red]PORTRET - Czechosłowacki wilczak
CHARAKTERY - Border collie
RASA ZNANA NIEUZNANA - Pitbull
RÓŻNICE - Hawańczyk i coton de Tulear[/COLOR][/B]

Jest też artykuł o [B]wolontariuszach[/B], reportaż z [B]wyścigu zaprzęgów w Pirenejach[/B] i tekst [B]o podatkach za psa[/B], jeśli kogoś ten temat interesuje.