Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Jaka cisza w tym temacie ostatnio :-o

Mam przed sobą listopadowy numer i muszę przyznać, że mile mnie zaskoczył.
Jest bardzo ciekawy artykuł o wystawie owczarków niemieckich w Niemczech. Nie jestem jakąś wyjątkową fanką tej rasy, ale dowiedziałam się rzeczy, o których nie miałam pojęcia. To niesamowite, jak się owczarki w Niemczech ocenia i traktuje jak pomnik narodowy ale i dobrą lokatę kapitału. Warto przeczytać.

W temacie miesiąca artykuł o tym jak przygotować psa na pojawienie się dziecka. Pewnie większości dogomaniaków to nie dotyczy (jeszcze ;-)), ale mi się podobało i na przyszłość jak znalazł ;-).

A i za świetny pomysł uważam pokazanie psiaków dziesięciolatków z całej Polski. Bo gazeta też kończy właśnie 10 lat!!!

A co do ras, to tym razem portrety: Shih tzu i bloodhunda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']też uważam, że numer jest bardzo ciekawy :loveu: również rozważę prenumeratę :diabloti:[/quote]

No jakby nie było, w prenumeracie wychodzi taniej. A skoro i tak kupuje się co miesiąc gazetę... Ja prenumeruję aż trzy miesięczniki i bardzo sobie chwalę, bo zawsze dostaję prosto do domu, nie muszę specjalnie chodzić do sklepu i myśleć kiedy będzie nowy numer :lol: No i oczywiście z wszystkich trzech zgarnęłam fajne prezenty :razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kupilem ostatnio PP i MP i muszę przyznać ze PP jest bez porównania lepszy. Artykuly są kompletne i w pełni wyczerpują temat. W MP po niemal każdym czułem niedosyt, niby były dosć długie ale jakieś takie pobieżne i czułem sie jakbym dopiero rozpoczął czytanie a nie już kończył.
Dla mnie PP bije na głowę MP i poważnie zastanowię sie nad prenumeratą.

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się ;-). A co myślicie o kalendarzu PP i MP?
Dla mnie kalendarz z PP jest bardzo malowniczy i zdjęcia są prześliczne. Natomiast kalendarz MP jest większy, ale zdjęcia są fatalne i pomysł straszny - psy kulinarne. Jakoś nie przemówił do mnie ten pomysł i kalendarza na pewno nie powieszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothar77']kupilem ostatnio PP i MP i muszę przyznać ze PP jest bez porównania lepszy. Artykuly są kompletne i w pełni wyczerpują temat. W MP po niemal każdym czułem niedosyt, niby były dosć długie ale jakieś takie pobieżne i czułem sie jakbym dopiero rozpoczął czytanie a nie już kończył.
Dla mnie PP bije na głowę MP i poważnie zastanowię sie nad prenumeratą.[/QUOTE]

Też uważam , że PP ma dużo lepsze jakościowo artykuły.
I kalendarz też lepszy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja jak zwykle zakupiłam obie gazety... i mam dwa kalendarze z gazet (najbardziej urzekł mnie Styczeń z PP), jeden z Hubertówki w naszej stadninie, oczywiście z końmi, a godzinę temu zadzwonił do mnie pan z PP i... wygrałam kalendarz z ONkami!!! :multi::multi::multi:

Na szczegółowy opis jakoś dziś nie mam czasu, jednak okładka PP mnie nie przekonała zbytnio. Grudniowy numer, a w tle zielono!? No i znów okładka z husky...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...