Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Juz wlasnie w kiosku przegladalam - mam wrazenie ze na przyszly miesiac bedzie kupa ludzi kupowala bo Tollery na rase miesiaca i na bank plakat bedzie... Co do tego numeru to rowniez bylam przekonana ze goirzej zostanie uchwycony plakat Mopsa a tu co - Setery normalnie takiej jakosci jak plakaty w MP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Juz wlasnie w kiosku przegladalam - mam wrazenie ze na przyszly miesiac bedzie kupa ludzi kupowala bo Tollery na rase miesiaca i na bank plakat bedzie... Co do tego numeru to rowniez bylam przekonana ze goirzej zostanie uchwycony plakat Mopsa a tu co - Setery normalnie takiej jakosci jak plakaty w MP[/quote]
Ja również przed chwilą przeglądałam, i doszłam do tego samego wniosku...


Szczerze mówiąc, to te plakaty jakoś specjalnie mnie nie urządzają:roll:, wolałabym kilka stron więcej ciekawego tekstu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Popieram... Mam wrazenie ze gazeta z gazety juz bardziej rozwinietej kynologicznie robi sie znow gazetka dla dzieci...[/quote]

Dlaczego? Dlatego, że jest megaplakat? A ja widziałam, że w jednej lecznicy weterynaryjnej powieszony został plakat z zeszłego miesiąca na ścianie w poczekalni. Dlaczego musicie szukać dziury w całym? Lepszy megaplakat niż płyta z fitnessem, która mimo zapowiedzi w ogóle się nie ukazala z gazeta (mowa oczywiście o MP...). A ja osobiście uważam, że w najnowszym numerze PP treści jest naprawdę dużo i jest co poczytać.

Link to comment
Share on other sites

PIES i lepsza wiedza? Przecież tam nic nie ma! Czasem mam wrażenie, że "Pies" wydawany jest tylko dla zasady...
A tak naprawdę każda gazeta musi zdobywać nowych czytelników, przede wszystkim po to żeby mogła się rozwijać i stawać się coraz lepsza. Przecież nic nie jest produkowane ot tak sobie - a zarzucanie gazecie, że chce się sprzedać to chyba trochę przegięcie, co? Bo co masz tak naprawdę przeciwko nowym czytelnikom? I dlaczego twierdzisz, że większość czytelników PP to dzieci? Przecież w gazecie właściwie nie ma treści dziecięcych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Poniewaz te megaplakaty poprostu sa na łapanke czytelnikow a ze wiekszosc z nich to dzieci to jeszcze lepiej...[/quote]
Skąd wiesz, Nera? To, że głównie dzieci siedzą na stronie Pies.pl nie znaczy, że to główni czytelnicy PP. Czytam ich komenatrze i wynika z nich, że sami kupili 1-2 nr :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja uważam, że megaplakaty są ok. (i nie tylko ja). Poza tym mam wrażenie, ze zmieniacie zdanie jak wiatr zawieje. Najpierw się zachwycacie, że są megaplakaty, a potem piszecie, że są niepotrzebne. :shake:
Co do jakości plakatu z seterem, to faktycznie, trochę słaba, ale jak się powiesi to z daleka nie widać :). Miejmy nadzieję, że następne będą jednak lepsze (o ile będą).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enchantress*']Kupię ten numer PP (niedawno przestałam zbierać tego typu gazety) ponieważ zaciekawił mnie numer miesiąca. A co jest jeszcze ciekwego w ym numerze?
;)[/quote]

Wg mnie ciekawe są rasy. Setera angielskiego dawno nie było, a o mopsie opowiada p. Supronowicz :diabloti: (wiecie kto to??).
Poza tym spora relacja z Cruftsa, bardzo ciekawy reportaż z zawodów zaprzęgów w Finlandii (nawet jak ktoś nie lubi tej tematyki to fajnie się czyta, z ciekawością), o psach alkoholikach, coś dla zainteresowanych psami ze schroniska i wolontariatem, o psach w mieście (też fajny temat miesiąca) i ciekawe wychowanie o szkoleniu psiego rodzeństwa. A i o ogonie w części "Przyjaciel dobrze zbudowany", lubię ten dział. A w ostrym dyżurze o zatruciu paracetamolem - nie wiedziałam, ze nie wolno psom podawać takich leków!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rano kupiłam nowy nr MP i porównałam go z PP. Wcześniej "gubiłam" się w MP, ale teraz..? :o Nic nie można znaleźć :shake: Szata graficzna Przyjaciela jak najbardziej super ;-)

W tym nr PP podoba mi się to, że przez megaplakaty nie ubyło gazetce stron, a cena pozostała ta sama :multi: Brawa dla redakcji!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Rottie']Szkoda, że plakat 'średniej' jakości, ale i tak zawiśnie u mnie na ścianie :D[/quote]

Który plakat? Bassety są śliczne i super jaości. A toller też jest ładny, moze troszke ciemny, ale w końcu JEST :). A właśnie, czy właścicielom tollerów artykuł się podobał? Bo pamiętam, że jacyś wymagający byli i sie doczekać nie mogli :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']Macie już czerwcowy numer? Po raz pierwszy opisane są tollery! I megaplakat z nova scotia!
Fajny reportaż o psach w Afryce i konkurs SMS-owy - naprawdę świetne nagrody :)[/quote]

Mamy ,mamy - nawet w nim jesteśmy opisani :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Mamy ,mamy - nawet w nim jesteśmy opisani :loveu::loveu::loveu:[/quote]

No tak - resuruss ze swoim Quandusiem jest w Przyjacielu po przejściach :) Słodki ten Twój grzywaczek :) W następnym numerze będzie opisany jako portret rasy nagi pies peruwiański - jeszcze większy łysol :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...