Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wy tu gadu gadu o konkursie foto, a w numerze temat miesiąca o weterynarii. Ja po drugim roku studiów myslałam o tym, żeby rzucić wszystko i przenieść sie właśnie na weterynarię. Do tej pory wydaje mi się, że przy całym tym okrucieństwie i konieczości posiadania grubej skóry, to jednak fajny zawód. I artykuł mnie w tym utwierdził choć już się chyba nie przebranżowię :D

No i oczywiście podobał mi się artykuł o zostaniu wolontariuszką ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']Wy tu gadu gadu o konkursie foto, a w numerze temat miesiąca o weterynarii. Ja po drugim roku studiów myslałam o tym, żeby rzucić wszystko i przenieść sie właśnie na weterynarię. Do tej pory wydaje mi się, że przy całym tym okrucieństwie i konieczości posiadania grubej skóry, to jednak fajny zawód. I artykuł mnie w tym utwierdził choć już się chyba nie przebranżowię :D

No i oczywiście podobał mi się artykuł o zostaniu wolontariuszką ;P[/QUOTE]

Ogólnie ten numer jest ciekawy :)
Ja oczywiście w pierwszej kolejności przeczytałam rasy, a potem jeszcze weterynarię, groomera i fotoszkołę :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Spodobał mi się bardzo nowy numer PP
jeszcze nie przeczytałam, ale jak dla mnie dużo ciekawych artykułów, np:
- zycie po stracie....
- Nie przekraczać progu bólu,
- Jak prezentować psa na wystawie, żeby wygrać,
- coś na jesień- przechytrzyć chandrę

i jeszcze opis walijczyka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda tylko że artykuł o wrocławskim schronisku jest taki absolutnie bezkrytyczny. Co z tego, że jest pięknie po wierzchu, jak ekipa ta sama.
To fakt, na pierwszy rzut oka wszystko wyglada gładziutko i pięknie.
Widać nowe boksy, dużo pojedynczych kojców, trawniczek, czyste, niezniszczone klatki w izolatce.
Psów usypianych dla widzimisię, braku chęci i odpowiedzialności u niektórych pielęgniarzy- już nie. Ani tego, że przeprowadzke trzy psy przypłaciły zyciem, ani tego, że na wstępie zwieło kilkanascie kotów, część sie nie odnalazła, a jeden- rezydent- nie żyje.

Mam dość udawania, ze jest ślicznie i idealnie......

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam ją numer z kalendarzem. Gazety nie przeglądałam, tylko rzuciłam okiem na kalendarz. Są portrety różnych ras psów. Wielkość ta co zwykle. Szczerze mówiąc, bardziej podobał mi się zeszłoroczny kalendarz. Nie chodzi oczywiście o psy, które się na nim znajdują, tylko, że są same łebki. ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karola&gacek']Do niemiecki z kalendarza piękny! :)
Szkoda, że znów taka monotomia w tym kalendarzu- głowa, głowa, głowa, głowa.... Ja bym wolała jakieś zdjęcia w ruchu, agi, zaprzęgi, "śmieszne miny", psie zabawy...[/QUOTE]

Dokładnie! Zdjęcia w akcji, pełne dynamiki są znacznie lepsze od portretów. :)
Ale samoyed z kalendarza mnie urzekł. Kocham samoyedy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A ja chciałam tylko dodać, że bardzo się cieszę, że "Przyjaciel Pies" sprzedaje różne swoje produkty (w tym kalendarze z rasami!!!) na [URL="http://www.szczytnycel.pl/"]Szczytnym Celu[/URL] :) Każdy zakup pomaga potrzebującym psom! Tutaj są aukcje PP: [url]http://www.szczytnycel.pl/uzytkownik/przedmioty/Przyjaciel_Pies,68.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Macie już nowy numer?
Piękna okładka z zimowym malamutem :-)
A w środku:
alaskan malamute - charaktery
tosa inu - wywiad
springer spaniel - rasa na życzenie

tematy:
temat miesiąca - o pieskach, które nie mają różnych zmysłów, ciekawe
z kogo brać przykład - o psach w więzieniach w USA
zoopsychologia - jak przetrwać sylwestra
mój wybór... - o samojedzie, który trafił w ręce laika - fajny, taki lekki tekścik
testy - zimowe akcesoria

Ogólnie bardzo ciekawy numer, polecam :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...