Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[QUOTE]W PP na 6 stronie jest liścik mojego Karacika !!:multi::multi::multi: Psiak szuka domu, może ktoś się skusi !! :);p[/QUOTE]

I jak tam Karacik? Znalazł nowy domek? Podobno kilka psów opisanych w Temacje Miesiaca ma już nowe domki. Mam nadzieję, że do Karata też uśmiechnie się szczęście!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

A ja serdecznie polecam nowy, zapoczątkowany w lutowym wydaniu PP cykl opowiadań o Panu Toffinie. Pan Toffin, potocznie Tofikiem zwany, to psiak, który w czerwcu został adoptowany z naszego Stowarzyszenia. Trafił na świetny domek, który natchniony coraz to nowymi pomysłami swojego pupila zaczął pisać humorystyczne opowiastki o jego życiu i przygodach. Taka twórczość nie mogła pójść do szuflady - po miesiącach starań udało się :multi: Polecam z czystym sumieniem - przekonajcie się sami - kolejne odcinki rozbawią do łez.

[CENTER][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5796/skanuj0001vz.jpg[/IMG]
[/CENTER]



[B]
A oto wątek samego bohatera:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/140324-TOFIK-mA-ody-TERIER-mix-SZCZAE-A-CIARZ-jakich-maA-o-ZOSTAA-KRAKUSEM[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Taaak, Pan Toffin jest rewelacyjny :-). Już się nie mogę doczekać kolejnych odcinków :-)

A poza tym w najnowszym numerze jest świetny artykuł o księdzu, który hoduje psy (akity) i ciekawy artykuł o szczeniętach z umieszczonym testem Campbella, który można przeprowadzać w każdej hodowli. Ciekawe, czy hodowcy z niego korzystają?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

No to wreszcie miłośnicy grzywaczy doczekali się - na okładce kwietniowego numeru chiński grzywacz :) Fajny kontrast dla staffika, który też jest opisany. Ale i tak osobiście uważam, że najlepszy artykuł to o domach dla staruszków, tekst mobilizujący do działania. Daje nadzieję, że są jeszcze ludzie, którzy zgodzą się przyjąć pod swoje skrzydła psiego staruszka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']No to wreszcie miłośnicy grzywaczy doczekali się - na okładce kwietniowego numeru chiński grzywacz :) Fajny kontrast dla staffika, który też jest opisany. Ale i tak osobiście uważam, że najlepszy artykuł to o domach dla staruszków, tekst mobilizujący do działania. Daje nadzieję, że są jeszcze ludzie, którzy zgodzą się przyjąć pod swoje skrzydła psiego staruszka.[/QUOTE]

Masz gazetę z prenumeraty? Bo do mnie jeszcze nie przyjechała :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelka']Masz gazetę z prenumeraty? Bo do mnie jeszcze nie przyjechała :roll:[/QUOTE]

Nie, nie prenumeruję gazet. Ale słyszałam różne głosy - jednym przychodzi przed ukazaniem się w kioskach, innym w tym samym dniu, a jeszcze innym po terminie wydania. To zależy niestety od poczty...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...