Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Szczerze mówiąc chciałabym użyć określenia "Przyjaciel Pies schodzi na psy", ale pewnie zabrzmiałoby to conajmniej niepoważnie :lol: Ostatnio więcej jest artykułów o rasach, reportaży a coraz mniej naprawdę przydatnych informacji (o wychowaniu, szkoleniu, psychice, zdrowiu :roll:). No i ten "zastój" - zero świerzości. W MP piszą o wystawach, sportach, nowoczesnych schroniskach, weterynarii - jak czytam to wiem, że to jest numer aktualny, a nie książka-gazetka-kompendium wiedzy o psich rasach, które równie dobrze mogłabym przeczytać za 5 lat. No i czasem odnoszę wrażenie, że z PP robi się gazetka "dla dzieci" :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rottie']Szczerze mówiąc chciałabym użyć określenia "Przyjaciel Pies schodzi na psy", ale pewnie zabrzmiałoby to conajmniej niepoważnie :lol: Ostatnio więcej jest artykułów o rasach, reportaży a coraz mniej naprawdę przydatnych informacji (o wychowaniu, szkoleniu, psychice, zdrowiu :roll:). No i ten "zastój" - zero świerzości. W MP piszą o wystawach, sportach, nowoczesnych schroniskach, weterynarii - jak czytam to wiem, że to jest numer aktualny, a nie książka-gazetka-kompendium wiedzy o psich rasach, które równie dobrze mogłabym przeczytać za 5 lat. No i czasem odnoszę wrażenie, że z PP robi się gazetka "dla dzieci" :shake:[/quote]

Ale dowaliłaś /hi, hi/

Faktycznie może trochę w tym numerze jest więcej tekstów ogólnych, ale mi tam się podobają takie reportaże, czy opowiadania.

Natomiast co do opisów wystaw, to daruj... na stronie internetowej opisują zaraz po imprezie, a czytać o wystawie, która miała miejsce miesiąc temu, czy wcześniej, to jak jeść nieświeże ciastko... szczególnie dla kogoś kto na tej wystawie był i już o niej zapomniał, bo jutro jedzie na inną. Co innego, opisać imprezę, która odbywa się raz w roku, czy okazjonalnie... a o takich imprezach PP pisze. :eviltong:

W PP był stały dział o nowoczesnej weterynarii, w aktualnym numerze jest o nowoczesnym schronisku w Szczecinku.

Na wrzesień zapowiadają jakieś sztuczki dla psów. O co Ci zatem chodzi. Wg mnie jest ok :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Macie już wrześniowy numer? W temacie miesiąca jest młody prezenter :razz:

Rottie - i jest coś specjalnie dla Ciebie: nowy cykl, nauka sztuczek :p

PP do wrześniowego numeru dodał naklejki na zeszyty. Ja już wprawdzie do szkoły nie chodzę, ale mój chrześniak się ucieszył :)

[IMG]http://pies.pl/cms_a/upload/image/aktualny_numer/naklejki-cale.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tą sztuczkę to chyba dali dla totalnych idiotów. :cool1: Bez obrazy, ale dwie strony, [B]dwie strony[/B] na tak coś prostego jak turlanie? Ja uczyłem tego swojej suki nie patrząc do żadnych gazet czy książek. Rozumiem żeby pokazać to krok po kroku, napisać, podpowiedzieć, po to są takie czasopisma. Czasem nie mogę wpaść jak nauczyć psa czegoś prostego, czasem jest coś łatwego a ja nie mogę zrozumieć, ale to już wygląda jakby zapełnić czym nie mieli tylko wielkimi jak byk fotami...

Reszta artykułów mi się mniej lub bardziej podobała, ogólnie nr ciekawy :) Najfajniejsze są rozmowy z hodowcami, tym razem też. I wakacje z SPCA oraz temat miesiąca. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']szkoda,mój pies umie się turlać od dawna.Mam nadzieję że w PP też będą dawać takie ciekawe sztuczki jak w MP[/quote]
Mój też, na komendę :eviltong: Mam nadzieję, że za miesiąc przedstawią coś bardziej oryginalnego.

Co do numeru - jeszcze nie czytałam, ale nabyłam i przeglądnęłam. Pierwsze wrażenie dosyć dobre, bardzo ładne zdjęcia do artykułów i będzie co poczytać :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Tą sztuczkę to chyba dali dla totalnych idiotów. :cool1: Bez obrazy, ale dwie strony, [B]dwie strony[/B] na tak coś prostego jak turlanie? Ja uczyłem tego swojej suki nie patrząc do żadnych gazet czy książek. Rozumiem żeby pokazać to krok po kroku, napisać, podpowiedzieć, po to są takie czasopisma. Czasem nie mogę wpaść jak nauczyć psa czegoś prostego, czasem jest coś łatwego a ja nie mogę zrozumieć, ale to już wygląda jakby zapełnić czym nie mieli tylko wielkimi jak byk fotami...
[/quote]

Ech, nie chce mi się tego komentować... Bewarka, przypominam, że nie każdy jest taki zdolny jak ty, niektórzy potrzebują podpowiedzi :razz:

Link to comment
Share on other sites

sa ludzie którzy maja problem by tego nauczy np ja;] miałam
tylko ze mój pies nie chciał robić jak opisano w gazecie(nauczylam inaczej) a inne sztuczki typu wchodzenie na ścianę opanował bez problemu

myślę ze dobrze ze zaczęli ze sztuczkami
myślicie ze jak napisz jak nauczyć psa wskakiwać na stopy to komus to wyjdzie?odpowiedz jest prosta.jasne ze nie bo wczesniej pies musi nauczyc duzo innych rzeczy

a tak zmieniajac temat nie wiedzialam ze moje zdjecie sie dostanie:O

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']Ech, nie chce mi się tego komentować... Bewarka, przypominam, że nie każdy jest taki zdolny jak ty, niektórzy potrzebują podpowiedzi :razz:[/quote]To nie komentuj, wyraziłam swoje skromne zdanie tylko... ;)
Hm, dziękuję za komplement, ale nie przypominam sobie, żebym to już kiedyś od Ciebie słyszała. ;)

[quote name='ewka i haker']sa ludzie którzy maja problem by tego nauczy np ja;] miałam
tylko ze mój pies nie chciał robić jak opisano w gazecie(nauczylam inaczej) a inne sztuczki typu wchodzenie na ścianę opanował bez problemu

a tak zmieniajac temat nie wiedzialam ze moje zdjecie sie dostanie:O[/quote]Ja właśnie pisałam, że też czasem mam problemy z nauczeniem psa łatwej [dosyć znanej] komendy, mam na myśli "daj głos", próbowałam różnych metod i się nie udało niestety.


Gratki Ewka! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='ewka i haker']mam nadzieje ze tak się utrzyma:)[/quote]

Ha! I utrzymało się, gratuluje wygranej!

Dzisiaj nowy PP jest już w kioskach, w środku polecam temat miesiąca o czarnych psach, które mają mniejszą szansę na adopcję. W ogóle ten numer jest ciekawy. W naukach sztuczek - slalom. Według mnie zdecydowanie trudniejszy do nauczenia niż turlanie (nawet chyba nie będę próbowała uczyć mojego Stefa slalomu... :evil_lol: ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']Ha! I utrzymało się, gratuluje wygranej!

Dzisiaj nowy PP jest już w kioskach, w środku polecam temat miesiąca o czarnych psach, które mają mniejszą szansę na adopcję. W ogóle ten numer jest ciekawy. W naukach sztuczek - slalom. Według mnie zdecydowanie trudniejszy do nauczenia niż turlanie (nawet chyba nie będę próbowała uczyć mojego Stefa slalomu... :evil_lol: ).[/quote]

Wielkie dzięki, kochana, za Ajaksa (str. 14) i Pepe :loveu: Co do slalomu, polecam korepetycje u Neny. Slalomuje podczas spacerków póki nie walnę na mordkę :evil_lol: Zwłaszcza teraz, za żołędziami (turlać, turlać :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...