Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='shangri_la']hehe :diabloti: nieno fajny numer jest. i wogole nie ma kącika fanklubowego :eviltong: na koncu ( nareszcie :p) przynajmniej te texty co dali zamiast sa smieszne niczym "duze dzieci" :razz:

pozdrawiam[/quote]

Numer owszem, fajny ale mnie osobście jakoś te dzieciaki denerwują :P
Sama nie wiem dlaczego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela i Luna']Ja nie mogę dostac aktualnego numeru PP :( Pytałam już w 4 różnych miejscowościach, w kilkunastu kioskach i sklepach - i "już nie ma" albo "wogóle nie sprowadzamy" :(
Kiedy wyszedł ten numer? Pytałam 20 lutego i już nie było w kioskach...[/quote]


Ja go zobaczylam w kioskach tydzien temu, we wtorek tzn 19 lutego. To chyba musisz zaprenumerowac, teraz maja dla prenumeratorow fajne breloczki - psiaczki :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']Bardzo dobry artykuł o domach tymczasowych:razz:
Mam nadzieję że to zachęci ludzi...[/quote]

Też mam taką nadzieję, domów tymczasowych jest wciąż zbyt mało!
A wiecie, że Tobi z artykułu o domach tymczasowych właśnie po publikacji w gazecie znalazł dom? Wprawdzie też na razie tylko tymczas, ale to przecież już tak dużo!
Fajnie, że gazeta ma taki pozytywny oddźwięk. Jednak PP kupują osoby naprawdę zainteresowane psami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania K.']Czy ktoś zamawiał z pp kalendarz czy inne rzeczy?? Ja zamówiłam 1 lutego kalendarz beagle i do tej pory nic pisze meile ale zero odp. dzwoniłam ale nie ma takiego numeru :angryy: czy tam są oszuści:placz:[/quote]

Ja sie bez problemu dodzwonilam pod podane w PP telefony, sprobuj ten 022 635 25 88. Ja tam nie mialam takich klopotow z kontaktem a troche kupilam, ksiazki i plecaczek, a jak sie okazalo, ze kalendarz, ktory zamowilam jest niekompletny to po jednym telefonie szybciutko wyslali mi nowy, dobry. Trzymam kciuki za pomyslne zalatwienie sprawy :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Aarionne [/B](bo to ty pracujesz w PP, tak?)
Czy można liczyć aby w kwietniowym PP ukazała się choćby nieduża wzmianka o koncercie na rzecz bezdomnych zwierząt na śląsku?
wątek: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105301[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Justys95']Wiecie co? Dziś zobaczyłam w archiwum [na komórce], że przysłali mi 25 lutego b.r. wiadomość, że wygrałam w konkursie walentynkowym...dopiero teraz to zobaczyłam! :( Przysyłać im te dane, jak myślicie?[/quote]
Pewnie, że wyślij. W końcu minął dopiero miesiąc i na pewno mają jeszcze te nagrody. Jeśli wygrałaś, to muszą mieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Pewnie, że wyślij. W końcu minął dopiero miesiąc i na pewno mają jeszcze te nagrody. Jeśli wygrałaś, to muszą mieć.[/quote]
Dzięki :D


Wiecie co mi przyszło?
"Dziękujemy. Nagrodę prześlemy na podany adres do dnia 30.04. 2008. Gratulujemy wygranej i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach AVON." :roflt: Wolałabym książkę niż jakieś kosmetyki, ciekawe czy w ogóle dojdzie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Psie przedszkole, "Charcik włoski czy greyhound", kończyny.
Biały owczarek szwajcarski, Skye terrier [mam nadzieję, że dobrze napisałam], plakat z tymi dwoma rasami, jest o 'Nadziei Dobermana', komplikacjach po sterylizacji, wyjeździe do Szwecji...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...