Jump to content
Dogomania

Dogtor w Warszawie - poszukujemy wolontariuszy


Rafka

Recommended Posts

Decyzją Prezesa Fundacji Dogtor podpisano porozumienie na mocy, którego powstała filia fundacji Dogtor w Warszawie! Więcej informacji na temat działalności filii wkrótce na naszych stronach internetowych.

Osoby chętne do współpracy mogą zgłaszać się do p. Marii Habrowskiej - zastępcy kierownika filii Warszawskiej Fundacji Dogtor tel. 0 505 045 647

Warszawska Filię Fundacji Dogtor tworzą:

Zarząd:

Anna Radwańska - fizjoterapeuta - kierownik

Maria Habrowska - biblioterapeuta - zastępca kierownika

Anna Krystecka - bibliotekarz - koordynator programowy działu edukacyjnego

Konsultanci programowi:

Elżbieta Borzymek - pedagog specjalny, socjolog, Szpital w Zagórzu

Anna Leszczyńska - psycholog kliniczny

Małgorzata Caprari - szkoleniowiec ZKwP, asystent kynologiczny, hodowca psów

Elżbieta Weyman - pedagog , Szpital w Zagórzu

Katarzyna Sakławska - lekarz, Szpital w Zagórzu

Marta Krupińska - tłumacz,

Ewa Święcicka - wolontariusz

Link to comment
Share on other sites

Cieszy mnie bardzo ta wiadomosc! :D

Chetnie pomoge jesli bede potrzebna :D Choc bardziej moze przydac sie moj labek, ktory mam nadzieje, ze pomyslnie przejdzie "rekrutacje". W kazdym razie zglaszam Melona na wolontariusza dogoterapeute. Uwazam, ze w stosunku do dzieci ma szczegolny dar czulosci. Zglaszam go pomimo tego, ze Fundacja "Przyjaciel" go nie chciala ...

:D

Link to comment
Share on other sites

Nie chcieli Melona w Przyjacielu, bo jest dominantem w stosunku do innych psow ... No i owszem ale tylko w jednym szczegolnym wypadku: jesli pojawia sie obcy pies na terytorium Melona na ktorym sie wychowal (pola mokotowskie) i jesli Melon wlasnie jest zajety swoimi znajomymi suczkami ... a wlasciwie byl to teraz suczek pilnuje ale z przyzwyczajenie a nie z kochania :wink:

Widzialam Melona "w akcji" z dziecmi niepelnosprawnymi i dzieci byly zachwycone, ich rodzice rowniez, to byla prawdziwa dogoterapia ...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za adres stronki :D

Ale niestety, druga sprawa nadal pozostaje dla mnie niejasna.

Małgorzata Caprari - szkoleniowiec ZKwP, asystent
Osoby wyzej wymienione to członkowie oddziału Warszawa.

Dowiadywałam się w warszawskim oddziale ZwK i pani Caprari nie figuruje u nich jako szkoleniowiec. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za adres stronki :D

Ale niestety, druga sprawa nadal pozostaje dla mnie niejasna.

Małgorzata Caprari - szkoleniowiec ZKwP, asystent
Osoby wyzej wymienione to członkowie oddziału Warszawa.

Dowiadywałam się w warszawskim oddziale ZwK i pani Caprari nie figuruje u nich jako szkoleniowiec. :cry:

Z tego co mi wiadomo Pani Małgosia Caprari jest zarejestrowana w oddziale w Legionowie. Może tam zadzwoń.

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Czy ja bym mogła też prosic jakieś namiary na osobę z ktora można sie kontaktować w sprawie psów wolontarjuszy? Na priwa [email protected]

Mam 6 miesięczna goldenke, bardzo lgnącą do dzieci i wydaje mi się łagodną w zabawach z nimi. Psinka od jakiegoś czasu nie skacze na dzieci, podchodzi spokojnie przysiadajac tak żeby dostosowac sie do ich wielkości, wogóle jest przemiła dla dzieciaków. Byłam z nią na urlopie w miesjcu gdzie byli ludzie z małymi dzieciakami i szybko stała się główną frajdą na "placu zabaw" :)

Takze myślę że mogła by sie nadawać. Teraz jest w trakcie szkolenia i ładnie sie uczy a ja też jestem chętna zeby poświęcić troszkę czasu dla dzieci.

Pozdrawiam i czekam na wiadomość.

Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Mam 2 pytania odnośnie tej informacji

czy mogłabyś podać adres strony internetowej, o której wspominasz

oraz

gdzie (w którym oddziale) i kogo szkoli p. Małgorzata Caprari

1.www.dogtor.iq.pl

2.P.Małgorzata Caprari nie jest szkoleniowcem ZKwP, szkoli psy jedynie we własnym zakresie -psy tym osobom które sie do niej zgłoszą (w szczególnosci tropiące). Myśle że to kwestia pomyłki i tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...