Jump to content
Dogomania

Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki


Erazm

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sleepingbyday']diuna, nie kupuj konga, zosia ma ale go zlewa, ja mu wyslę! nawet dziś jest w wawie mój kolega z wro, to może damy radę sie spotkać i zabierze?[/quote]

okej, byłoby super bo kong w sklepie zoo cenkę ma sążną:roll:

Daj znać gdzie i kiedy mogłabym odebrać. Możesz też znajomemu podać mój nr tel

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']znowu ja mam robić bazarek :cool1: ;-) ? nie nadążam. tzn oczywiście wydurniam się, zrobię, ale mam jeszcze zaległe do zrobienia, więc jak na szybko znajdzie się ktos teraz, to super,a jak nie, to ja zrobie, ale nie na już.

aha, powinnam miec już dziś casłą kwotę z ostatniego robionego z fantów od ukrytego smoka. jak będą, to przeleję diunce. diuna, plis, jak dostaniesz kaske, potwierdź na wątku bazarku, że doszła.[/quote]

To ja może napiszę do Elmiry. Mój bazarek dla Itusia ona robiła i podobno :cool1: czeka tylko na mój sygnał, żeby robić następny.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, znacie historię bursztyna, nie? jakby nie:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ostroda-pilnie-potrzebny-dt-pieniadze-sparalizowany-bursztyn-po-wypadku-pomocy-118623/[/URL]

w skrócie, bursztyn ma dom w niemczech, własciciel wlazł na wątek i relacjonuje.
Ostatnio odezwał się w te słowa:

"GREAT NEWS!

A few days ago I talked to a young woman about Luke. She decided to give another handicaped dog a chance. If possible she is looking for a female dog, because she already have a male dog. But it is okay, if he is male, as long as the new fellow will accept the existing dog (which is quite a lovely boy, has no problems with other dogs an even likes our Lola, the little black one).

So, the really good thing is: she has a big house at the beach, she takes care about 18 other animal: she runs a little privat animal shelter. she is also willing to buy a wheelchair for tis lucky dog. This lucky dog can also walk at the beach along with some horses! A dream can come true for a poor dog!

If any paraplegic dog needs a good home, here you go. :multi::multi::multi::multi: "

no i najpierw wysłałam posta o Lolusiu, choc wolą suczkę. potem znalazłam ogryzke, ale ona skubana ma domek :loveu:. nie brałam itiego pod uwage, bo on jest taki jakis nasz. no ale później sobie pomyślałam, ze w sumie bursztyn tez wychuchany przez dogo był,ale przeca dom najważniejszy.

ale nie wiem, jak osoby odpowiedzialne za itka zapatruja się na adopcje niemieckie, a wiem, ze to kontrowersyjny temat.

ale co myslicie?
PS- czy przetłumaczyć post?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday'](...) But it is okay, if he is male, as long as the new fellow will accept the existing dog (...) she takes care about 18 other animal: she runs a little privat animal shelter. she is also willing to buy a wheelchair for tis lucky dog. (...) [/quote]
Z tego wpisu nie wynika jasno, gdzie miałby być Itek. Trafiłby do tego domku jako kompan dla drugiego psa (tak należałoby to interpretować), czy dołączyłby do pozostałej 18tki? Wspomniane jest tu również o chęci zakupu wózka. Wypadałoby wobec tego dopytać, tu na miejscu, wetów, czy podtrzymywana jest wersja o tym, że Itek ma szansę na chodzenie (jeśli tak zasięgnąć info, czy w Niemczech byłby rehabilitowany, czy też to zostanie zaniechane i trafi do wózka). Jeżeli tak, co z tym fantem, jeżeli nie...tu już decyzja nie należy do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Itusia - smrodka:loveu: Żarełko kupiłam, gryzaki z wołowej skóry, tabletek niestety nie udało mi się kupić, chcieli receptę. Załatwię to w mojej aptece, chwilę to potrwa bo hurtownia zapomniała, ze już raz zamówiliśmy.

Iti jak to Iti. Wije się jak opętany, próbuje dźwignąć dupinę, np. gdy je. No i spacerek mu tylko w głowie. Sioo oczywiście pod siebie jak tylko weszłam. Nie wiem czy taka jestem śliczna czy straszna, że aż się chłopina zsikał:evil_lol:;)

Co do tej adopcji... Jeśli skontaktuje się ze mną ktoś z dogo, ktoś kto zna tych ludzi, miejsce i zajmie się korespondencją w języku niemieckim - rozważę temat. Ktoś musiałby się zająć sprawą, bo ja nie znam (i nie chcę znać z powodów czysto rasistowskich:diabloti:) niemieckiego.
Ważne by była rehabilitacja, a nie wózek. Poza tym, sama nie wiem.... Doświadczenia z Niemcami miałam różne. Z Ligoty psy ratowali, ale mi kiedyś jedna Niemka owczarka zmarnowała. Nie wiem... Erazm i Dorotikus mają decydujące zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ituś a gdzie fotencje?[/quote]

Izadora - właśnie przesyłam Ci e-mailem. Przepraszam za jakość, ale mam rozklekotany aparat i żeby zrobić zdjęcie muszę dociskać palcem obiektyw.

Iti i jego pluszowy brat:
[IMG]http://images37.fotosik.pl/89/49f614f963b9571e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Izadora - właśnie przesyłam Ci e-mailem. Przepraszam za jakość, ale mam rozklekotany aparat i żeby zrobić zdjęcie muszę dociskać palcem obiektyw.

Iti i jego pluszowy brat:
[IMG]http://images37.fotosik.pl/89/49f614f963b9571e.jpg[/IMG][/quote]
Ale uszyska :)

Link to comment
Share on other sites

jak chłopak zmężniał :)



Chyba szkoda byłoby Waszego zaangażowania i pracy w rehabilitację psiaka, i psiaka oczywiście - aby piesek pojechał na adopcje gdzie rehabilitacja zostałaby przerwana.
Moim skromnym zdaniem dobrze byłoby wykorzystać wszystkie możliwe szanse doprowadzenia psiaka do pełnego zdrowia i dopiero wtedy adopcja - nawet do Niemiec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...