Jump to content
Dogomania

Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki


Erazm

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cieszymy się, że fotorelacja Wam się podoba i poprawia humorki :eviltong:

Wieczorem postaram się powrzucać filmiki - o ile mój net będzie dziś chciał ze mną współpracować w tej kwestii :mad: - to Wam Ituś ogonem zamacha!

Wczoraj z pośpiechu zapomnieliśmy wózeczka dla Itusia zabrać od Ewy, ale jutro sobie supełki powiążemy, żeby nie zapomnieć :loveu:

P.S. Która z cioteczek wczoraj ze mną rozmawiała - przepraszam umknął mi nick... - prosiła o fotki małego na maila?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Wczoraj Ewa nie mogła się nachwalić Michała :lol:

A przy okazji, gdzie można kupić taką fajną matę na auto
[URL]http://i44.tinypic.com/33afn12.jpg[/URL][/quote]

A tu można na przykład :eviltong: [URL="http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4229426&gr_id=972"]Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

ale widziałam też na innych aukcjach allegro:

[url=http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1417324]Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

niestety nie mam czasu czytac ale pozdrawiam wszystkich wielbicieli itusia.
jeszcze raz chcialabym pochwalic michala za opieke nad itim. iti nie siusial z nerwow, byl zadbany i widac bylo wielka prace michala i wielki postep w reh.
taki wlasciciel bylby idealny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Ja oddycham z ulga , ze Iti trafil do Michala, to musi byc fantastyczny chlopak( pomijajac, ze jest szlenie przystojny:oops:) Itulku masz szczescie, zadbamy o Ciebie i bedziemy wspierac Ciebie i Twojego FANTASTYCZNEGO OPIEKUNA:lol:[/quote]


No Iti z takim opiekunem daleko zajdzie. Ma chłopak szczęście ze trafił do Michała.

Link to comment
Share on other sites

Ja oddycham z ulga , ze Iti trafil do Michala, to musi byc fantastyczny chlopak( pomijajac, ze jest szlenie przystojny:oops:) Itulku masz szczescie, zadbamy o Ciebie i bedziemy wspierac Ciebie i Twojego FANTASTYCZNEGO OPIEKUNA:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm'] (...) to musi byc fantastyczny chlopak( pomijajac, ze jest szlenie przystojny:oops:) (...)[/quote]
Oops, nie tylko ja to zauważyłam!!! :razz: Znów trafiła się nam Ludzka Perła - uroda idzie w parze z sercem i rozumem!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiadomo czy zajrzy:roll:, a pomarzyc kazdy moze:cool3: Wrazliwe Rodzynki rzadko sie zdarzaja. Gorzej jesli zajrzy jego dziewczyna, a tu tlum wielbicielek:eviltong: Ale, co tam moze byc tylko dumna, ze ma takiego mezczyzne

Posty skacza:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...