Jump to content
Dogomania

PiSdZ - Pytania, pytania, pytania....


medar

Recommended Posts

[quote name='Chandler']Masz rację Syhara - nic na temat psów.[/quote]
Na informacje czekamy. 2 grudnia PiSdZ napisał:
[quote name='PiSdZ']Otrzymalismy decyzje w sprawie czasowego odbioru zwierząt Zuzannie D. i jej mężowi. Kopię decyzji umiescimy jeszcze dziś.[/quote]
ps.Zakładam, ze tą moją wypowiedź również potraktujesz jako ,,wojnę" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Też uważam,że nie należy zaśmiecać wątku,ale niektóre pytania pojawiają się w kontekście danej sytuacji, a to jest zrozumiałe. A jeśli chodzi o PiSdZ, to naprawdę zastanawia mnie dlaczego ta organizacja wzbudza tyle nieprzyjemnych emocji. z moich obserwacji wynika ,że sami o to proszą , brak komunikacji to jest ognisko zapalne, a ona ze strony PiSdZ mnie zaskakuje. Informuje,że nie należę to żadnej organizacji,żadna nie jest moją faworytą, bo jak w życiu wszędzie trafiają różni ludzie. Stawiam na człowieka , a nie na organ.

Link to comment
Share on other sites

Taak, Członkowie i Zwolennicy Fundacji EMIR na wątkach Pogotowia i Straży dla Zwierząt, którzy funkcjonują, jako medium Emir.
W roli medium, niejako z automatu, stawiają się w opozycji do Pogotowia i Straży dla Zwierząt.
A wiadomo, że ryba psuje się od głowy - wystarczyło poczytać nienawistne wypowiedzi Emir skierowane do każdego, kto wyraził, nawet uprzejmie, zdanie odrębne w stosunku do stanowiska Emir w danej sprawie.
Stąd również wypowiedzi medium są nieżyczliwe, odpychające, zawierają złe emocje, niosą w sobie złą energię.
Medium są wiecznie opryskliwi, skwaszeni, niezadowoleni, narzekający, marudni, zrzędzący, wietrzą spiski i podstępy, spodziewają się zawsze najgorszego, nie potrafią się cieszyć, ani ze swoich - niekwestionowanych, przecież - sukcesów, ani z sukcesów Innego (czyli Bliźniego), nie potrafią Innego docenić i pochwalić, nie potrafią się nawet uśmiechać - chyba, że szyderczo.
Brrrrr - wieje od medium lodowatym chłodem.
Nie sposób się przy medium ogrzać.
Medium Emir to pesymiści, którzy siedzą na kanapie i mają za złe - wszystko i wszystkim, a w szczególności lepszym od siebie, czyli Pogotowiu i Straży dla Zwierząt.

Cieszmy się - Psiaczki zdrowieją, otoczone są troskliwą opieką, ich sytuacja prawna zmierza w dobrym kierunku.
Szczęście i zdrowie Psiaczków - to wielkie powody do radości i za to Wam - Pogotowiu i Straży dla Zwierząt z serca dziękuję.
Przy Was można się ogrzać.
Wy macie w sobie pozytywną energię i roztaczacie przyjazną aurę.
Tak trzymać:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Odi nie bardzo rozumiem , natomiast moja obserwacja wynika, ze śledzenia wątków, natomiast osobiste refleksja pojawiła się po sytuacji Mamci Pitbullowej. Obawiam się ,że takie sytuacje mnie zniechęcają, a jestem osobą wysoce tolerancyjną, to cóż z innymi. A jak zwykle na tym ucierpią najbardziej potrzebujący czyli [COLOR=Red][B]ZWIERZĄTKA[/B][/COLOR], Nie ma nic gorszego jak wątpliwości, dla mnie zaufanie jest bardziej warte niż wszystkie dobra materialne tego świata. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']Dzięki Odi :loveu: Zawsze marzyłam o byciu medium :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A otwarte puszki z żarełkiem dla kota będę odtąd trzymać za pazuchą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: W chłodzie nic im nie będzie! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
E tam... Chcesz robić za lodówkę? Coż za mało ambitne zajęcie. Ja tu wietrze lepszy biznes. Wiadomo wszystkim, ze mamy kryzys a w kryzysie kazde medium jest w cenie. Poczytaj GW jak te biznesmeny gonią do takich po porady. Przynosiłabyś lepszy zysk niż wszytkie zbiórki na psiny razem wzięte. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']

Z tego postu usunąłeś pewien fragment (z miejsca, które podkreśliłam w Twojej wypowiedzi). To słuszna decyzja, choć ukryta obelga w nim zawarta dosyć długo widniała na forum. Sporo osób ją przeczytało, więc może warto przeprosić Grzegorza. Powiedzenie "przepraszam" nie boli, wierz mi...[/quote]


nie widziałam przeprosin od głównodowodzącej za "bezmózgie ssaki" i inne epitety, więc pewnie i się nie doczekasz na przeprosiny od innych z tej organizacji


[quote name='Chandler']


Zwyczaje organizacji nie muszą się podobać. Jeżeli PiSdZ działa nielegalnie, łamie prawo, krzywdzi zwierzęta trzeba zawiadomić nie tylko społeczność Dogomanii.



[/quote]

a po co - przecież tu sobie można bezkarnie poużywać i pooskarżać - wszyscy się bawią w prokuratorów - to taka ostatnio "moda" na dogo - widać wszyscy ci minęli sie z powołaniem:diabloti:

[quote name='Syhara']A ja tak delikatnie i grzecznie - Wy tak długo możecie? [/quote]

widać nic madrego nie mają do roboty - po cholerę latać za psami czy jeździc na interwencje - przecież mądrzyć się można w ciepełku, paląc papieroska i popijając kawusię - prawda?

Link to comment
Share on other sites

Część osób, które piszą w tym wątku nie odczuwa specyficznego "luziku", gdy ktoś jest "kopany". Ja nie odczuwam. To dziwne? Zwłaszcza, że "luzackie wypowiedzi" nie odnoszą się do PiSdZ tylko w tym wątku, ale również do dwóch innych, w których występuje ta organizacja. Brak odpowiedzi na zadawane pytania nie tłumaczy "fantazjowania" przeciwników PiSdZ. Insynuacje wielokrotnie były aż nadto widoczne.


Cieszę się, że nie jestem jedyną osobą na forum, która nie chce wyluzować w sprawie wojny z PiSdZ i dokopywania innym z "pogodą ducha".

[B]Karmi [/B]- [B]szyderstwo [/B]teraz moim zdaniem nic nie pomoże. Z uwagą śledziłam między innymi Twoje wypowiedzi w tym i innych wątkach, gdzie występuje PiSdz. Zastanawiałam się o co w tym wszystkim chodzi. Wysnułam wnioski - swoje własne, choć być może Twoim zdaniem "nieodpowiednie". I tego się trzymam - zwłaszcza, gdy czytam część dalszą...

Ważne, że się dobrze bawisz i masz "luzik", zwaszcza, że rozmowa w wątku służy niektórym osobom do zrealizowania określonego celu, czy jak tam wolisz -misji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']Chandler, jesteś może krewną p. prezydenta i pana b. premiera? Bo dostrzegam pewne podobieństwo mentalne. Wszędzie spiski... Szare sieci... Ukryci wrogowie... Media... Zombi... Istny horror :evil_lol:[/quote]

O! Widzę, że również się dobrze bawisz.
A niech Ci tam będzie na zdrowie :-D!

I ta sama uwaga, co do Karmi - szyderstwo chyba już nic nie pomoże, choć pewnie jest to jakieś wyjście z sytuacji.

[B]Kończę z odpowiedziami na zaczepki, choć oczywiście ochotnicy mogą sobie teraz dla odmiany po mnie "poskakać". [/B]

Zawsze jednak stanę w obronie atakowanego PiSdZ, który nie chce robić tego, czego od niego niektórzy uczestnicy forum wymagają, nie robi tego w wymaganym czasie, w wymagany sposób. Chyba, że skończy się "fantazjowanie" przeciwników tej organizacji, a okaże się, że zwierzakom dzieje się krzywda, ale to chyba jasne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']
[B]Kończę z odpowiedziami na zaczepki, choć oczywiście ochotnicy mogą sobie teraz dla odmiany po mnie "poskakać". [/quote][/B]

Nic z tego. Tu sami pacyfiści. :evil_lol:

[quote]Zawsze jednak stanę w obronie atakowanego PiSdZ, który nie chce robić tego, czego od niego niektórzy uczestnicy forum wymagają, nie robi tego w wymaganym czasie, w wymagany sposób. Chyba, że skończy się "fantazjowanie" przeciwników tej organizacji, a okaże się, że zwierzakom dzieje się krzywda, ale to chyba jasne.[/quote]
Jedyny sprawiedliwy???:lol:
To co dla Ciebie jest fanntazjowaniem może być faktem. Przykład?Czy decyzja z sprawie Czarnego to fatamorgana? Wiem, powiesz krótko: atak. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi'][/b]

Jedyny sprawiedliwy???:lol:
To co dla Ciebie jest fanntazjowaniem może być faktem. Przykład?Czy decyzja z sprawie Czarnego to fatamorgana? Wiem, powiesz krótko: atak. :cool3:[/quote]

Karmi - nie jedyny sprawiedliwy, bo kilka osób zwracało uwagę na atmosferę w tym wątku. Były to również osoby z forum cavalierów - bezpośrednio zainteresowane zwierzakami z interwencji PiSdZ. Czy one też, według Ciebie, nie mogły "wyluzować"?

Czarnemu dzieje się krzywda? Ze względu na prośbę PiSdZ, by nie pisać w tym wątku o innych psach może napiszesz szybko na wątku Czarnego. Chyba, że chodzi o urażone ambicje jednej z organizacji, bo to już znam, więc się nie fatyguj z opisem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']Karmi - nie jedyny sprawiedliwy, bo kilka osób zwracało uwagę na atmosferę w tym wątku. Były to również osoby z forum cavalierów - bezpośrednio zainteresowane zwierzakami z interwencji PiSdZ. Czy one też, według Ciebie, nie mogły "wyluzować"?[/quote]
Osoby z forum cavalierów rozmawiały w sposob bardzo rzeczowy. Ty natomiast, jak sama twierdzisz, ,,zawsze staniesz w obronie PiSdZ".;)

[quote]Czarnemu dzieje się krzywda? Ze względu na prośbę PiSdZ, by nie pisać w tym wątku o innych psach może napiszesz szybko na wątku Czarnego. Chyba, że chodzi o urażone ambicje jednej z organizacji, bo to już znam, więc się nie fatyguj z opisem.[/quote]
Urażone ambicje? No proszę jak wszystko można ładnie zapakować :razz:
Chcesz konkretów a gdy je dostajesz zawracasz do ,,teori spiskowej".

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, mnie jedno dziwi... Może to kwestia wieku? Może doświadczeń życiowych? Nigdy nie byłabym w stanie zaufać ŻADNEJ organizacji do tego stopnia, żeby deklarować iż "zawsze stanęłabym w jej obronie". Człowiekowi - może. Nigdy organizacji.
Bo to już nie jest zwykła sympatia, czy okazywanie poparcia - to jest fanatyzm. Wiem, że to mocne słowo, ale chyba adekwatne. Ja nie mogę zadeklarować, że "zawsze stanę w obronie" Emira, Psiego Anioła, Arki, PiSDZ czy kogokolwiek innego. Stanę wtedy, gdy na podstawie analizy faktów dojdę do wniosku, że właśnie oni mają rację. I każdorazowo będę tę analizę faktów powtarzać - może być tak, że raz stanę, a innym razem nie.
I nie wiem, czy jakakolwiek organizacja powinna się cieszyć z takich właśnie fanatycznych zwolenników.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Osoby z forum cavalierów rozmawiały w sposob bardzo rzeczowy. Ty natomiast, jak sama twierdzisz, ,,zawsze staniesz w obronie PiSdZ".;)".[/quote]

Tak stanę. Chyba, że, jak napisałam: ..."[B]skończy się "fantazjowanie" przeciwników tej organizacji, a okaże się, że zwierzakom dzieje się krzywda, ale to chyba jasne".[/B]
Fakt, osoby z forum rozmawiały rzeczowo, a Ty rzeczowo im odpowiadałaś, że są przewrażliwione :lol:.


Konkrety? Rozumiem, że psu dzieje się krzywda? Już pędzę na wątek Czarnego, żeby przeczytać zamieszczone przez Ciebie konkrety.


Niestety. Widzę tylko urażone ambicje. Walkę o racje. Nijak nie mogę dostrzec chociaż ogonka psiaka. Ale może być "teoria spiskowa" . Luzik :-D.

[quote name='zofia&sasza']Wiecie, mnie jedno dziwi... Może to kwestia wieku? Może doświadczeń życiowych? Nigdy nie byłabym w stanie zaufać ŻADNEJ organizacji do tego stopnia, żeby deklarować iż stanęła[B]"zawsze[/B] [B]bym w jej obronie"[/B]. Człowiekowi - może. Nigdy organizacji.
Bo to już nie jest zwykła sympatia, czy okazywanie poparcia - to jest fanatyzm. Wiem, że to mocne słowo, ale chyba adekwatne. Ja nie mogę zadeklarować, że "zawsze stanę w obronie" Emira, Psiego Anioła, Arki, PiSDZ czy kogokolwiek innego. Stanę wtedy, gdy na podstawie analizy faktów dojdę do wniosku, że właśnie oni mają rację. I każdorazowo będę tę analizę faktów powtarzać - może być tak, że raz stanę, a innym razem nie.
I nie wiem, czy jakakolwiek organizacja powinna się cieszyć z takich właśnie [B]fanatycznych zwolenników[/B].[/quote]

Malutka korekta - "Zawsze jednak stanę [B]w obronie [SIZE=3]atakowanego PiSdZ[/SIZE], który[/B] [B]nie chce robić tego, czego od niego niektórzy uczestnicy forum[/B] [B]wymagają, nie robi tego w wymaganym czasie, w wymagany[/B] [B]sposób" [/B]I jeszcze jeden drobiażdżek "[B]chyba, że.[/B]...", ale o tym już napisałam Karmi. powyżej.

Fanatyczny zwolennik. Też może być. Luzik :-D.

Link to comment
Share on other sites

Czyli wyznajesz zasadę "[I]no news, good news[/I]"? Czyli jak nic nie wiadomo, to na pewno jest ok? Ja stwierdzam, że - na razie - nie wiem jak ma się Czarny i psy z Krężela zabrane przez PiSDZ (poza dwoma). O tych ostatnich Grzegorz obiecał napisać do końca tygodnia. Pożyjemy, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']Wiecie, mnie jedno dziwi... Może to kwestia wieku? Może doświadczeń życiowych? Nigdy nie byłabym w stanie zaufać ŻADNEJ organizacji do tego stopnia, żeby deklarować iż "zawsze stanęłabym w jej obronie". Człowiekowi - może. Nigdy organizacji.
Bo to już nie jest zwykła sympatia, czy okazywanie poparcia - to jest fanatyzm. Wiem, że to mocne słowo, ale chyba adekwatne. Ja nie mogę zadeklarować, że "zawsze stanę w obronie" Emira, Psiego Anioła, Arki, PiSDZ czy kogokolwiek innego. Stanę wtedy, gdy na podstawie analizy faktów dojdę do wniosku, że właśnie oni mają rację. I każdorazowo będę tę analizę faktów powtarzać - może być tak, że raz stanę, a innym razem nie.
I nie wiem, czy jakakolwiek organizacja powinna się cieszyć z takich właśnie fanatycznych zwolenników.[/quote]
Podpisuję się pod tym postem dwiema rękoma.
Poniżej są moje słowa, które pozwoliłam sobie skopiować z wątku MamciP. ,,Jak chcemy pomagać to bezwarunkowo czyli żadnych pytań, bo jak się tylko jakieś pojawią tzn,że wróg:angryy: .Szacunek- czy Wy kiedykolwiek poznaliście znaczenia tego słowa? Nikt nie musi się tu lubić, ale szacunek należy okazywać każdemu. Asertywność -też pewnie obce słowo!Przykro, że w słusznej sprawie kompleksy biorą górę. Z wyrazami szacunku Megi,,.Mimo, że nie jestem ślepym fanatykiem żadnej organizacji, to przez fanów PiSdZ zostałam potraktowana jak wróg i bez szacunku. A ja tylko chciałam zrozumieć na co pójdzie chociażby wydana przeze mnie każda złotówka. Widocznie drobn nie intereują i przysłowie ,że stówka do stówki i jest kupka też jest słabo znane. Jest mi przykro,że niektórzy po przez swoje postępowanie zabijają chęć niesienia pomocy. Bo najważniejsze jest zaufanie!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Megi3']Podpisuję się pod tym postem dwiema rękoma.
Poniżej są moje słowa, które pozwoliłam sobie skopiować z wątku MamciP. ,,Jak chcemy pomagać to bezwarunkowo czyli żadnych pytań, bo jak się tylko jakieś pojawią tzn,że wróg:angryy: .Szacunek- czy Wy kiedykolwiek poznaliście znaczenia tego słowa? Nikt nie musi się tu lubić, ale szacunek należy okazywać każdemu. Asertywność -też pewnie obce słowo!Przykro, że w słusznej sprawie kompleksy biorą górę. Z wyrazami szacunku Megi,,.Mimo, że nie jestem ślepym fanatykiem żadnej organizacji, to przez fanów PiSdZ zostałam potraktowana jak wróg i bez szacunku. A ja tylko chciałam zrozumieć na co pójdzie chociażby wydana przeze mnie każda złotówka. Widocznie drobn nie intereują i przysłowie ,że stówka do stówki i jest kupka też jest słabo znane. Jest mi przykro,że niektórzy po przez swoje postępowanie zabijają chęć niesienia pomocy. Bo najważniejsze jest zaufanie!!!!!!![/quote]

Miałam iść spać, ale chyba wpadłam w nałóg zaglądania na ten wątek :cool1:.

[B]Megi3[/B] - weź trzy głębokie oddechy i zastanów się chwilę. Cytujesz siebie z innego wątku w tym wątku, bo...?

Wyobraź sobie, że mam doświadczenia z inną organizacją, tą "lepszą" od PiSdZ i przez długi czas lizałam rany, po tym "spotkaniu" i mam teraz swój pomysł na pomaganie psiakom i trzymam się z daleka od tej organizacji. Powinnam teraz wchodzić do każdego wątku dotyczącego jakiegoś potrzebującego psiaka i pisać o swoim zawodzie, dzielić włos na czworo, dorabiać ideologię, fantazjować, ziać nienawiścią? Masz pretensje do osób z wątku, w którym ktoś Cię źle potraktował, spróbuj to wyjaśnić w tym wątku, choćby z szacunku dla osób, z którymi tam rozmawiałaś. Jeżeli jednak chodzi o podniesienie ciśnienia, to pisz oczywiście w tym stylu dalej. Twój wybór.

To piszę jako "ślepy fanatyk" traktowania osób pomagających zwierzętom po ludzku, niezależnie od "przynależności". Nie ma idealnych organizacji, nie ma idealnych ludzi - myślę, że ten wątek, jak i ten w którym poczułaś się obrażona został założony z myślą o tym, by pomóc zwierzętom. Czasem są zakłócenia "na łączach", przy dobrej woli [B]obu stron[/B], [B]wzajemnym szacunku[/B] da się przez to przebrnąć. Nie trzeba do tego dorabiać żadnej ideologii...

Link to comment
Share on other sites

Droga Chandler, nie zrozumiałaś tego co chciałam przekazać, trudno. Ufam tylko,że to nie fanatyzm Ciebie oślepił, nie sieję żadnej nienawiści,pokazałam tylko co się dzieje jeśli ma się inne spojrzenie na sprawę niż PiSdZ. Wstawiłam tu te swoje uwagi z innego wątku , by potwierdzić innym ,że tak jest , to są fakty, a z faktami się nie dyskutuje. Pierwszy raz to właśnie tu , na tym wątku zobaczyłam ,ze PiSdZ to świętość. Niestety nie jestem w stanie jedna pomóc wszystkim , którzy są labilni emocjonalnie. Widocznie ja wibruję w innej przestrzeni kosmosu :loveu:. Mam zasadę jak pomagam finansowo , to chcę mieć jasność na co każda moja złotówka jest przeznaczona, do tego mam prawo, co więcej prawo tego kraju tego wymaga. Propnuję zapoznać się z ustawami dotyczącymi rachunkowości itp. z przesłaniem miłości i szacunku Megi[U]
[/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Megi3']Droga Chandler, [B]nie zrozumiałaś tego co chciałam[/B] [B]przekazać,[/B] trudno. [B]Ufam tylko,że to nie fanatyzm Ciebie[/B] [B]oślepił,[/B] [B]nie sieję żadnej nienawiści,pokazałam tylko co się dzieje jeśli ma[/B] [B]się inne spojrzenie na sprawę niż PiSdZ[/B]. Wstawiłam tu te swoje uwagi z innego wątku , by potwierdzić innym ,że tak jest , to są fakty, a z faktami się nie dyskutuje. Pierwszy raz to właśnie tu , [B]na tym[/B] [B]wątku zobaczyłam ,ze PiSdZ to świętość[/B]. [B]Niestety nie jestem w stanie[/B] [B]jedna pomóc wszystkim , którzy są labilni emocjonalnie[/B]. Widocznie ja wibruję w innej przestrzeni kosmosu :loveu:. [B]Mam zasadę jak pomagam finansowo , to chcę mieć jasność na co każda moja złotówka jest przeznaczona, do tego mam prawo, co więcej prawo tego kraju tego[/B] [B]wymaga[/B]. Propnuję zapoznać się z ustawami dotyczącymi rachunkowości itp. z przesłaniem miłości i szacunku Megi
[/quote]

Droga Megi3.

Nie napisałam, że siejesz nienawiścią. Zapytałam, czy "[B]Powinnam teraz wchodzić do każdego wątku dotyczącego jakiegoś potrzebującego psiaka i pisać o swoim zawodzie, dzielić włos na czworo, dorabiać ideologię, fantazjować, ziać nienawiścią?"[/B]

Co się dzieje, jeżeli ma się inne spojrzenie niż PiSdZ? Proszę o wyjaśnienie, bo nie rozumiem.

Tak na marginesie - jestem krótko na dogo, nie znam tu wielu osób, ale myślę, że akurat w wątku, który tu zacytowałaś - trafiłaś trochę "jak kulą w płot" z tym PiSdZ, ale może się mylę.

PiSdZ to nie świętość. Taka sama organizacja, jak inne organizacje prozwierzęce. Tak będę uważała, dopóki nie okaże się, że krzywdzą zwierzęta, łamią prawo, działają nielegalnie. To fanatyzm?


Zgadzam się w 100%, że dając pieniądze masz prawo wiedzieć na co przeznaczona jest każda złotówka. Rozumiem, że PiSdZ odmówiło takich informacji, a Ty przekazałaś im pieniądze?

PS
[B]Megi3 [/B]- od kogo "[B]dostajesz baty"[/B] w tym wątku? Myślałam, że poniosły Cię emocje (sama im czasem ulegam :lol:), ale po Twoich dalszych wypowiedziach i podnoszeniu ciśnienia w wątkach, myślę w bardziej "kategoryczny sposób" o tym, co piszesz.

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę prosiłbym o zaprzestanie sporów. Przwciwników mamy naprawdę faktycznie sporo - mobilizują nas oni do jeszcze lepszej pracy. Jezeli ktoś z nich ma czas na siedzenie przed kompem i duszeniu w klawisze - naprawdę podziwiam to zawzięcie.
Faktycznie z naszej strony brak jest często informacji o dalszym losie zwierząt - wynika to tylko z faktu braku czasu na bieżąca informację. Uważam, że jesli na okrągło są zgłoszenia i przez cały czas jestesmy w terenie na interwencjach - gdzie zagrożone jest życie i zdrwie zwierząt - lepiej jest być tam a zbierać baty na dogomanii za brak regularnego klikania w komputer. Klikanie najwyraźniej nam nie wychodzi dobrze, zdecydowanie lepiej czuja się natomiast zabrane zwierzęta czy te wobec których własciciele otrzymali zalecenia. I to nam na razie wysatrczy.
Decyzje w sprawie czasowego zabrania zwierząt (wczesniej takze mimo zapewnień nie miałem na to czasu) zamieści za chwilę Weronika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiSdZ']Naprawdę prosiłbym o zaprzestanie sporów. Przwciwników mamy naprawdę faktycznie sporo - mobilizują nas oni do jeszcze lepszej pracy. Jezeli ktoś z nich ma czas na siedzenie przed kompem i duszeniu w klawisze - naprawdę podziwiam to zawzięcie.
Faktycznie z naszej strony brak jest często informacji o dalszym losie zwierząt - wynika to tylko z faktu braku czasu na bieżąca informację. Uważam, że jesli na okrągło są zgłoszenia i przez cały czas jestesmy w terenie na interwencjach - gdzie zagrożone jest życie i zdrwie zwierząt - lepiej jest być tam a zbierać baty na dogomanii za brak regularnego klikania w komputer. Klikanie najwyraźniej nam nie wychodzi dobrze, zdecydowanie lepiej czuja się natomiast zabrane zwierzęta czy te wobec których własciciele otrzymali zalecenia. I to nam na razie wysatrczy.
Decyzje w sprawie czasowego zabrania zwierząt (wczesniej takze mimo zapewnień nie miałem na to czasu) zamieści za chwilę Weronika[/quote]
Panie Grzegorzu a ja prosiłbym o traktowanie nas jak ludzi dorosłych. Pana wypowiedzi są często tak zabarwione jakby ich odbiorcami miała być banda egzaltowanych nastolatek. ;) Cóż można odpowiedzieć na stwierdzenie, ze lepiej pomagać zwierzakom niż im nie pomagać? Nic. To oczywista oczywistość. Po co więc tyle pięknych słów? Bądźmy rzeczowi.
W kwestii braku informacji. Skoro publicznie zobowiązuje się Pan do robienia czegoś to proszę dotrzymywać takich zobowiązań lub po prostu nie zobowiązywać się. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...