Jump to content
Dogomania

PiSdZ - Pytania, pytania, pytania....


medar

Recommended Posts

[quote name='medar']Widzisz, nie bardzo wierzysz, że chcę Ci pomóc :-(. Zaniepokoiło mnie Twoje stwierdzenie " w wakacje uskuteczniam obsługę turystów" , i wierzę że ulgi z tego tytułu nie ma. Lubię wiedzieć z kim rozmawiam, czy peszą Cię wpłaty na Twoje konto, nawet jak dotyczą psów? Jeśli moja drobna pomoc na Twoje psy jest zła, to z góry przepraszam. Nie chciałem urazić, ale jeśli problemem jest kwota - postaram się zwiększyć w miarę mozliwości.[/quote]

nie bardzo wiem o jakiej uldze piszesz:razz: widzę, ze robie się coraz popularniejsza:crazyeye: nawet na NK mnie znaleźliście - ty, Arka i ciekawa jestem ile osób jeszcze mnie szuka:evil_lol: normalnie teczkę na mnie załóżcie:diabloti:

Medorku - ja ci bardzo dziekuję za wpłaty nawet najdrobniejsze - ale ja z reguły nie zbieram na moje konto:p tylko fundacyjne;) - robię aukcję cegiełkowe, normalne, wystawiam bazarki - na konto innych.Jedyny wyjątek od reguły to była aukcja cegiełkowa na Lizę ( sunię zakatowaną w schronie u nas w Kielcach), bo jej opiekunka mnie o to prosiła - jak sunia odeszła za TM pieniążki zostały podzielone między inne potrzebujace psiaki po uregulowaniu długu u weta - decyzję na jakie psiaki podjeła opiekunka Lizy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='andzia69']widzę, ze robie się coraz popularniejsza:crazyeye: nawet na NK mnie znaleźliście - ty, Arka i ciekawa jestem ile osób jeszcze mnie szuka:evil_lol: [/quote]

Chialas byc medialna to spelniamy zyczenia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']nie bardzo wiem o jakiej uldze piszesz:razz: widzę, ze robie się coraz popularniejsza:crazyeye: nawet na NK mnie znaleźliście - ty, Arka i ciekawa jestem ile osób jeszcze mnie szuka:evil_lol: normalnie teczkę na mnie załóżcie:diabloti:

Medorku - ja ci bardzo dziekuję za wpłaty nawet najdrobniejsze - ale ja z reguły nie zbieram na moje konto:p tylko fundacyjne;) - robię aukcję cegiełkowe, normalne, wystawiam bazarki - na konto innych.Jedyny wyjątek od reguły to była aukcja cegiełkowa na Lizę ( sunię zakatowaną w schronie u nas w Kielcach), bo jej opiekunka mnie o to prosiła - jak sunia odeszła za TM pieniążki zostały podzielone między inne potrzebujace psiaki po uregulowaniu długu u weta - decyzję na jakie psiaki podjeła opiekunka Lizy.[/quote]

Po co ta cała spiskowa teoria? Jak wspomniałem, lubię wiedzieć z kim mam doczynienia. Dziękuję za podpowiedź ( sama wiesz jaką). Powodzenia dla AST. Dla ścisłości jestem zawsze MEDAR.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Chialas byc medialna to spelniamy zyczenia:evil_lol:[/quote]

Arka - pokaz mi jeden post, w którym napisałam, ze ja pomagam na pokaz, dla kasy, zeby mnie chwalono,głaskano po główce, pokazywano palcem, ze jestem taka cacy itd - no pokaż - teraz to mnie wk..łaś:angryy: mam w głębokim poważaniu co sobie ty i twoja twa o mnie myśli - mam o was swoje zdanie i tegoż nie zmienię!

a to co robię dla psów robię tylko i wyłącznie dla tych psów, za moje pieniądze i nie potrzebuję kamer - więc nikomu nic do tego - ja nie jestem Emir, żeby coś udowadniać światu i jeszcze brać za to kasę - wybacz, ale w tym miejscu cię zawiodę:diabloti:


"A posty lepiej szybko pousuwac, szczegolnie andzi aby sladu nie bylo co pianka wyprawia,"obiektywnie i szczerze dla dobra zwierzat"
[SIZE=-1]ARKA[/SIZE][SIZE=-1]
[SIZE=-1]2008-11-16 18:41:08

[/SIZE][/SIZE]"

watek jest psów z pseudohodowli - wiec moze ktos zrobi z tym wątkiem porządek i przeklei linka, gdzie mozemy do bólu wymieniać poglady:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']I znowu Emir + Arka, obsesja jakaś ... Daj sobie pomóc dziewczyno.
Tu jest dobre miejsce:[URL="http://*********.eev.p"[URL="http://*********.eev.pl/"*********[/url"][/url[/URL]]********* , jest opcja "bluzgenforum" :lol:[/quote]
Tu nie ma co bluzgac tu trzeba sie śmiac:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Odi']E-v-i-k, dziękuję :modla:za info n/t piesków.
Twoje ocena, jako Przedstawiciela Hodowców danej rasy, iż Psiaczki:loveu: są otoczone miłością i właściwą opieką:modla: są dla mnie w zupełności wystarczające.
[B]Nie widzę potrzeby potwierdzania prawdziwości Twoich słów jakąkolwiek dokumentacją fotograficzną, zwłaszcza, że - jak słusznie zauważasz, licho nie śpi[/B].
Ninka iXi:loveu:, E-v-i-k:loveu: serdecznie Was pozdrawiam:-)[/quote]


Zgadzam się [B]Odi :)[/B]. Nie ma [B]potrzeby [/B]i nie ma [B]przymusu[/B].
Być może, gdyby nie ciągłe wywieranie presji i insynuacje zawarte w postach niektórych forumowiczów inaczej by ten wątek wyglądał...


Dla przykładu:

[quote]
Ja też odpowiednio odczytuję ... ale statuty :razz:
Wiesz dlaczego zainteresowałam się finansami akurat tego stowarzyszenia? Dlatego, ze [U]nigdzie[/U] nie zalazłam informacji na temat jego funduszy. Nawet szczątkowych. Cytając statut PiSdZ zobaczyłam natomiast (oprócz kilku ciekawych rzeczy) intrygujący zapis:
To będzie ogólnie o celach;
(....)
A tu o sposobach ich realizacji:
par. 8
[I]13) [U]prowadzenie działalności integrującej członków Stowarzyszenia poprzez aktywność kulturalną, rekreacyjną i towarzyską. [/U][/I]

Fajnie! :cool3:
[/quote]

I dalsza część śledztwa...

[quote]
A czy spotkaliście się ,,na żywo" z psami którym pomagacie?

[/quote]

I jeszcze...

[quote]Nie bądź przewrażliwiona! Zapytałam czy fizycznie widzieliście psy ponieważ na forum cavalierowców był wpis, że obejrzeliscie... zdjęcia. [/quote]

I na koniec...

[quote]Odi tu nie chodzi o ,,dokumentację fotograficzną" mającą na celu potwierdzanie ,,prawdziwości słów" Evika. Skąd Ci to przyszło do głowy?
Na dogo jest kupe zdjęć ,,psów w potrzebie" i nie robi się z tego problemu.
Licho jednak śpi :cool3: [/quote]

[B]Odi [/B]- mi jeszcze "gorsze" rzeczy przyszły do głowy, nie tylko "dokumentacja fotograficzna"... Po przeczytaniu powyższych postów oczami wyobraźni widziałam już ludzi z PiSdZ zajadających się podarowaną karmą na spotkaniach integracyjnych..., na Seszelach...;)

Nie znam osobiście nikogo z PiSdZ, ale mam nadzieję, że stowarzyszenie działa zgodnie z prawem. Jeżeli popełnia błędy, to nie z premedytacją, a poza tym "wypadki przy pracy" zdarzają się wszystkim organizacjom prozwierzęcym, a więc i PiSdZ. Mam również nadzieję, że w przypadku, gdy ma miejsce łamanie prawa, zwierzętom dzieje się krzywda, o fakcie tym zostaną powiadomione stosowne organa. Trudno już znieść, kiedy osoby ukrywające się pod rozmaitymi nickami "niby przypadkiem", "niby dla dobra" pozwalają sobie na bezustanne "wbijanie szpileczek" PiSdZ na dogo. Rozumiem, że dla niektórych to taka misja z wyboru, ale czemu to ma służyć?

Również dziękuję [B]Ninka iXi[/B] i [B]E-v-i-k [/B]za informacje i za to, że nie dajecie się niepotrzebnie "wkręcać" :lol:. Trzymam kciuki za psiaki!

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

O rany tylko zapytałam o fotki z czystej ciekawości a tu znów zaczyna się dziwna dyskusja. Nie uwierzę, że żadna z Was nie chciałaby zobaczyć jak wyglądają w tej chwili psy. Nie ma zdjęć to nie ma, przeżyję i cierpliwie poczekam aż będą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']O rany tylko zapytałam o fotki z czystej ciekawości a tu znów zaczyna się dziwna dyskusja. Nie uwierzę, że żadna z Was nie chciałaby zobaczyć jak wyglądają w tej chwili psy. Nie ma zdjęć to nie ma, przeżyję i cierpliwie poczekam aż będą.[/quote]

[B]monia3a[/B] - przepraszam, ale przeczytaj uważnie wątek. Ja zupełnie "na poważnie" wdzięczna jestem, że zamieszczane są tu jeszcze jakiekolwiek informacje. Nie dziwię się również, że osoby zainteresowane ("w realu" nie wirtualnie) są trochę sceptyczne. W innych wątkach są zdjęcia, a w tym nie ma, wiadomości są krótkie, choć myślę, że jednak optymistyczne. Ty chciałaś obejrzeć zdjęcia z "czystej ciekawości", ale myślę, że nie wszyscy mają takie intencje, a wniosek taki wyciągnęłam śledząc ten wątek i dwa inne, gdzie w jednej z "głównych ról występuje" PiSdZ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']Moje uwagi nie były skierowane do Ciebie:loveu:, a jedynie do osób troskliwych inaczej:shake:.[/quote]
Odi co chciałeś/aś przez to powiedzieć? Czy zadawanie pytań świadczy o złych intencjach? Powiem jeszcze raz: PiSdZ załozył tu wątek. Po co? Czy tylko po to, zeby wszyscy klaskali i wpadali w zachwyt jak działa ta organizacja? Wszelkie pytania są traktowane jak agresywna napaść.
O informacje trudno się doprosić.Myślę, ze takie działanie nie sprzyja zaufaniu. Popatrz na wątek Krężel. Tam też panuje milczenie. W zaistniałej sytuacji ( zagrożenie parwo) to delikatnie mówiąc działanie nie fer. To dopiero jest ,,troskliwość inaczej" :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']
Nie znam osobiście nikogo z PiSdZ, ale mam nadzieję, że stowarzyszenie działa zgodnie z prawem. Jeżeli popełnia błędy, to nie z premedytacją, a poza tym "wypadki przy pracy" zdarzają się wszystkim organizacjom prozwierzęcym, a więc i PiSdZ. Mam również nadzieję, że w przypadku, gdy ma miejsce łamanie prawa, zwierzętom dzieje się krzywda, o fakcie tym zostaną powiadomione stosowne organa. Trudno już znieść, kiedy osoby ukrywające się pod rozmaitymi nickami "niby przypadkiem", "niby dla dobra" pozwalają sobie na bezustanne "wbijanie szpileczek" PiSdZ na dogo. Rozumiem, że dla niektórych to taka misja z wyboru, ale czemu to ma służyć?[/quote]
Sprawa Czarnego. Pies odebrany. Prawo:1.Decyzja administracyjna przyznaje go Emirowi. 2.Psa zabiera PiSdZ. 3.Odwołanie. 4.Utrzymanie przez SKO decyzji. Fakty: pies odebrany w wyniku ,,dogadania sie" z właścicielką (która nie miała prawa nim dysponować) nadal przebywa u PiSdZ. To tyle w kwestii przestrzegania prawa.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Powiem jeszcze raz: PiSdZ załozył tu wątek. Po co? [B]Czy tylko po to, zeby wszyscy klaskali i wpadali w zachwyt jak działa[/B] [B]ta organizacja?[/B] Wszelkie pytania są traktowane jak agresywna napaść.
O informacje trudno się doprosić.Myślę, ze takie działanie nie sprzyja zaufaniu. Popatrz na wątek Krężel. Tam też panuje milczenie. [B]W zaistniałej[/B] [B]sytuacji ( zagrożenie parwo) to delikatnie mówiąc działanie nie[/B] [B]fer[/B]. To dopiero jest ,,troskliwość inaczej" :shake:[/quote]

Rozumiem, że Twoim celem jest, żeby [B]NIE [/B]"[B]wszyscy klaskali i wpadali w zachwyt jak działa[/B] [B]ta organizacja". [/B]
Hmmmm.... Szczytny cel :diabloti:.

Nie wiem, jak to jest z zagrożeniem parwo. A może istnieje taka opcja, że PiSdZ nie siedzi ciągle na dogo, no wiesz - nie loguje się co trzy godziny i nie śledzi wątków :lol:? Jest przecież telefon, chyba, że chodzi o kolejną publiczną zadymę, oczywiście nie ze złej woli i bez złośliwości :lol:.

[quote name='Karmi']Sprawa Czarnego. Pies odebrany. Prawo:1.Decyzja administracyjna przyznaje go Emirowi. 2.Psa zabiera PiSdZ. 3.Odwołanie. 4.Utrzymanie przez SKO decyzji. Fakty: pies odebrany w wyniku ,,dogadania sie" z właścicielką (która nie miała prawa nim dysponować) nadal przebywa u PiSdZ. To tyle w kwestii przestrzegania prawa.;-) [/quote]

Sądzę, że kolejność była [B]prawie [/B]taka... Druga kwestia - to nie ten wątek... Trzecia kwestia - dogo nie ten organ...;)

Ważne, że znam cel misji - żeby [B]NIE [/B]"[B]wszyscy klaskali i wpadali w zachwyt jak działa[/B] [B]ta organizacja". [/B]Znam, ale nie rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co chandler? Zaraz mnie pewno zaliczysz do TWA, ale jedna rzecz w Twojej wypowiedzi mnie wściekła na maxa :angryy: Piszesz "są telefony". Ano są. Czytałam to w związku z PiSDZ już kilkadziesiąt razy. Wielokrotnie też do Grzegorza dzwoniłam. Przyznam, że z reguły proponował oddzwonienie.
Jest jednak taki malutki drobiazg. Wybaczcie, że to napiszę, ale trzeba brać pod uwagę realia. W ciągu trzech miesięcy Akcji Krężel wydałam na nią ze swoich prywatnych pieniędzy co najmniej 2000 zł. A mam też inne psy na utrzymaniu - swoje i nie. Psy z Krężela wyjechały, muszę przyciąć wydatki. NIE STAĆ MNIE NA DZWONIENIE! Po to jest wątek na dogo, żeby można się było porozumieć bez dzwonienia - za darmo. To chyba dość proste.
A jeśli u psów zabranych z jakiegoś miejsca pojawia się choroba zakaźna, to osoba która tę wiedzę ma powinna się nią podzielić tymi, którzy innymi psami z tego miejsca się opiekują. Proste. To nie ja mam obowiązek dzwonić co godzina i pytać, czy któryś aby nie chory :angryy::angryy::angryy: Jeśli pojawia się zagrożenie epidemiologiczne - trzeba to NATYCHMIAST podać do publicznej wiadomości.
A jak się komuś nie podobają pytania - niech wątku na forum nie zakłada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']Wiesz co chandler? Zaraz mnie pewno zaliczysz do TWA, ale jedna rzecz w Twojej wypowiedzi mnie wściekła na maxa :angryy: Piszesz "są telefony". Ano są. Czytałam to w związku z PiSDZ już kilkadziesiąt razy. Wielokrotnie też do Grzegorza dzwoniłam. Przyznam, że z reguły proponował oddzwonienie.
Jest jednak taki malutki drobiazg. Wybaczcie, że to napiszę, ale trzeba brać pod uwagę realia. W ciągu trzech miesięcy Akcji Krężel wydałam na nią ze swoich prywatnych pieniędzy co najmniej 2000 zł. A mam też inne psy na utrzymaniu - swoje i nie. Psy z Krężela wyjechały, muszę przyciąć wydatki. NIE STAĆ MNIE NA DZWONIENIE! Po to jest wątek na dogo, żeby można się było porozumieć bez dzwonienia - za darmo. To chyba dość proste.
A jeśli u psów zabranych z jakiegoś miejsca pojawia się choroba zakaźna, to osoba która tę wiedzę ma powinna się nią podzielić tymi, którzy innymi psami z tego miejsca się opiekują. Proste. To nie ja mam obowiązek dzwonić co godzina i pytać, czy któryś aby nie chory :angryy::angryy::angryy: Jeśli pojawia się zagrożenie epidemiologiczne - trzeba to NATYCHMIAST podać do publicznej wiadomości.
A jak się komuś nie podobają pytania - niech wątku na forum nie zakłada.[/quote]

Nie stać Cię na dzwonienie? Może ktoś inny zadzwoni? Może z Emira? Nie będzie chętnych - zadzwonię ja, choć nie znam sprawy. W razie czego poproszę o numer, gdzie mam dzwonić i numer pod który ktoś z PiSdZ ma oddzwonić. Nie ma obowiązku, by przy zagrożeniach epidemiologicznych porozumiewać się przez dogo, choć oczywiście można. Założenie wątku również nie nakłada takiego zobowiązania, bo nie wszyscy siedzą na forum, to chyba jasne.
Wątku nie zakładałam - żadnego z trzech w których występuje PiSdZ, a nie podobają mi się pytania i atmosfera ich zadawania i szum wokół tej organizacji. Łamią prawo, działają nielegalnie, dzieje się krzywda zwierzętom - trzeba to zgłosić. Oczywiście nie tylko na dogo...

PS
Będę znowu za 15-20 minut. W razie czego mogę dzwonić - proszę tylko o numer.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']Wątku nie zakładałam - żadnego z trzech w których występuje PiSdZ, a nie podobają mi się pytania i atmosfera ich zadawania i szum wokół tej organizacji. Łamią prawo, działają nielegalnie, dzieje się krzywda zwierzętom - trzeba to zgłosić. Oczywiście nie tylko na dogo....[/quote]
A mnie nie podoba się sposób w jaki PiSdZ traktuje ludzi zaangażowanych w pomoc. Śledziłam wątek Krężel. Tyle osób o wielkich serduchach poświęciło swój czas (też, co tu dużo mówić pieniądze) więc chyba należałoby im się minimum szacunku! Psy zostały wywiezione. Dokąd? Nie wiadomo. PiSdZ zapewne nie ma w zwyczaju informować o takich szczegółach. Może nawet nie przychodzi mu do głowy, ze osoby, które pomagały chciałyby tak zwyczajnie, po ludzku wiedzieć jakie są dalsze losy psów. Czy to tak trudno zrozumieć? Myślę, ze nie. No chyba, ze jakiekolwiek uczucia w stosunku do zwierząt zarezerwowane są wyłacznie dla członków PiSdZ. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']A mnie nie podoba się sposób w jaki PiSdZ traktuje ludzi zaangażowanych w pomoc. Śledziłam wątek Krężel. Tyle osób o wielkich serduchach poświęciło swój czas (też, co tu dużo mówić pieniądze) więc chyba należałoby im się minimum szacunku! Psy zostały wywiezione. Dokąd? Nie wiadomo. PiSdZ zapewne nie ma w zwyczaju informować o takich szczegółach. Może nawet nie przychodzi mu do głowy, ze osoby, które pomagały chciałyby tak zwyczajnie, po ludzku wiedzieć jakie są dalsze losy psów. Czy to tak trudno zrozumieć? Myślę, ze nie. No chyba, ze jakiekolwiek uczucia w stosunku do zwierząt zarezerwowane są wyłacznie dla członków PiSdZ. :shake:[/quote]


To co piszesz Karmi, to tylko część prawdy. Dla PiSdZ nie ma "zmiłuj". I to jest druga część prawdy. Nie sądzę, żeby taki styl rozmowy, zadawania pytań przeszedł w wątkach innych organizacji. Jestem tego pewna!
Nie dziwię się wcale, że PiSdZ nie pisze, a właściwie pisze niewiele.
Wielkie serducho dla psów nie tłumaczy tych wszystkich insynuacji, "zaczepek w białych rękawiczkach", szukania czasem "dziury w całym".

Zwyczaje PiSdZ nie muszą się podobać - natomiast jeżeli działają nielegalnie, łamią prawo, krzywdzą zwierzęta - trzeba zawiadomić nie tylko dogo. W tym stowarzyszeniu też działają ludzie, myślę, że również mają wielkie serca dla zwierząt i zasługują na traktowanie "zwyczajnie i po ludzku". A tak nie jest!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']Dla PiSdZ nie ma "zmiłuj". I to jest druga część prawdy. Nie sądzę, żeby taki styl rozmowy, zadawania pytań przeszedł w wątkach innych organizacji. Jestem tego pewna!
Nie dziwię się wcale, że PiSdZ nie pisze, a właściwie pisze niewiele.
[/quote]
Zastanów się dlaczego- jak twierdzisz (Ty twierdzisz ;)) - ,,dla PiSdZ'' nie ma zmiłuj się. Otóż dlatego, ze żadna inna organizacja nie działa w ten sposób! Jeśli pies trafia do fundacji Emir, Arki czy też do kogoś z Dogo,to można liczyć na informacje zdjęcia itp.
A PiSdZ a raczej jego członkowie pisze. Owszem. Ale gdzie indziej i niekoniecznie o tym co w danej chwili ważne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']Nie stać Cię na dzwonienie? Może ktoś inny zadzwoni? Może z Emira? Nie będzie chętnych - zadzwonię ja, choć nie znam sprawy. [/quote]

Wydaje mi sie, ze poprzestawialy Ci sie priorytety a dobro zwierzat na samym koncu jest. Jesli ktos, a jak rozumiem z PiSDZ, informuje, jedna osobe, ze suka zabrana z Kręzela, ma parwowiroze, to taką informacje,[B]ON SAM[/B], [B]zobowiązany[/B] jest przekazac o tym [B]NATYCHMIAST, WSZYSKIM tym[/B], ktorzy przez ostatnie dwa tygodnie(okres inkubacji wirusa) zabierali psy z Kręzela, dla dobra psow. No chyba, ze ja cos zle mysle i czytam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Wydaje mi sie, ze poprzestawialy Ci sie priorytety a dobro zwierzat na samym koncu jest. Jesli ktos, a jak rozumiem z PiSDZ, informuje, jedna osobe, ze suka zabrana z Kręzela, ma parwowiroze, to taką informacje,[B]ON SAM[/B], [B]zobowiązany[/B] jest przekac o tym [B]NATYCHMIAST WSZYSKIM tym[/B], ktorzy przez ostatnie dwa tygodnie(okres inkubacji wirusa) zabierali psy z Kręzela, dla dobra psow. No chyba, ze ja cos zle mysle i czytam.[/quote]

Chodzi o rację i priorytety, czy o kontakt z PiSdZ?

Nie wiem kto kogo zawiadamiał - z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że zawiadomił na PW ktoś z PiSdZ, a nie zamieścił tej informacji w wątku.
Być może to i błąd, natomiast jeżeli chodzi o dobro zwierząt, które jest, jak rozumiem priorytetem, to trzeba jak najszybciej skontaktować się z PiSdZ i wyjaśnić sprawę. Nie wiem, czy najlepszym rozwiązaniem, jest wołanie na dogo. Chyba, że chodzi o to , żeby [B]NIE [/B]"[B]wszyscy klaskali i wpadali w zachwyt jak działa[/B] [B]ta organizacja[/B]". Tu po raz kolejny cel został osiągnięty :lol:. Brawo!

[B]Edit:[/B]
[quote name='Karmi']Zastanów się dlaczego- jak twierdzisz (Ty twierdzisz ;)) - ,,dla PiSdZ'' nie ma zmiłuj się. Otóż dlatego, ze żadna inna organizacja nie działa w ten sposób! Jeśli pies trafia do fundacji Emir, Arki czy też do kogoś z Dogo,to można liczyć na informacje zdjęcia itp.
A PiSdZ a raczej jego członkowie pisze. Owszem. Ale gdzie indziej i niekoniecznie o tym co w danej chwili ważne.[/quote]

Zwyczaje organizacji nie muszą się podobać. Insynuacje, robienie "smrodku" to zupełnie inna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']Chodzi o rację i priorytety, czy o kontakt z PiSdZ?
[/quote]
Chodzi o PSY. To nie katar, ktory sam sie wyleczy ta choroba ma skutki smiertelne, dosc szybko.

[QUOTE]
to trzeba jak najszybciej skontaktować się z PiSdZ i wyjaśnić sprawę. Nie wiem, czy najlepszym rozwiązaniem, jest wołanie na dogo. Chyba, że chodzi o to , żeby [B]NIE [/B]"[B]wszyscy klaskali i wpadali w zachwyt jak działa[/B] [B]ta organizacja[/B]". Tu po raz kolejny cel został osiągnięty :lol:. Brawo! [/QUOTE]
Co trzeba to kazdy rozumny, mający zielone pojecie o zwierzetach, chorobach wirusowych psich, czlowiek wie i nie chce mi sie z Toba dyskutowac o rzeczach oczywistych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Chodzi o PSY. To nie katar, ktory sam sie wyleczy ta choroba ma skutki smiertelne, dosc szybko.


Co trzeba to kazdy rozumny, mający zielone pojecie o zwierzetach, chorobach wirusowych psich, czlowiek wie i nie chce mi sie z Toba dyskutowac o rzeczach oczywistych.[/quote]

Tak jest! Rozumiem - nie chce Ci się :lol:. W końcu nie jestem człowiekiem rozumnym, a o zielonym pojęciu nie wspomnę.

Jednak nie o telefon chodziło :lol:. "Oczywistą oczywistość" pisania na temat PiSdZ znam. Priorytety znam. Swoje miejsce w szeregu znam. :grins:

[B]Weronia[/B] dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...