Jump to content
Dogomania

Pan Cerowany- szczeniak rozdarty od kręgosłupa aż po pępek! MA DOM!!!


Ala&Zetka

Recommended Posts

personelu w tym schronisku raczej nie trzeba się obawiac, co prawda znam Panią kierownik tylko z kilku rozmow ale jednak jakis obraz dzieki temu mam, tak sobie mysle , ze wiele z tych psow bedzie po prostu zwierzakami nie nadajacymi sie do adopcji, nasza Lena jest obecnie na lekach, ktore mam nadzieje w koncu dadzą jakis rezultat, niestety dwie osoby nie sa w stanie zrobic wszytskiego przy 300 psach, szkoda, ze nie ma tam wolontariatu wiecej psow mialoby szanse na adopcje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jak pisalam, jak tylko bede w Swidniku postaram sie podjechac do Krzesimowa. Bede jezdzic tam tak czesto jak tylko bede mogla. Czy jest ktoras z was chetna zeby tam jeszcze jezdzic i pomagac? Moze udaloby sie zebrac kilka osob, ktore moglyby przyjezdzac w konkretne dni i pomagac przy psiakach, chociazby raz na tydzien lub dwa:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Witam

Przez ponad pół roku z przyczyn ode mnie niezależnych nie miałam możliwości pojawić się w schronisku. Nie miałam żadnych nowych wieści o psach, ani ich aktualnych zdjęć. Wtedy doszłam do wniosku, że moja dalsza działalność na dogo nie ma sensu, bo musiałaby ona polegać wyłącznie na ciągłym podnoszeniu wątków. Tak jak sami wcześniej pisaliście robienie psom ogłoszeń bez ich aktualnych zdjęć i informacji jest bezsensowne. Teraz wiem, że jednak popełniłam błąd. Nie powinnam zostawiać tego wszystkiego tak z dnia na dzień. Nawet jeśli nie miałam żanych nowych wieści o psach powinnam przynajmniej tu zaglądać, aby kontrolować sytuację psów którym pozakładałam wątki.

Ok, nie będę już dalej tego rozpamiętywać ;) Tego co zaniedbałam nie mogę już naprawić. Teraz, kiedy w końcu spotkałam się z krzesimowskimi psiakami najważniejsze aby spróbować zadbać o ich dalszy los.
Cerusia to właściwie nie poznałam ;) A właściwie trzeba pomyśleć nad zmianą imienia bo wszystkie rany się już zagoiły :multi: Cerowany wyrósł na naprawdę pięknego psa średniej wielkości. Miałam tylko problem bo był dosyć nieufny do aparatu ;) Robił wszystko aby mi się schować za budę. Ale jeśli nie ma się przy sobie aparatu Cerowany jest bardzo miły i przyjacielski! :evil_lol:

Cieszę się że znowu tutaj jestem. I bardzo Wam dziękuję że nie zapomnieliście o czworonogach z Krzesimowa, kiedy mnie nie było....

Pozdrawiam Wszystkich

[URL="http://img158.imageshack.us/img158/6717/pancerowany.jpg"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/6717/pancerowany.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img441.imageshack.us/img441/8601/cerowany2.jpg"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8601/cerowany2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Alu!! Cieszymy sie, ze do nas wrocilas! :multi::multi: Ty z nas wszystkich najlepiej znasz krzesimowskie psiaki:razz::razz: Widze, ze Cerowany bardzo sie zmienil:lol: Alez on wyrosl :diabloti:!! Fajnie, ze zrobilas mu nowe zdjecia :lol::lol: Tak jak pisalam, postaram sie podjechac do schroniska na dniach... Nie wiem jeszcze kiedy bede w Swidniku.. Alu czy czesto mozesz podjezdzac w tym momencie do schroniska? Moze sprobujemy poszukac ludzi chetnych do pomocy przy psiakach :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evebeve'] Alu czy czesto mozesz podjezdzac w tym momencie do schroniska? Moze sprobujemy poszukac ludzi chetnych do pomocy przy psiakach :cool3:[/quote]

Niestety nie jestem w stanie powiedzieć jak często będę mogła być w schronisku. Mam nadzieję że częściej niż ostatnio, ale nic nie mogę obiecać... :roll:
Evebeve, bardzo się cieszę, że i Ty zaczniesz jeździć do schroniska!!! :multi:
Razem na pewno łatwiej to wszystko będzie ogarnąć ;)
A osoby do pomocy przy psiakach są bardzo w tej chwili potrzebne. Zastój w adopcjach jest ogromny :shake: Ponad 300 psów i tylko dwie osoby do opieki nad nimi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koala'] szkoda, ze nie ma tam wolontariatu wiecej psow mialoby szanse na adopcje[/quote]

Wolontariat jest. Niestety wolontariuszy jest bardzo mało, pewnie ze względu na nienajlepszą lokalizację :roll:.
Każda osoba chętna do pomocy przy psiakach jest w Krzesimowie na wagę złota!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='burek1']W końcu maluch[26 kg!] doczekał się domu.Wczoraj pojechał z nową Rodziną w piękne okolice pojezierza łęczyńsko-włodawskiego.Do towarzystwa będzie miał dwie małe suczki i kilka kotów.[/QUOTE]

Bardzo się cieszę :multi: :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='burek1']W końcu maluch[26 kg!] doczekał się domu.Wczoraj pojechał z nową Rodziną w piękne okolice pojezierza łęczyńsko-włodawskiego.Do towarzystwa będzie miał dwie małe suczki i kilka kotów.[/quote]

O jeżżżżżżu, jak ja się cieszę!!!! :multi::multi::multi:

a czy wiadomo jak państwo trafili na trop chłopaka? Przez ogłoszenia czy przypadkowo go wybrali?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='burek1']W końcu maluch[26 kg!] doczekał się domu.Wczoraj pojechał z nową Rodziną w piękne okolice pojezierza łęczyńsko-włodawskiego.Do towarzystwa będzie miał dwie małe suczki i kilka kotów.[/quote]

Super:multi: Nareszcie Carusia (juz nie takiego malucha:razz:) odnalezli jego nowi wlasciciele:multi: Oby takich dobrych wiadomosci bylo co raz wiecej :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...