Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
arjuna

CiEPŁE ZIMOWE KUBRAKI DLA PSÓW BEZDOMNYCH-KTOŚ JESZCZE CHĘTNY?

Recommended Posts

Kacha jezeli masz takie kurtki o ktorych tu mowa to nigdzie nie wysylaj, chyba nie przeczytalas mojego posta ze ja znalazlam dziewczyne ktore podjela sie tego zadania a czekam tylko na wykroj od Arjuni, a pozniej bedziemy tylko pytac komu wyslac kubraczek.

dziś został uszyty pierwszy kubrak, który jutro pojedzie do ICK.
Pojutrze krawcowa zabiera sie za kolejny.

Niestety materiały mi sie konczą i bez pomocy Userów produkcja kubraków stanie, zanim sie jeszcze na dobre zaczęła...

Ada-jeje: Jutro wyslę ci wykrój na papierze, zaś TY wyślij na pm wiadomość do Kachy3D i podaj swój adres-byś miała od czego zacząć szycie.

[quote name='Kacha3D']Uzbierałam troche po porzadkach w szafach tylko teraz gdzie mam to wyslac bo paczka juz gotowa:cool3:[/quote]

liczymy na Ciebie, bo materiały mi się kończą, a Mąż zorientował się, że Mu ubywa kurtek i grozi rozwodem:lol:

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]podawaliście może adres gdzie wysłać takie kurtki??? nie mam czasu na przejrzenie całego wątku :oops: będę robiła na dniach porządki.... mój TZ właśnie wywalił z 5 sztuk :roll::oops:... u mnie też się coś znajdzie.... gdzie wysłać??[/B][/COLOR][/FONT]

dziewczyny, macie pm-y.

Dziś wysłałam do ick 2 kubraki: tj. jeden uszyty z koncówek materiałów jakie posiadałam, drugim był mój prywatny kubrak, który wcześniej należał do mojej suki.
ick pisała o tym, że w miejscu, do którego pojadą kubraki jest bardzo dużo zmarzniętych psów-i prosiła, bym-jeśli mogę-dorzuciła jeszcze jakis kubrak. A że miałam na zbyciu jeden prywatny-tak też zrobiłam..

Niestety nie dojechaly do mnei jescze żadne materiały od osób deklarujących się na forach...to bardzo źle, bo zostały mi tylko 2 kurtki do przerobienia na kubraki.

Aga-jeje: wysłałam Ci mój nieudolny wykrój-kubrak takiej wielkości będzie pasował na psa miedzy 30-35kilo.

Dzisiaj uszyłam górną część od pierwszego kubraka. Nie byłam nastawiona na sukces ale nie wyszło najgorzej. Jutro uszyję drugą (dolną) część przyszyje guziczki i kubrak mogę wysłać. Może uda mi się jutro uszyć drugi kubrak. Zobaczę jak w czasie się wyrobię. Ale w weekend na 100% przysiądę do szycia.

Super Arjunia, od Kachy dostalam dzis 6 kurtek dokupilam na wszelki wypadek 2 m. polara, dziewczyna przychodzi do mnie w sobote i w przyszlym tygodniu mysle ze bedzie juz cos do wysylki, a gdzie to juz Ty podpowiesz Arjunia. A nie potrzeba do tego jeszcze rzepa dokupic :crazyeye:

[quote name='Ada-jeje']Super Arjunia, od Kachy dostalam dzis 6 kurtek dokupilam na wszelki wypadek 2 m. polara, dziewczyna przychodzi do mnie w sobote i w przyszlym tygodniu mysle ze bedzie juz cos do wysylki, a gdzie to juz Ty podpowiesz Arjunia. A nie potrzeba do tego jeszcze rzepa dokupic :crazyeye:[/quote]

polary też pakować?? :grins: jeszcze w tym tygodniu przejrze swoje szmatki;)
rzepy też mam- przydadzą sie??? dorzucić?? :razz::razz:

[quote name='Melisa89']Dzisiaj uszyłam górną część od pierwszego kubraka. Nie byłam nastawiona na sukces ale nie wyszło najgorzej. Jutro uszyję drugą (dolną) część przyszyje guziczki i kubrak mogę wysłać. Może uda mi się jutro uszyć drugi kubrak. Zobaczę jak w czasie się wyrobię. Ale w weekend na 100% przysiądę do szycia.[/quote]

super! zdolna bestia:lol:

dsieczyny-kubraki będą zapinane na guziki:z własnego doświadczenia wiem, że rzep nie jest dosć wytrzymały-gdy pies śpi w kubraku: rzepy cząseto sie odpinają.

guziki(tylko trzeba bardzo mocno przyszyć) sprawdzaja sie o wiele lepiej.

Ada-jeje:super, że tyle sie uzbierało! bedzie z tego mnóstwo ciepłych psich ubrań! I mam nadzieje, że Kacha zostawiła jakąś kutrkę dla siebie na zimę;) gdy tylko bedziesz potrzebować adres-daj znać.

Clockwork-polary też sie przydają: czasem dostaję kawałki ortalionu i z polaru(2-3 warstwy) robimy podszycie kubraka. POlar jest bardzo ciepły, szybko wysycha i nie niszczy sie zbytnio. To najlepszy wkład, z jakiego można zrobic kubrak.

można prosić o taką formę?
może dam radę szyć... mam też trochę polaru i może firmę, która nie ma co robić z odpadami z polaru, a ortalion kosztuje tutaj od 0,99 gr za metr biezacy, więc.. :)

[B]Ewa Marta[/B] Jak może sz to wyślij trochę do mnie bo nie mam z czego szyć kubraczków. Adres zaraz wyślę CI na PW.

[quote name='Melisa89'][B]Ewa Marta[/B] Jak może sz to wyślij trochę do mnie bo nie mam z czego szyć kubraczków. Adres zaraz wyślę CI na PW.[/quote]

Oczywiście, moge wysłać, ale na gorąco mam narazie jedną kurtkę i jeden polar. Poszukam czegoś jeszcze, ale jutro rano mogę wysłać chociaż to. Może uda się uszyć choć dwa kubraczki...

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5162/s5004453ze9.jpg[/IMG][/URL]

Tada :D pierwszy kubraczek :)

[quote name='Melisa89'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5162/s5004453ze9.jpg[/IMG][/URL]

Tada :D pierwszy kubraczek :)[/quote]

BOSKI!!!WYGLADA NAPRAWDĘ PROFESJONALNIE;)
napisz tu na forum komu wysyłasz kubraczek, by wszystko było wiadome.